Po viac ako roku mi poslal správu - ospravedlnenie za bezcitný rozchod

27. feb 2023

Zdravim, bola som rozrusena z kontaktovania ex. Po viac ako roku poslal ospravedlnujucu správu za velmi bezcitny rozchod. Neviem co si myslieť. Chcel ma rozrusit? Pocitit takú potrebu až o rok? Nie je treba pripomínať bolesť. Alebo si mám myslieť že to myslel úprimne.

pribinak
27. feb 2023

Ak ste mali škaredý rozchod, tak si ho mala mat zablokovaného aby si sa vyhla presne takýmto situáciám ktoré tá rozrusia

Zablokuj ho a nerieš čo myslel či nemyslel

autor
27. feb 2023

@pribinak no mala som ho bloknuteho na fb ale potom mi napisal tam kde mi nikdy nepisal. Ale preco to urobil?

pribinak
27. feb 2023

No to ja neviem. Možno sa chcel fakt ospravedlniť a mizno len skúša či má stále otvorené dvere, možno sa nudil, možno práve dostal kopačky a tak potrebuje niečo v sebe riešiť, mizno sa nudí, možno ……

dianka555
28. feb 2023

A čo je teraz horšie? Ospravedlnenie v podobe sms alebo to že si sa z rozchodom nezmierila ani po roku? Treba vyriešiť ten druhý problém.

deti95060810
28. feb 2023

hlavne si nemysli žeby ste sa dali zas dokopy... ja by som ani na jeho ospr. nereagovala.

tykat
28. feb 2023

Tak napr. zacal s niekym chodit, kecal o minulosti a baba mu doporucila sa ospravedlnit lebo "radsej neskoro ako nikdy"...
Neries, neodpovedaj... on nemoze vediet ci ho nemas bloknuteho aj tam kde pisal. Alebo ak mas potrebu odpisat tak napis "ok" a blokni.

liljana
28. feb 2023

Ospravedlnenie je ospravedlnenie. Mozno potreboval ulavit svojmu svedomiu. Nehladaj za tym nic ine.

duunlo
28. feb 2023

Mozno prave nema nikoho, tak predpoklada ze by mohol opät zasunut…

nickpick
28. feb 2023

sam dostal kopacky a zazil bezcitny rozchod, v takych chvilach je clovek emocionalny a ma chut riesit uz davno uzavrete veci, pocitil tu bolest na vlastnej kozi, ber to ako satisfakciu, na mail by som nereagovala, mne to nepride, ze s tebou teraz chce byt akoze kamarat, chcel urobit akusi pomyselnu bodku a hacik v zozname nedoriesemych zalezitosti, mozno chce vyzerat ako dobry a citlivy clovek pre sebou samym….

ddaassuullaa
28. feb 2023

Nepozastavila by som.sa nad tym. Ublizujes si. Zjavne to este stale nemas v sebe spracovane a opat ti otvoril ranu. Ospravedlnil sa? Super, napis max ok a viac tym svoju hlavu nezamestnavaj. Nedaj si uz nikdy ublizit. Bud hrda, sucasne bud rada, ze to vobec spravil a sprav velmi hrdu ciaru. S usmevom to v sebe uzavri a otvor sa tomu, co ma.prist

victory7897
28. feb 2023

Jasne súhlasím s názorom že ho svrbí a spomenul si ,že možno skúsim ...v každom prípade neodpovedať

apolka77
28. feb 2023

Nemáme čarovnú guľu. Ako to môžeme my vedieť keď nepoznáme okolností, jeho charakter, zmýšľanie a pohnútky.
Možno ťa chce ranit, možno to myslí úprimne možno chce len sex, možno sa cíti sám a poslal podobnú sms ďalším piatim, že isté sa niektorá chytí ...možno možno...
Zablokuj, ignoruj a nauč sa vysporiadať s rozchodom. Snáď máš svoju hrdosť.

ema22270
28. feb 2023

Tazko povedat, nevieme vsetky detaily rozchodu a ani nepozname jeho povahu.
Ale napriklad ja to viem pochopit, lebo tiez sa mi tak raz ozval na email byvaly priatel, tiez sa tam stali veci, ktore ho mrzeli.
Ospravedlnil sa a aj mne sa tak ulavilo. Lebo casto sa mi s nim a aj s jeho rodinou snivalo, akoby to bolo nieco "nedoriesene", odvtedy sa mi uz nesniva. - inak nie som ten typ, ktory veri snom a podobne, ale toto sa mi tak stalo.

evelyn246246
28. feb 2023

.. ozvalo sa v nom svedomie a mozno dospel ..

rosavia
28. feb 2023

To je jedno, preco napisal. Mozes ospravedlnenie akceptovat, ale nemusis odpisovat.

zorkahorka
28. feb 2023

Mozno mu to cele došlo az teraz. Radsej neskoro ako nikdy. Pekne, ze sa ospravedlnil. Hocikto to nedokaze
Otazne je, ci to tym osoravedlnenim aj skonci...

hulica
28. feb 2023

možno si to mala vziať ako snahu sa k tebe vrátiť, no po roku, neviem, osobne by som to nebrala nejak vážne a ak to bol teda škaredý rozchod, asi by som to úplne ignorovala

pininka1
28. feb 2023

Mne tak ex napisal ked som sa isla vydavat, brala som to tak ako to napisal, ze mu to casom doslo. Dodnes sme v kontakte a fungujeme normalne ako kamarati.

autor
28. feb 2023

@pininka1 praveze som reagovala a potom som sa na seba hnevala, že som aj reagovala ale zmeniť uz to nemôžem

zorkahorka
28. feb 2023

Autorka: a ako si reagovala?

drzaopica
28. feb 2023

Viac mi nepis

lubkavargova1
28. feb 2023

Nie nadarmo vravi mudre porekadlo: dvakrat do tej istej rieky nestupis...

autor
28. feb 2023

@dianka555 no a ta druha strana? Sa zmierila keď to vyťahoval za rok

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. feb 2023

@deti95060810 to určite nie. Len ma vyrusil

autor
28. feb 2023

@zorkahorka najskor slusne, ale potom ma nahneval zacal vyťahovať koho mam pozdravovať. Nepacilo sa mi to

toskanka
28. feb 2023

Prijmi to ospravedlnenie a viac nerieš, nerozoberaj to s ním, nerozvíjaj ďalšiu komunikáciu. Ja som raz takto niekomu napísala, že ak ma mal niekedy aspoň trochu rád, tak nech mi dovolí na to už zabudnúť. A mala som už pokoj.

jaond19
28. feb 2023

Ja by som na to nereagovala. Proste takyto clovek je minulost. A nech si svoje svedomie riesi inde.

autor
28. feb 2023

@jaond19 už som reagovala a vobec to ospravedlnenie nič neznamena pre mna lebo moj pocit bol akoby chcel pichať do mňa aj po takej dobe nie je príjemné pripomínať bezcitny rozchod

dianka555
28. feb 2023

@autorka ty chces aby sa k tebe vrátil, a dúfas že ho to trápi ako teba? Chcela by si s ním byť znova vo vzťahu?