Partner sa nevie preniesť cez minulosť

julqa23
23. júl 2024

Ahojte neviem či to patrí sem ale potrebujem zistiť či sa s tým už niekto stretol
Mám partnera máme úžasný vzťah ale pred tým ako sme sa dali dokopy som mu povedala veľa veci z mojej minulosti vraj ho to netrápi ale hocikedy príde s tým že ma zle predstavy ako to robím z niekým iným zožiera ho to a mňa trápy ze sa trapy on nevieme prísť na to prečo ich ma ani čo s tým máme robiť bojím sa že nám na tom stroskotá vzťah ak to niekto zažil prosím poraďte mi

modrykolibrik
23. júl 2024

@julqa23 prepac ale nebude asi taky celkom uzasny kde riesi toto. Kopni ho do prdele a mas pokoj

martinmmartin
23. júl 2024

Pan je si sam sebou neisty a stale bude riesit ci nahodou niekde nestretnes o nieco lepsieho lebo podvedome tusi ze takych hodia vsade mraky. Bude cely zivot hladat riesenia problemu aby by si ty vo svojom zivote mala minimalne moznosti stretnut nahodivo inych chlapov vo svojom okoli. bude riesit kam chodis kde pracujes atd..... povedz mu ze to vidis a ze ked s tym neprestane tak fakt budes hladat lepsieho. Nepodvedies ho ale ho vymenis v plnej transparentnosti. Musi on nieco zmenit a to by mal byt budicek. Lebo ta moznost ze ho vymenis za lepsi model tu vzdy je a vzdy bude a on ma poslednu realnu sancu to zmenit aby sa ti nieco ine neoplatilo hladat

oli18
23. júl 2024

Ty si dalsia nepoucitelna, ktora veša na nos kazdemu frajerovi svoju minulost v nadeji, ze je to ten pravy partner? Boze, keby naivita kvitla, si sama ruza 🙈

minenkak
23. júl 2024

@julqa23 čo???to naozaj niekto rozmýšľa nad minulosťou niekoho iného

3petka
23. júl 2024

@julqa23 nehnevaj sa taký chlap, čo toto rieši nie je chlap. Pre mna by to bolo červené svetielko.

deti95060810
23. júl 2024

načo rozprávaš o svojej minulosti... mohla si byť ticho a mať teraz kľud...

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzitok
24. júl 2024

To je taky typ.. keby si mu nepovedala nic, tak si aj tak dovod najde, aby s tebou riesil a podozrieval...

lienka.7
24. júl 2024

@julqa23 a načo si mu tvoju minulosť vesala na nos?

yosi
24. júl 2024

@julqa23 My sme s manželkou spolu už akokeby druhýkrát. To prvé manželstvo sme hodili za hlavu a vôbec sa o tom zlom čo sa stalo nerozprávame. Nikomu by to nepomohlo, len by nám to ublížilo lebo by sme si len vyčítali, kto čo urobil horšie tomu druhému. Proste čo bolo pred reštartom už neexistuje

alexis617
24. júl 2024

@julqa23 daj na moju radu a rozíť sa s sním má psichické problémy a nieje to dobrý základ do vzťahu ak má zvlášne zlé predstavy a utkvelú predstavivosť a do budúcna nevešaj nikdy chlapovi na nos s kým a ako si to robila