Písanie si so švagrinou

24. aug 2024

Ahojte,mám taký divný problém,že proste stále mi píše švagriná že ako sa mám čo robím a podobne ,môj muž pracuje v zahraničí čiže s jeho rodinou sa nestretávam počas toho ako je preč ,na to písaní by nebolo nič divné keby osobne sa o mňa zaujímala,ale ledva prehodíme pár viet ,čiže mi to príde ako somarina s niekým si vypisovať keď sa osobne nebavíme ak nerátam návštevu raz za mesiac a pol zo slušnosti ,taktiež je to moja budúca švagriná ,ešte nie sme zobrati a práve aj preto mi to príde divne ,deti nemáme a keby napisala,že príď na kávu alebo čo tak nepoviem,ale mne príde divne si tak vypisovať s človekom s ktorým nemám vzťah a po ďalšie niesom povinná niekomu hlasit každý deň čo robím,nepoviem raz za čas,pritom sme dospeli a ona je staršia odo mňa o 10 rokov,čo si o Tom myslíte ?

lukbe
24. aug 2024

Je to ba tebe, ved stále odpisovať nemusis.

stellarstar
24. aug 2024

Ved jej nemusíš furt odpovedať

ivusk
24. aug 2024

Tak možno si ona chce ten vzťah s tebou vybudovať, tým ze ti píše zaujíma sa. A tebe keď sa nechce neodpisuj

stellarstar
24. aug 2024

Inak ja už dnešný svet dnešné ženy nechápem. Keď sa niekto nezaujíma je to problém a keď sa niekto zaujíma je tiež problém 🤦‍♀️

sima234
24. aug 2024

@stellarstar ideálne je pre takéhoto človeka to, keď sa niekto zaujíma vtedy, keď to chce on🤷‍♀️

januska12323
24. aug 2024

Ledva prehodíme pár viet a pritom chodí každý mesiac na návštevu? Veď tak často nechodím ani k ľuďom ktorých mám rada. Ty ju zrejme rada nemáš ale ona ťa považuje za kamarátku. Mohla by si tie vzťahy budovať aj ty.

muchotrafka298
24. aug 2024

Mozno s tebou chce nadviazat vztah, ze ked budete rodina, nech si mate co povedat. My tu nevieme,ze v akej faze ste s priatelom, ci uvazujete uz o svadbe napriklad. Lebo teraz to tvoja svagrina nie je, je to pre teba cudzia zena,ktoru vidis 1x mesacne. Nemusis jej pisat ked nechces. Ja som dost z tvojho prispevku zmatena, na zaciatku pises ze muz, potom ze nie ste zobrati.

lonely66
24. aug 2024

@stellarstar môže sa stať, že jeden je extrovert (napríklad v tomto prípade švagriná) a druhý introvert (autorka), to len príklad. a vtedy to problém je. možno budú v budúcnosti rodina, švagriná je nadšená, vypisuje, zaujíma sa, bla bla. autorke to môže byť nepríjemné a necíti potrebu sa s ňou neustále kontaktovať. ani jedna, ani druhá to nepochopí, že ten druhý to má nastavené v hlave inak 🙂

luccija
24. aug 2024

Tak jej navrhni stretnutie

beata_k
24. aug 2024

Myslim si, ze ty si divna.

petamich
24. aug 2024

Ahojte co robite? Alebo co robis je v zasade bezny "starter" komunikacie 🤷‍♀️ nerovna sa automaticky, ze jej mas vysypat denny rezim, staci napisat ale vies co nic take, teraz som upratovala, podla mna je to velmi mile, ze sa snazi udrziavat rodinne vztahy a komunikaciu, povinnost odpisovat jej nemas

sasa1310
24. aug 2024

je divné, že muž pracuje v zahraničí a ty si tu, keď nemáte deti. Manželstvo ako lusk

beloved
24. aug 2024

Mozno tvoj priatel poprosil svoju sestru, aby ta takto nenapadne kontrolovala /robim si srandu/ 😂

viestta
24. aug 2024

@beloved zobrala si mi to z klavesnice, ze svagrina je poverena inou ulohou, nie ze by chcela byt velmi kontaktna.
Autorka, v kazdom pripade je na tebe ci s nou budes komnikovat a kolko. Ked ti je to neprijemne napis jej, ze je otravna, ked na to nemas odvahu, tak ju taktne ignoruj. Nemusis zakazdym odpisovat, dokonca to nemuss ani citat ked ta to obtazuje.

beloved
24. aug 2024

@viestta Nedivila by som sa, keby to bola pravda, popri vsetkych tych sialenostiach, co sa tu kazdy den clovek docita 🙂

jaja20
24. aug 2024

Kontroluje ťa a vyzvedá.

ivik4
24. aug 2024

Bud Ta kontroluje a je zvedava alebo si ozaj chce s Tebou vytvorit vztah len Tebe sa nechce a asi je to tak ozaj ked Ti vadi aj to caste pisanie. Mozno keby si sa rozhovorila osobne viac, nejaky vztah by ste aj mali

svetlonos
24. aug 2024

Joj ved jej zavolaj nech dôjde ba kavu a pokecate. Mozno si sami pohovor item lepšie ako s chlapmi.

apolka77
25. aug 2024

Ja som mala jednu kolegyňu, ktorá, keď sme sa stretli furt cumela do telefónu a nebola s ňou normálna reč ale ked sme sa nevideli mi vypisovalav kuse sms ako sa mám a čo robím...ľudia sú zvláštni.
Najprv som myslela že píšeš o nej.