Po rande sa odmlčal

17. dec 2022

Baby čaute 😂 mala som včera rande, dopadlo to OK. Myslela som, že dnes aspoň napíše že BU a nic 🥲 tak neviem ako to teraz chodí ci to je normálne, či len naťahuje alebo nemá záujem.. alebo ci je aj blbé ze čakám ze sa ozve normálne neviem ako to v dnešnej dobe funguje

mamamasama
17. dec 2022

Funguje to tak, ako to fungovalo stále. Ak by chcel, tak by sa ozval. Ak by mu bolo fakt príjemne, tak by sa ozval hneď. Väčšinou mi pípla správa ešte skôr ako som sa dostala domov.

autor
17. dec 2022

@mamamasama v ten deň sa mi ozval ale potom uz neodpísal a odmlčal sa

kiwi3
17. dec 2022

a dohodli ste sa, ze napise? neviem, co bolo na rande, ale jedno je jasne: neberie to tak vazne ako ty. to neznamena, ze z toho nic nemoze byt, len do toho momentalne asi nie je az taky "řhavý".

berry266
17. dec 2022

ako to v dnešnej dobe funguje? Si robíš srandu? To nieje o dobe,ale o človeku.Ak chce sa ozve ak nechce neozve. Ty mu prečo nenapíšeš?

yvanielka
17. dec 2022

Čo ti napisal posledné? Pred rande ste komunikovali denne?

loliki
17. dec 2022

Mala by si písať jemu a nie na MK, vedela by si viac.

dzulli1980
17. dec 2022

Tak podľa všetkého nemá záujem, jednoducho si ho neočarila ... mne muž po prvom rande vyvolával, ešte som ani domov neprišla ... kašli na to, neozývaj sa prvá, buď sa ozve alebo nie, hľadaj inde.

janai1
17. dec 2022

Takže po rande sa ti ozval a až potom ti neodpísal? Píšeš nejako zmätene 🤦‍♀️

autor
17. dec 2022

@janai1 po rande sa mi ešte v ten večer ozval. Teda napísal, potom už neodpísal a ani dnes. Takže zmätený je on podľa všetkého 😂

janai1
17. dec 2022

No zmätená si ty keď najprv napíšeš ze sa ti neozval po rande a potom sa ti vlastne ozval len už ďalej neodpísal... No tak keď ta ignoruje tak je to hádam jasne

autor
17. dec 2022

@janai1 ešte raz si to precitaj 🙂

emm_i
17. dec 2022

autorka a koľko máte obaja rokov? keď ti príde, že je zmätený, že nevie, čo chce...

emm_i
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. dec 2022

@emm_i ja mam 30 aj on narovnako

cyberk
17. dec 2022

Ocividne napisal v ten den zo slusnosti a o den na to sa prebral a povedal si, ze kaslat na to 😅

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emm_i
17. dec 2022

autorka, tak to si myslím, že nie je zmätený, len skrátka sa ešte ozval zo zdvorilosti, ale skutočný záujem asi nemá... alebo len nechce tlačiť na pílu (ale tomu dávam menšie šance)

autor
17. dec 2022

Véd to sa pýtam lebo neviem ze ci ma ozvať hneď na druhy deň alebo nie.

autor
17. dec 2022

A zároveň neviem ze ak by sa ozval napr. Po týždni ci nejdeme niekam ci mam ísť alebo ako to brať

dzulli1980
17. dec 2022

To už v takom veku to majú muži väčšinou v hlave upratané ... nie je zmätený, jednoducho Ťa nechce ... uzavri to v sebe, hľadaj inde ... a ak by sa ozval po týždni? No zrejme mu tá druhá, s ktorou randil paralelne s Tebou, dala košom ... muž, keď chce ženu, snaží sa, dobýja ju ... toto nie je ten prípad.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
whatever1
17. dec 2022

A co ti vlastne napisal?

mjk40
17. dec 2022

Ako sa hovorí: Nepreskočila iskra. To je všetko

autor
17. dec 2022

@mjk40 načo sa po rande ozval?

hrabovo
17. dec 2022

Kľud ešte sa možno ozve, mne sa môj ozval po 2 týždňoch 😃 a boli sme spolu 5 rokov skoro od začiatku v jednej domácnosti

autor
17. dec 2022

@hrabovo prečo sa až tak neskoro??? Ste spolu alebo ako v jednej domácnosti?

hrabovo
17. dec 2022

Už spolu nie sme, ale boli sme 5 rokov. To netuším. Ja som sa nepýtala, normálne sa ozval ráno po 2 týždňoch, či nedáme spoločný čaj a raňajky... Ale tak on bol od tvojho vtedy o 13 rokov starší, a v rozvodovom konaní, o ktorom som nevedela

liusa82
17. dec 2022

bože môj tolko cavikov kvôli jednému chlapovi.Neboj príde druhý.Alebo je to nejaký spomalený trulko a ozve sa pozdejšie

pauli222
17. dec 2022

Správa v ten deň bola zo slušnosti, ak by mal záujem, tak by udržiaval stále kontakt.. Možno si dá čas ísť na iné prvé x-té rande, ak z toho vzídeš ako najlepšia voľba, tak sa z obdobia hlucha ozve, len taký by ťa asi nemal zaujímať.. Al to tam nie je hneď obojstranne, je to strata času o tom vôbec uvažovať..

deti95060810
17. dec 2022

jasné ak ťa pozve po týždni, kľudne choď ak budeš mať ešte ty záujem...