Pocity po rozchode

gerber58
21. máj 2024

Je vpohode citit sa zhruba pol roka po rozchode stále zraniteľne, alebo je to už príliš dlho?

1katarina2
21. máj 2024

Je to individuálne a osobne poznám ľudí, čo sa tak cítili aj rok

personality
21. máj 2024

Záleží od miery citov, kde si mala. Takže aj táto doba je absolútne v poriadku. "Zraniteľne" myslíš v tom zmysle, že máš pred mužmi rešpekt, obavy, strach z opätovného zranenia alebo, že Ti chýba bývalý?

vilma7
21. máj 2024

Záleží od mnohých faktorov. Každý vzťah a rozchod je individuálny a špecifický.

kati301
21. máj 2024

@gerber58 hah, keď ti to pomôže, ja som sa rok z toho nevedela vymotať 🙃 až som sa objednala psychologicke nech mi to pomôže spracovať.. ale nakoniec som sa tam nedostala, dali sme sa naspäť dokopy a bolo vymaľované 🙈😁 ale ak by si chcela nezaujatý názor tak skus porozmyslat nad tou psychologickou, možno získaš iný uhol pohľadu, držím palce 🙂

danica2711
21. máj 2024

na to nie sú pravidlá... vôbec sa nezamýšľaj nad tým, či je to "príliš" dlho, či nie, nechaj to plynúť, to sa nedá urýchliť, každý si to potrebuje odsmútiť po svojom

huxy
21. máj 2024

Pre niekoho je to príliš dlho. Niekto je schopný nájsť si "náhradu" aj do týždňa, či pár dní. Pre niekoho to ešte nemusí byť stále spracované, čiže aj vyrovnanie sa s tým, môže trvať ešte o čosi dlhšie ako pol rok. Každý vnímame veci inak. Potrebuje to čas, a je to individuálne, že koľko času.