Podala som žiadosť o rozvod a manžel chce byť rodina

adanka0609
5. aug 2021

Baby...čomu verit? Ja viem..že sme mali nezhody..medzi manzelom...ale ako som podala žiadost o rozvod...moj chlap chce vidat deti...chce platit vyzivne..chce všetko doplatit..čo zameškal...jednoducho chce byť rodina...dat mu šancu? Moji rodičia sa zblaznia... čo robit? Diki 😏

0kristina0
5. aug 2021

@adanka0609 pre nejaky dovod si podala ziadost o rozvod, ci uz je to irelevantne ked sa zacal snazit?

kittykat22
5. aug 2021

@adanka0609 tak napis viac k tomu. Preco ste sa rozisli, ako dlho ste boli spolu ... z toho co si napisala, ti je tazko napisat nejaky nazor.

rachel36a
5. aug 2021

@adanka0609 vacsina sa zacne snazit ked ich caka rozvod, a zase sa snazit prestanu ked sa im podari manzelku presvedcit aby tu ziadost stiahla

mimi553
5. aug 2021

Možno ťa bral ako samozrejmosť, no keď si podala žiadosť o rozvod, tak si uvedomil čo by stratil... Keby si k nemu nič necítila nepýtala by si sa ...

adanka0609
autor
5. aug 2021

@0kristina0 no kvôli sebe..že som to chcela mat na poriadku...aj ze si s mojimi rodičmi nesadol...jednoducho ze nejak sa mi vyparil zo života...na rok aj pol...a teraz sa objavil a chce byt zodpovedny

pbra40
5. aug 2021

Rozviedla by som sa. Nikde nie je napisane, ze sa vase cesty este stretnu, ked sa bude snazit.
Rok a pol zebol prec, je pre mna dlha doba, ktoru by som zaujmom neprepacila. A dalsie pokracovanie vztahu by prave preto zalezalo od toho, ako sa bude snazit aj po rozvode

0kristina0
5. aug 2021

@adanka0609 hori mu pod zadkom, snazit sa mal ked vam to neklapalo, nie teraz ked uz vas maju rozviest.

adanka0609
autor
5. aug 2021

@adanka0609 ved jasne..že mu to nejdem hned odpustit a skocit mu do naručia

syslik81
5. aug 2021

ak sa bude snazit aj po rozvode mozete skusit zacat randit nanovo .. a ktoviemozno po case sa date dokopy .. ale teraz by som iz necuvla..no nehladela by som na to co rodicia ale co ty na to

deti95060810
5. aug 2021

manž. bol 1,5 roka preč od vás? nebývali ste spolu? Neboli ste v kontakte? ani neprispieval na deti? Vieš kde bol? mal partnerku?
môj názor - keď bol preč 1,5 roka môže pokračovať ďálej tak kde bol doteraz...😉

lindusss2016
5. aug 2021

@deti95060810 asi tak

dr_smajlik
5. aug 2021

Prečo chce zrazu rodinu? Horí mu pod riťou a musel by sa deliť o majetky ktoré nadobudol počas 1,5 roka papierového manželstva? Alebo by sa na súde prišlo na nejakú inú čerešničku? Necúvla by som. Za 1,5 roka bez záujmu by som asi už aj zabudla kto to je.

karpina
5. aug 2021

Píšeš, že chce vidat deti...chce platit vyzivne..chce všetko doplatit..čo zameškal... Nepíšeš, čo všetko už z toho splnil, aby nezostalo len pri sľuboch.

777januska777
5. aug 2021

@adanka0609 to môže byť nejaké zaujímavé. Najskôr by som sa pristavila k tomu co je na tom, ze si s tvojimi rodičmi nesadol? Ved si nemusí sadnúť. Mna by zaujímala ta vaša situácia. Lebo nechápem prečo tam zapajas tvojich rodičov, čo s tým majú?

jajka71
6. aug 2021

@adanka0609 odišiel vyparil sa neprispieval na domacnost a deti s teraz sa vrátil, lebo si v prvom rade uvedomil, že pokiaľ bude mat čierne na birlom výživné od súdu, budeš ho môcť vymáhat a on to chce skúsiť radšej sľubmi, ved tie nič nestoja. Co urobíš, keď odíde znova a znova ta nechá bez prostriedkov a znova budeš odkázaná na pomoc rodičov, pomôžu ti sk teraz cuvnes? Si dosť silná nato, aby si to dala bez nich? Sú také, čo to dali, ale ty si musíš ujasniť čo si ochotná riskovať. Neverim, že sa vrátil len preto, že ste mu chýbali a neverí tomu zrejme nik.
Budú nasledovať výčitky, že rozvodom rozbíjas rodinu, že deti potrebujú otca a ty manžela a vy s deťmi ste rodina ale je len na tebe co bude ďalej. Keď to urobil raz..... A prišiel až keď mu horí za pätami a nikdy nevieš ci niekde nečakaju zadné vrátka pre prípad, že sa mu zunujete.....

laurika999
13. aug 2021

@adanka0609 Ak sa na 1,5 roka vyparil z vášho života, nezaujímal sa, čo je s vami, tak toto nie je zodpovedný chlap a milujúci otec. Teraz sľubuje, ťahá Ti medové motúzy okolo úst.