Píše mi i napriek tomu, že má frajerku

4. aug 2021

Pred mesiacom sme sa rozišli a on píše ....načo? Ako sa mám atď ..treba to ignorovať však?

denisa0504
4. aug 2021

Mal ťa rád, bola si v jeho živote a zaujíma sa ako sa máš aj keď spolu nechodíte...

karhu
4. aug 2021

zadne dvierka, sebalubost, znamej ex jej takto vypisuje uz par rokov - ked mu nie je s inou uzasne, sem tam to na nu skusa..bohuzial ho ona neignoruje, slusne odpisuje a teda ju ex otravuje uz par rokov

allie458
4. aug 2021

Zablokovat, ignorovat a ist dalej v zivote. Tie prve mesiace po rozchode su tazke ale to ze uz ma novu a stale pise inej hovori vela o charaktere.

autor
4. aug 2021

@allie458 ale nepíše nič nezdvorile iba kamaratske

ella_price
4. aug 2021

Nič len lútosť a zadné dvierka 'kdyby něco'. Bývalý je pre niečo bývalý, tak nech si ide sám svojou cestou-

allie458
4. aug 2021

Podla mna je to jedno čo konkretne pise, ja osobne (ale ty to mozes citit inak) neviem byt kamaratka s ex a hlavne skoro po rozchode. Potom je to ine pozdravime sa a podobne ale tie prve mesiace si este rozcitena a taketo spravy KED MA INU mi pridu ako emočna manipulacia. Zaujimalo by ma ako sa citi ta jeho nova že stale pise byvalej, lebo keby to moj priatel robil mna by to dost rozosmutnilo. Ak by nemal inu tak by som sa na to mozno pozerala inak, ze mu je smutno ze je sam atd. no takto mi to proste pride sketchy.

autor
4. aug 2021

@allie458 sme už dlhšie po rozchode...písali sme aj predtým,aj keď ja som mala niekoho to vtedy sa snažil a písal nonstop! Teraz som single a on začal s niekyma stále píše aj keď nie tak často a trošku mierny štýl...aj mne by vadilo keby že mám frajera q píše ex

kkovacovak
4. aug 2021

Je viac možností...buď:
1. Píše lebo ste mali pekný vzťah a reálne sa len zaujíma ako sa máš. Môj priateľ tiež občas napíše bývalej ako sa má a ja tiež prehodím pár slov s bývalými. Nie je na tom nič čudné ak si mala toho človeka rada a máš to usporiadané v hlave.
2. Je mu ťa ľúto a cíti pocit viny lebo už niekoho má a ty asi nie
3. Si jeho poistka lebo vie že to budeš riešiť a ak by to s tou druhou nevyšlo má ešte teba
4. Nestotožňuje sa ešte s tým že ste sa rozišli a nejako to ešte neprekusol aj keď už má druhú.
Normálne mu zdvorilo odpíš a hotovo. Prečo by si ho mala ignorovať ak ste boli v pohode. Pokiaľ nebude písať nejaké kraviny tak za mňa je otázka o tom ako sa máš úplne nevinná. Ak ale k nemu ešte niečo cítiš tak odpíš stroho a snaž sa to utnúť lebo ti to bude stále vŕtať v hlave. To už my ale nevieme ako to s vami bolo a aká je reálne situácia teraz.

autor
4. aug 2021

@kkovacovak pekne napisane

jaskolka
4. aug 2021

Mesiac po rozchode nevidím dôvod pýtať sa, ako sa ten druhy ma. Najlepšie po rozchode sa vôbec nekontaktovat, aby "to prešlo". Možno po čase ok, prehodiť zdvorilo pár slov, sms k sviatku ale všeobecne ja nechápem kontakt s bývalými vôbec. Ten človek je minulosť a proste už nepatrí do života, tak načo to vyhľadávať aj zbytočne takýmto spôsobom.

janka_23
4. aug 2021

@jaskolka súhlasím, za mňa tiež kontakty s bývalými nie. Nič dobré z toho nevznikne, možno po rokoch keď sú už city a všetky tie emócie z rozchodu preč. Navyše niekoho ma, ako sa asi bude cítiť jeho súčasná keď zistí že si spolu pisu? Mne by to vadilo a ranilo ma to

penelope11
4. aug 2021

Pisala si, ze pred mesiacom ste sa rozisli podla mna to este nie je dlha doba aby to preslo, v cloveku to stale je proste tak asi ma potrebu mat ta este v zivote, otazka je ako to ty citis.

autor
4. aug 2021

Chápete tých mužov? Ignorujeme ho a on píše a píše všade kde sa dá ..či má môže vidieť? Či ho mám rada? A také??? Ja už som rozhodnutá nikdy neodpisem!! Aj keď rozchode sme sa dohodli! Má novú frajerku nech píše jej...ani ja by som nebola rada ak by písal exke

via88
4. aug 2021

@jaskolka my sme s byvalym chodili 4 roky, potom uplne prerusenie, a po 10 rokoch sme sadli spolu na pivo a veru sme sa paraadne zabavili a porozpravali 🙂

kittykat22
4. aug 2021

A co ty? Citis k nemu este nieco? Nevadi ti, ze je s niekym inym? Netrapi ta to? Pokial si pisete o pocasi a tebe je to jedno, preco nie. Ale keby ta to akymkolvek sposobom trapilo, tak by si to asi mala zastavit. V podstate veci je jedno preco ex nieco robi, a co na to moze povedat jeho nova zena. Otazkou je, co to robi s tebou. To je otazka - a asi jedina - ktora by ta mala zaujimat.

autor
4. aug 2021

@kittykat22 jasné že cítim,ale nemôžeme byť spolu( nechcem písať prečo),ja mu prajem ale pravdupovediac trošku mi to vadí+ego,žiarlilm) ale načo vypisuje žeby má lutoval možno ..chudák jeho nová aj keď nepíše nič také ,áno stopla som to a neodpisujem ani na wattsapp,viber , messager ,píše správy ..no neviem čo

kittykat22
4. aug 2021

tak mu napis, ze to rozhodnutie s kym chce/nechce byt uz spravil a bolo by lepsie, keby ti nepisal. Napis mu, ze by si rada spravila za vasim vztahom ciaru. Ze chces nejaky cas pre seba, a priestor aby si si nasla noveho partnera. Ze mu zelas vela stastia ...

nechces to spravit takto? Toto je take citove tahanie terorizovanie cez tie spravy 🙄 Jemu sa vypisuje ked uz niekoho ma. Lenze takto on teba brzdi v ukonceni. Je to od neho sebecke.

autor
4. aug 2021

@kittykat22 ja mu už nechcem písať!volá má aj na drink ani tam už nechcem ísť! Tam nech sa sústredí na novú! Ja s ním aj tak už nemôžem byť!!!! Tak som myslela že ignorácia a postupne zíde z očí zíde z mysle

kittykat22
4. aug 2021

tak ho zablokuj na ig, na fb, na spravach v telefone. Vies ze sa to da? Potom moze posielat spravy do mrtva ... ty ich nikdy neuvidis.

autor
4. aug 2021

@kittykat22 keď niekoho bloknem on o tom vie napr na messager a správy v telefóne?

autor
4. aug 2021

@allie458 čo hovorí o charaktere?

kittykat22
4. aug 2021

nie. Nevie. Bude si mysliet, ze len neodpisujes.

autor
5. aug 2021

Tak som ho odignorovala,a mám blbý pocit. .kedy to prejde😭

katka13katka
16. aug 2021

Podobne to robil aj môj ex, chodili sme spolu 5 rokov a ďalších 5 mi ešte vypisoval...kým som ho neblokla. Len skúša či by mal sancu, si pre neho zadnými dvierkami, možno si dvíha ego...