Po rande mi povedal, že som tučná

8. júl 2024

Zoznámila som sa s mužom cez zoznamku. Vymenili sme si fotky a som mu povedala, že mám nadváhu ale že chudnem a pracujem na sebe. Po rande mi napísal, že som pre neho tučná a že mu to vadí ale hlavne, že na rande sa choval milo. Ako ďalej? Jeho komunikácia je už vlažná, ale ja som sa zaľúbila. Ignorovať ho? Ako sa čo najrýchlejšie z toho dostať?

pribinak
8. júl 2024

Kašli na neho. Schudni, potom mu pošli foto, ale už s ním na rande nechod

mamasrnka1984
8. júl 2024

tak ako sa hovori.. tudy cesta nevede.. jasne sa vyjadril, cize uz ho ani neries.. ved venuj sa seba.. zdravemu zivotnemu stylu, sportovaniu 🙂

lindous
8. júl 2024

Myslím, že svoj nezáujem dal najavo úplne jasne... síce nie úplne taktne, dalo sa to povedať diplomatickejšie, ale v tomto prípade možno aj dobre, keďže inak by si to zrejme nepochopila, keď aj po tomto rozmýšľaš "ako ďalej"... ani nie, že ignorovať, ale nechať ho 😅 stopnúť komunikáciu, ono to prebolí, snáď rýchlo 🙂

dzulli1980
8. júl 2024

Pozri ... sú muži, ktorým sa páčia štíhle ženy, no sú aj takí, ktorým sa páčia bacuľky ... ak chceš schudnúť, rob to kvôli sebe, nie kvôli mužovi ... žiadny za to nestojí.

mamasrnka1984
8. júl 2024

a po jednom rande sa snad nezalubis.. ved ho ani nepoznas..

jenny224
8. júl 2024

Tak, že ho budeš ignorovať, čo asi nebude ťažké, keďže o teba nemá záujem. Treba ísť ďalej 😉

muchotrafka298
8. júl 2024

Vyjadril sa jasne. Aj ked za mna to nemusel povedat takto. Z jeho strany zaujem nie je. TKze to nechaj tak a hladaj dalej.

crazy_cat_lady
8. júl 2024

Ako sa mozes zalubit do cloveka po jednom rande? Kazdopadne, dal ti najavo svoj postoj/nezaujem, sice netaktne, tak sa aspon mozes pohnut dalej...

viestta
8. júl 2024

Zaľúbila si sa po prvom rande? To fakt?
Bud rada, že sa hneď vyjadril a netahal ta za nos. Ma za to plusový bod, je charakter a jedna na rovinu

anjelicek26
8. júl 2024

Lepsie, ked ti to povedal priamo, ze tam ta chemia nie je a nepritahujes ho, ako by ta mal nechat a tahat ta za nos este nejake tyzdne a zaujem nijaky, no nie? Mrzi ma to, prijde dalsi... ty pracuj na svojej postave, sebavedomiu, nie kvoli muzom, ale kvoli sebe. Drzim palce.

zuzubb007
8. júl 2024

Nemá o teba záujem, ale je to charakter hneď ti to povedal na rovinu také jednanie sa mi páči, proste niekto chce len chudé, niekto krv a mlieko, a možno si mu nesadla celkovo, kašli na to príde ten pravý

candii
8. júl 2024

Buď rada že bol k tebe úprimný. Aj keď za mňa trošku netaktne ale nie si proste jeho typ a nie si pre neho príťažlivá. To sa stáva a nie je to koniec sveta. Horšie by bolo keby ťa ďalej namotaval a potom ťa odkopol kvôli pre neho príťažlivejšej.

zuzanita1609
8. júl 2024

Fajn je,že bol úprimný a povedal narovinu. O to viac to teba naštartuje k športu, zdravému životnému štýlu. Netráp sa nad tým,čo povedal,ani nad tým že ochladol. Veľa chlapom sa páčia krivky. Športuj,cvič nie pre druhých,ale pre seba. Pomáha to aj telu,aj duši 😊.

gemerka17
8. júl 2024

Povedal to síce ako chrapúň, ale aspoň sa vyjadril hneď. Popracuj hlavne na svojom sebavedomí a úcte k sebe samej. Úplne ho odignoruj a nestrácaj s ním čas. Taký chlap je veľmi povrchný a teda na také tvrdenie by mal mať tehličky na bruchu, svaly všade kde sa pozrieš a tučné bankové konto 😂 Inak hľadaj si seberovného, kľudne môže mať aj tvoj budúci nastávajúci nadváhu.

barborachors
8. júl 2024

Tak je to síce nepríjemné, ale tak mohla si mu na to napísať, že mu smrdelo z úst..Áno, viem ze je to asi klamstvo, ale poníženie za poníženie. Uz by taky frajer nebol.
Keby mne niekto povie ze som tučná, tak by som mu nalozila ze az. Si zena a mohol povedat ze nie si jeho typ, čokoľvek. Ale bodyshaming takéhoto typu, fu. Všetko sa dá vyjadriť aj inak. A nepletme si úprimnosť s bohorovnostou. A potom, preco su anorexie a bulimie. Aj kvôli takýmto exotom. Úprimným jak hovado, ozaj.

marca12
8. júl 2024

Neurychlis to. Odlubenie sa je proces,ktorym si musis prejst. Ale casom to prejde a nebude to boliet. Len musis vydrzat. Vyplac sa a snaz sa zamestnavat tak,aby si nanho nemala cas mysliet. Ono je to take klise,ze cas vsetko vylieci a ked sa trapime zda sa nam,ze to nie je pravda. Ale je to tak. Cas vylieci,otupi a zahoji rany.

marca12
8. júl 2024

@barborachors Preco ponizenie? Bol uprimny. Co jej mal klamat? Do zivota si vyberame partnera,ktory sa nam paci. Nie je nic zle na tom,co urobil. Ona si je toho vedoma,pracuje na sebe. V spravny cas pride spravny chlap

lienka.7
8. júl 2024

@autorka tak ono je trosku rozdiel ci mas naviac 5 kg alebo 25kg. Mohol byť ale taktnejsi a povedať, že proste nepreskocila iskra.

liusa82
8. júl 2024

jedno nechápem načo s tebou išiel vôbec von ked vedel že máš teda nadváhu a jemu sa páčia chudé.Zbytočná strata času aj tvojho aj jeho.Nechápem takýchto ludí absolútne

kristina2412
8. júl 2024

Prepáč, ale je to hulvát , keď mi chlap nevyhovoval nikdy som neútočila na jeho nedostatky ,lebo viem, že sama nie som dokonalá. Nikdy som nepovedala, že muž bol nízky,ďalší mi intelektovo nevyhovuje , ďalší veľa pil, iný bol priveľmi štíhly na môj vkus. A áno išla som s nimi na rande, lebo ak by preskočila iskra tieto " nedostatky" by zrazu neboli dôležité... Hľadaj ďalej,cesta k princovi je posiata hŕbou žiab 🐸

sevrin
8. júl 2024

Bol úprimný, aj vy ženy ste úprimné.
Žiadny problém.

dadka1997
9. júl 2024

A kde sa ti vytratila sebaúcta? On musi byt riadny krasavec, keď si toto dovoli povedať po rande .. veľké EGO

monikkatt
9. júl 2024

On je debil ze ti to takto netaktne povedal
A ty nad cim rozmyslas? Keby mne toto niekto povedal tak sa hned odlubim 😄 zakyvaj mu papa nech si najde stihlu a ty sa pohni dalej, nie ze budes stracas cas smutenim za blbom, nedajboze sa s nim este bavit

sense
9. júl 2024

Tiež mi príde divne zaľúbiť sa po prvom rande, ale ôk... Síce to dal na hulvata ak povedal doslovne ze si tučná, na druhú stranu bol úprimný a povedal ti to hneď. Určite by som ho ja ale nekontaktoval, a pracovala na svojom cieli

cyberk
9. júl 2024

@barborachors tak toto je ubohe, za pravdu vracat uder klamstvom. Najprv zeny placu, ze netusia, co je na nich zle, ked ich muzi nechcu a ked im to aj povedia tak su oni ti zli 🙈 Na tebe priam srsi, ze si tucna a este aj s komplexom, ked sa dokazes urazit na vec, ktoru sama vies, ze je pravda.

autor
9. júl 2024

Ženy ale on vedel koľko mám kg pred rande, aj fotky videl a povedal, že mu za to stojím a on mi pomôže a podporí ma v chudnutí. Preto je to také bolestivé pre mňa.

muchotrafka298
9. júl 2024

Pre chlapa je niekedy dost abstraktny pojem kto kolko vazi. Mali ste jedno rande, nepacía si sa mu a tym to konci. Co Ti mal povedat? Povedal na rovinu, ze si tucna. Proste to hod za hlavu, nie je jediny chlap na svete. V zivote celime aj odmietnutiam, toto nie je ziadna tragedia.

dadis
9. júl 2024

No nemoze za to, ze ta iskra neprebehla. Mohol ny taktnejsi, ale vies... muzi. Zmier sa s tym, ze nikdy sa nebudes pacit vsetkym. Ani ked budes stihla. Priroda to vymyslela tak, ze ludom sa pacia rozne typy. Nepacis sa tomuto, ohuris ineho. Hlavu hore a hlavne nepocituj voci nemu hnev. Verim, ze to myslel v tych spravach uprimne, avsak stretnutie neprebehlo tak, ako si predstavoval. Mala som to podobne, na fotke sa mi ten muz zdal este sympaticky a v skutocnosti som sa stretla s uplne " inym" muzom a hovorila som si, co tam robim 🤷‍♀️

h2
9. júl 2024

Celkom ma prekvapujú komentáre, že bol úprimný a že vlastne nepovedal nič zlé. Povedal! Učíme deti, aby sa nevysmievali, nepoukazovali na telesné nedostatky druhých a zrazu u dospelého to nevadí? Neverím, že by niečo také niektorú z vás neranilo. To, že nemá po stretnutí záujem, sa stáva. Mohol to aj inak povedať. Toto bolo maximálne nevhodné!

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz