Písanie si na zoznamke

18. jún 2024

Ahojte, začala som si písať s jedným mužom na zoznamke. Máme 40 rokov,ja jedno dieťa,on slobodný bezdetný. Napísal mi on ako prvy. Rozprávali sme sa,že pôjdeme na kávu budúci týždeň, nakoľko tento týždeň mi to nevyhovuje. Ale príde mi veľmi zvláštne, že si jeden deň píšeme, dva dni je úplne ticho. Píšeme do asi tyzden. Chcel prejsť na WhatsApp, tak som mu dala číslo, zas je druhý deň ticho. Neviem, príde mi to akoby nemal nejaký záujem. Keď sa chcem s niekým spoznať, tak si nájdem čas na jednu dve spravy si myslím...možno ma má len ako zálohu...neviem...jasne že nič nečakám,možno ani po káve by neboli žiadne stretnutia, nie som vôbec namotana, ale nepríde vám to zvláštne? Aký máte názor? Plus mám dieťa, tiež sa len opýtal na pohlavie a vek. Prosím o vaše názory, nakoľko ja som sama dlho a nerandila som už desať rokov,tak možno som trochu mimo...

anajka266
18. jún 2024

Možno má doma "len" ženu a deti...a nie vždy čas na písanie🙃

iv007
18. jún 2024

Ma rozrobene viacere zeny s ktorymi si pise, plus zrejme chodi do prace a ma aj ine zaujmy ako si denne pisat 100 sprav. Ale mas pravdu, ze keby si ho ocarila tak by mal vacsi zaujem.

tamky123
18. jún 2024

Podla mna ne ženatý 😀

autor
18. jún 2024

Ďakujem baby, na fotke bol sympaťák, tak tiež na napadlo, že prečo by oslovil rozvedení mamičky ale hlavne ozvať sa raz z čas je aj pre mňa zvláštne, hoci sa nepoznáme... Ja nevravím že si máme písať sto správ denne, ale zas keby som mala záujem,tak 5 minut z dna si nájdem. Tak ste na utvrdili v tom čo som si myslela...

la_dolce_vita
18. jún 2024

Ak sa ti cely den neozve, je to divne, mal by sa snazit a zazelat aspon pekný den. Pockala by som na tu kavu, ci to myslel vazne.

autor
18. jún 2024

@la_dolce_vita aj mne je to čudné, ok vidím že zoznamky nie sú pre mňa🤣🤔 vieš mne sa nechce ísť ani na tu kávu keď má takýto postoj, fakt si myslím že keď písal že som mu sympatická,,že aspoň do tej kávy si mohol nájsť kde minút denne. Po káve jasne ak nie sú sympatie,tak koniec🤣 ďakujem,pomohlo ste mi

athelas86
18. jún 2024

Chlap ktorý sa za 40 rokov života neoženil je divný/problémový, preto ho ženy z nejakého dôvodu nechceli. Ale skôr mi pripadá že tento ťa vodí za nos a má doma rodinu.

V tomto veku už normálni chlapi bez záväzkov neexistujú, môžeš si vybrať medzi slobodnými čudákmi, alebo medzi možno v pohode chlapmi ale rozvedenými (zvyčajne s deťmi).

autor
18. jún 2024

@athelas86 mne by jedno dieťa nevadilo, lebo len rodič môže pochopiť rodiča...takže to by bolo ok.

syslik81
18. jún 2024

nie kazdy je na pisanie.. a mozno toho ma vela v praci ... ze pise raz za cas nemusi hned znamenat ze ma zenu a deti doma .. nechapem toto podpichovanie ustipacnych zenskych na konovi .. ale podla seba sudim teba ... kazopadne stretnut sa mozete ak este bude chcieta uvidis ci mu rozpravanie nepojde viac ako pisanie... moj ex pisanie napr neznasal ... ale ze doslova .. radsej zavoal ale az ked sme sa osobne spoznali ... a poznam vela ludi co to tak maju

fido69
18. jún 2024

Presne ako napísal @athelas86 .
Prečo si 10 rokov nerandila? Nemala si záujem o spoločnosť alebo intímne chvíľky? 🤔

autor
18. jún 2024

@fido69 nie, nemala som záujem a čas, bola som má dieťa sama, nejaká som ho kam "odložiť"

autor
18. jún 2024

@syslik81 tak ale zas fakt prehodiť dve správy denne zaberie 5 minut. To sa dá aj na záchode odpísať🤣 a on na zoznamke bol naposledy prihlásený v nedeľu. Keby písal s viacerými,to skôr pochopím...veď mne nič nesluboval...

fido69
18. jún 2024

Rozumiem, že si bola na dieťa sama... ale 10 rokov necítiť potrebu partnera, to mi rovnako nepríde úplne v poriadku. Možno na tom nakoniec budete podobne. 😉

autor
18. jún 2024

@fido69 možno🤣 tak prešla som si ťažkým rozchodom, takže fakt chlapa som nechcela

teo3971
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drake122
18. jún 2024

Denne vypisovať = zúfalý. Má mať aj svoj život a aktivity, nie len zoznamku.

maranco
18. jún 2024

Tu použiješ obľúbený kataster, či nemá BSM s manželkou.

zuzanka.zuzu
18. jún 2024

aha. a ja som sa až teraz tu dozvedela, že je v poriadku pýtať sa na syna, tzn.nie len vek a pohlavie... lebo to je zase maximum čo som ja ochotná prezradiť, dokonca odpíšem len "dieťa 3r" 😂 po týždni meno veru žiadny nevie, nevie ani pohlavie 😀 čiže daj mu šancu, možno ho len nejaká predtým dala dole že čo sa stará 🙈 a ak áno, tak že ho pozdravujem 😂

autor
18. jún 2024

@zuzanka.zuzu veď ja tiež nechcem viac prezrádzať o dcére ani o sebe, len mi je to celé cudne🤔🙈

la_dolce_vita
18. jún 2024

Autorka, rataj s tym, ze hladas ihlu v kope sena. Ale zasa kde sa zoznamit, ked si uz trosku starsi.. Ber vsetko s rezervou, bud nad vecou a ten spravny sa objavi a bude to bez pochybnosti, to je vlastna skusenost.

martina7578
18. jún 2024

Najlepšie je čo najskôr sa stretnúť. Nie každého baví internetový svet.

vlastnynazor
18. jún 2024

@athelas86 a aky je rozdiel medzi slobodnym cudakom a rozvedenym mozno hovadom? Lebo mne to vyjde iba na vacsiu odvahu sa ozenit a niektori to mozno beru ako nakup auta, kedze poznam aj takych, co sa ozenili uz 3x a osobne podla mna bude za nejaky cas rozvod, nie je to zrovna rodinna vzorka.
A ked zoberiem pribehy tu na koniku, tak rozdelovat na slobodnych cudakov a rozvedenych hero mi pride dost zvlastne. Osobne by som radsej randila so slobodnym cudakom ako zatrpknutym rozvedenym.
Autorka - keby mal zaujem, tak ta kontaktuje.

ovaaa
18. jún 2024

Počkala by som na stretnutie, možné osobné sympatie a čo ďalej. Každopádne, ak má muž skutočný záujem tak nenechá ani jeden deň bez správy respektíve posunul by to do osobných hovorov. Ja som tiež na zoznamke mala niekoľko pokecov typu hrrr, potom nič a potom zase pokec ..takže som to ukončila nakoľko som necítila reálny záujem sa spoznať a k životu nehľadám kecákov 😁. Takže držím palce, rozhodnutie je na tebe.

autor
18. jún 2024

@vlastnynazor
@ovaaa ďakujem baby, som tiež názoru že dve správy denne si každý nájde čas napísať. Veď kto je taký že celý deň sa na net ani nedostane?

romi0310
18. jún 2024

@athelas86 tieto skatulkovania mi pridu trapne. Ja poznam kopec debilov, ktori su v manzelstve a kopec skvelych muzov, ktori su slobodni. Nie kazdy chlap chce mat dieta. Mne tieto nalepkovania produ totalne za opicami. Pokial sa neozenis/nevydas do 30tky, si divny. Pritom veeelka cast dementov je zenatych a velka cast krav vydata :D ale hlavne, ze maju nalepku manzelstva :D

romi0310
18. jún 2024

@vlastnynazor tiez sa tomu čudujem. Sama mam v okoli skvele zenske, ktorym sa blizi 40tka a nemaju deti a ani znamost. Takisto moj manzel ma v praci strasne vela kolegov, ktori su este slobodni. Vacsinou vyssie hodnosti, pretoze su zapaleni pre pracu a maju za sebou misie. Vsetko su to super chlapi a este aj dobre vyzeraju. Proste nechcu deti :D a poznam vela debilnych ludi, co su v chomute a nesiahaju týmto ani po clenky

libertz
18. jún 2024

@drake122 lol toto je taka kktina az to boli. Ja stale neco robim, nikdy sa nenudim a odpisem vzdy ked si najdem chvilku. Lebo to neni ziadna robota, vsetko ostatne su len vyhovorky. Samozrejme su ludia co radsej len nazivo a len sa s nimi dohodnem ist ven ked tak.

mantilka
18. jún 2024

Možno uprednostňuje osobné stretnutie a potom sa uvidí. Jednoznačne uvidíš aké vzájomné sympatie budú pri káve. Môže to byť podvodník alebo slobodný chlap, ktorý má rád svoje súkromie. Osobne chlap po 40 sám....budeš to mať ťažké.

athelas86
18. jún 2024

@romi0310 Ty asi nebudeš z tých inteligentnejších, však? Zato hlučná si dosť, a to aj cez písmená.

domkakvet
18. jún 2024

Je to velmi cudne, vyzera to, ze ma doma zenu, alebo este s nejakou randi, alebo ta ma do zalohy, kazdopadne to ani len nevonia.