Píše mi bývalý priateľ

9. jún 2023

Ahojte, mám po ťažkom rozchode, bývalý ma nechal približne pred mesiacom a pol, už som od neho aj odišla, no pred dvoma týždňami som mu napisala po jeho správach, že ho prosím, aby mi už nepísal, nerobilo mi to dobre. Včera znova napisal, ale našťastie som si dala stíšiť konverzáciu s ním takže som to zistila až neskôr, napísal mi 5 správ, pričom som videla len už tú poslednú, že dúfa, že mi je dobre...rozhodla som sa to vymazať bez toho aby som si zvyšné správy prečítala. Povedzte na čo je toto dobre, keď raz niekoho prosím aby mi nepísal, keď on sa tak rozhodol a on to vôbec nerešpektuje a nemá kúsok empatie, aby mi dal pokoj.

pribinak
9. jún 2023

Však ho zablokuj

jaskolka
9. jún 2023

A prečo ho nezablokujes?
Veď ak ti to nerobí dobre, blokni a máš pokoj. Aj telefon, aj sociálne siete.

viestta
9. jún 2023

Jeho urazene ego mu kaze ta tyrat. Vie, ze ti to nerobi dobre a preto ta tyra spravami. Zablokuj ho. Vo vlastnom zaujme ho zablokuj

lenusa20
9. jún 2023

Nereaguj hlavne, idealne zablokuj. Takto sa k sebe môžte vrátiť a bude sa to, môže sa to opakovať s tým rozchodom dookola. Už ty vieš aký bol váš vzťah. Ale ak si ani ty nebola spokojná, tak z toho vyťaž a zabudni na jeho správu. Aj tie ďalšie, ktoré prídu. A oni prídu.

breznica
9. jún 2023

Zablokuj ho

harrisson
9. jún 2023

Mozno sa chce vrátiť alebo ospravedlnit

hipuska
9. jún 2023

@viestta prečo by mal mať urazene ego? Z čoho tak usudzujes? Skôr by som povedala, že má výčitky svedomia a chce si tak.ulahodit svojej duši
@harrisson ak by chcel, tak by to urobil už dávno

simona20201309
9. jún 2023

Je egoista. Píše ti, pretože ON ma výčitky a jemu to pomáha, keď ti napíše. Najlepšie čo môžeš urobiť, je zablokovať ho. Nech sa zoziera so svojimi výčitkami sám a ty budeš mať konečne pokoj.

cialota
9. jún 2023

tak ocividne to robi dobre aj tebe, ked si si ho este stale neblokla, no nie? mala si to spravit hned a mohla si mat pokoj, naco sa s nim este vobec zahadzujes? ked ho zablokujes, nebude ti moct pisat, vyriesene.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
9. jún 2023

zmenila by som si všetko keď je taký doterný...tel. číslo, účet na fac. a pod.

lavender94
9. jún 2023

Keď ti to nerobí dobrey tak tie správy nečítaj, keď uvidí že ich ani necitas, tak prestane

svokrinjazykmonika
9. jún 2023

Tiež radím zablokuj ho, zaujímalo by ma, či to aj spravíš... 🤨

moonlight1210
9. jún 2023

Nepros ho. Proste ho zablokuj.

On svoju cast moci uz vyuzil a rozhodol za teba, ked sa s tebou rozisiel. Nad tymto mas zase moc ty. Rozhodnut, ze s nim nebudes v dalsom styku, aj keby sa na hlavu postavil.

kristinapetronela
9. jún 2023

Dobre si urobila .keby je to niečo dôležité tak zavolá alebo príde

zuzinka888
9. jún 2023

Jednoducho mu doslo co stratil. Ono je to tak,ze po necakanom rozchode prvy mesiac place zena a potom sa citi slibodna. Muz sa citi slobodny hned po rozchode- ak ho inicioval a po mesiaci mu vsetko dojde- ze mu chybas, ze ti mozno ublizil. Ma vycitky mozno ta chce spat, chyba alebo si utisit svedomie a chce byt kamarat.

autor
9. jún 2023

@zuzinka888 veď to, že si pomaly začínam uvedomovať, že je to takto lepšie, pomaly si zvykám, že skrátka sa tak rozhodol a hotovo, možno čakal, že budem prosiť, písať, ale nie mám svoju hrdosť a keď ma raz niekto nechce tak nie je o čom...neblokovala som ho lebo som myslela, že je rozumny chlap a pochopí, že mi tým, že nebude písať pomôže..ja ľudí nezvyknem blokovať, je mi to proti srsti...preto ešte nie je blokovaný...ale ak bude pokračovať budem asi nutená lebo ma vracia späť do minulosti

rorino
9. jún 2023

Možno sa on nevie vysporiadať s tým,že ho neprosis aby s tebou ostal,nebodaj by ti malo byť dobre bez neho,tak ťa týra spravami

ibajaanikiny
9. jún 2023

Akoby som o svojom psycho ex citala…chvala bohu,uz sa vratil na vychod,ale co viem,robi to kazdej jednej ex…sociopat,jemu nejde o city a pocity voci tebe,iba ta chce citovo zdeptat a vyvolat v tebe pocit viny,pochybnosti,ci si urobila spravne,vie presne,ako polozit otazku,aby si zacala sama o sebe pochybovat…ty musis byt silna a ignorovat,nic ine nepomoze