Pauza po rozchode

19. feb 2024

Som pár mesiacov sama a niekedy mám pocit, že mi je dobre a inokedy ma to chytí a veľmi by som chcela niekoho mať. Na začiatku to bolo super byť single a postupom času sa to aj mení. Ako dlho si zvyknete dať pauzu po neúspešnom vzťahu?

lilyianka
19. feb 2024

Ja som mala jedinú pauzu - medzi prvým a druhým vzťahom ( s pánom z druhého vzťahu sme už roky manželia) a to 3 roky. A boli to úžasné 3 roky.

mimx
19. feb 2024

U každého je to individuálne

domkakvet
19. feb 2024

Je to velmi individualne, ale pauza medzi vztahmi urcite musi byt.

pralinka25
19. feb 2024

@domkakvet preco by musela. kazdy to citi inak. zalezi od typu vztahu, stylu konca a celkovej psychike. ja som od 14 rokov nebola uplne single nikdy. a to mam 42.

domkakvet
19. feb 2024

@pralinka25 neviem ci je to tak, ale znie mi to ako keby si mala za sebou dost vztahov, co znamena, ze ti to asi prave preto viac krat nevyslo.

pralinka25
19. feb 2024

@domkakvet co ja viem. do 18 som to nebrala nijako vazne. prisli odisli (alebo skor ja som odchadzala) bola to skor zabava. vazne vztahy som mala len dva. prvy 5 rokov a hned na to druhy a ten mam doteraz uz 20 rokov. mozno skor to bolo tak ze som nezazila asi nejaky drsny rozchod z ktoreho by som sa musela spamatavat. preto pisem ze zalezi od okolnosti. je uplne jasne ze po drsnom rozchode to chce cas. tam sa clovek musi najprv zahojit. ale ked je uz v pohode tak zas nevidim zmysel nejako nasilu cakat.