Písanie si s bývalou

23. dec 2022

Priateľ komunikoval/ komunikuje s bývalou cez fb.

Včera som sa mu pozrela do mobilu a nasla som konverzácie s jeho prvou veľkou láskou..chodili spolu este ked jhodil na strednú školu, nejaké dva roky a ona ho nechala. No ostali v kontakte a ,, kamaráti,,

Vravel mi ze snou potom bol vonku este raz po rokoch ( este sme spolu neboli) ale ze iba ako kamaráti.. ona je vydatá ma uz rodinu.

V konverzácia.ch nic podozrivé nebolo ale.pisali si dennodenne..s pauzami, no vždy iniciátor bol on a zacal novey konverzácie. Len také,o živote, fotil jej nás byt ze čo tu prerabal,lebo to je jeho záľuba , vyrábať nabytky. Fotil jej náš výlet raňajky a výhľady. Písali si iba v rámci kamarátstva.. o všetkom možnom. Aj o nasom vzťahu jej písal, o mne..v dobrom. Proste ale je to normálne? Pise si snou iba ked som v práci alebo on. Kedze sedi v kancli a nudi sa,ma čas ..a nam sa míňajú smeny tak sme neni casto spolu. mna to zarazilo. Raz ju aj stretol a hned jej písal ze ju videl... Nevie o tom.ze to viem.baby, žiarlm oprávnene??

autor
23. dec 2022

Pisali si aj o minulosti, zážitky a spomienky z tých čias ked spolu boli. Aj o prvom sexe.. ale akože v rámci srandy. No dost ma to pobúrilo.

syslik81
23. dec 2022

necummu do mobilu-stihacka... co je na tom ked su kamosi? ved sama pises ze tam nic zle nebolo .. ak to nevies prekusnut najdi si panica-s nim sa ti nic take nestane

autor
23. dec 2022

@syslik81 tak bola som zvedavá ci este udržujú kontakt. A udržujú.. prečo ma potrebu si písať s bývalou? Ked ma mňa.. neviem. Som .z toho smutná

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. dec 2022

@fairyprincess hovoril ze ostali kamoši ale inak ju nespomína.. ani ze si píšu. Skusim sa ho spýtať

janagem
23. dec 2022

Ja som s bývalým best friends. Píšeme si, často aj o hlupostiach,hovorime si veci čo by sme iným nepovedali lebo sme si proste sadli ale obaja vieme, , že by sme spoločný vzťah nechceli. Ale od kedy som na modrom koniku tak sa modlím, aby si nenašiel priateľku žiarlivu na všetko, lebo by mi priateľ chýbal.

autor
23. dec 2022

@janagem tak mi to príde,ze aj oni si rozumejú i keď sa nestretávajú.. dufam teda. Tiež jej hovoril o svojich snoch a túžbach,co mne nikdy nespomínal

simsalabim
23. dec 2022

Moj manzel je s jednou byvalkou v kontakte uz 25 rokov. Nastastie je v Amerike 😅

janagem
23. dec 2022

Ono to niekedy fakt nie je o Tom, že ťa chce podviesť alebo chce byť s niekým iným. Ale môže mať "soulmate", ktorý je kamarát/kamarátka. Ak ťa spomína v dobrom, tak ona o tebe vie a vie že je s tebou rád. Niekedy svojej polovičke nechceme hovoriť veci, napríklad sny ktoré by mohli zmeniť život polovičke. Je to o Tom, že sme šťastní, kde sme a nechceme to zmeniť, ale niektoré vzdušné zámky sú to stay

nikolka1986
23. dec 2022

@janagem Takto to nefunguje, chlap sa s tebou nebude kamarátiť len tak, buď má záujem alebo na teba kašle.

rony2255
23. dec 2022

Píšeš, že spolu chodili ešte na strednej, boli tínedžeri, mohli sa rozísť aj kvôli nejakej malichernosti a vôbec nemuselo ísť o veľkú lásku, boli skoro deti. A už sú to predsa roky, ona je vydatá a on si predsa vybral teba, nie? A píšeš, že v konverzácii nebolo nič zvláštne, ak teda nemáte problémy, na čo to riešiš? Len sa zbytočne deptáš a vytváraš si konšpirácie, ktoré sú bezpredmetné

nikolka1986
23. dec 2022

No a čo že je vydatá? Určite idem písať s bývalým a spomínať na spoločný sex ak mi to vo vztahu klape. 😒

rony2255
23. dec 2022

@fairyprincess keď je to pre nich uzavretá téma, chlapi nemajú radi, keď majú rozoberať bývalky. Ale tiež si myslím, že nebude mať problém povedať, že "hej, občas si napíšeme"

rony2255
23. dec 2022

@nikolka1986 no, to je tiež pravda

janagem
23. dec 2022

@nikolka1986 not to be man but #notallmen. Predstáv si, že to tak fungovať dokaze

bessie12
23. dec 2022

@nikolka1986 blbosť. Aj kamarátstvo medzi mužom a ženou môže fungovať bez toho, aby jeden z nich chcel niečo viac. Mam kopec kamaratov a ani jeden nič odo mna nechcel.

rony2255
23. dec 2022

@bessie12 ak sú to dvaja dospelí, vyzretí ľudia, tak áno

nikolka1986
23. dec 2022

Nie je kamarátstvo ako kamarátstvo. Ako kamarátiť sa s bývalým - somarina. Potom sú také tie "kamarátstva" z práce, kamarátstva cez frajera, cez iných známych - to je skôr o slušnosti.

nikolka1986
23. dec 2022

@rony2255 Somarina, akože podvádzajú len nevyzretí a nedospelí, to vieš 😝

bessie12
23. dec 2022

@rony2255 no to ano. Keby bol jediný náznak, že by chceli po mne nieco, tak prerušim kontakt. Asi mam šťastie na normálnych ľudí.

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rony2255
23. dec 2022

@nikolka1986 no tak som asi naivná potom 😕

autor
23. dec 2022

No neviem,... On ma vela kamosiek , známych a kolegýň. No na túto bývalú nejak ziarlim. Viem že to bola.jeho veľká láska a ona sa snim rozišla

autor
23. dec 2022

Ona sa snim rozišla a on sa z toho velmi dlho spamätaval... Na ňu veľmi žiarlil,co na mna vôbec. 😔

nikolka1986
23. dec 2022

Tak je to viac ako jasné, sonduje či je spokojná.

joannita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka1986
23. dec 2022

@joannita Ako neviem načo by som mala posielať fotku bytu bývalému, alebo deti. Čo ty vieš. Možno to bol kvietok, s ktorým nemala dobrú skúsenosť, potom už si dávaš pozor.

autor
23. dec 2022

@joannita takže je možné ze je to naozaj čisté nezáväzne A ak by sa bývalá rozviedla náhodou, nechopil sa ten môj šance. ? My sme spolu uz 6 rokov a az teraz som zistili ze si píšu.. pisali si aj minulosti ale tento rok dosť intenzívne

marca12
23. dec 2022

To nemozes brat tak,ze ma teba a zabudne na kamaratku. S tebou to nema nic spolocne. Rozisli sa,ostali kamarati a napisu si. Ak by to bol jediny človek vek,s ktorym si pise,to by som spozornela. Ale ak si rad pise s kamosmi a zdiela svoj zivot,tak bud kludna. A robi to na tajnasa,lebo pozna tvoju povahu a vie,ze by si robila cirkus. Nekaz si sviatky,naozaj nemas dovod.

joannita
23. dec 2022

@nikolka1986 nerozomiem co pises. Aky kvietok?
Ved ty nemusis posielat fotky, ja som pisala moju skusenost.