Páčia sa mužom staršie ženy?

5. apr 2024

Pacia sa muzom starsie zeny?Ked muzi maju o 20-30r mladsie,moze to byt aj naopak?
Co si myslite kolko % muzov ma slabost aj na starsie.Uz mi to ide na nervy ze len muzi slintaju po mlatkach.

martinami274
5. apr 2024

Ja zase sledujem,že mladí chcú staršie.

yelena159
5. apr 2024

Som žena, ale môžem ti povedať, že nie sú jediní. Ja letím na mužov, ktorí majú o 20-30 rokov viac. 🤤 Ale baby sa mi páčia mladé 20-30 ročné. 🫠

autor
5. apr 2024

@yelena159 si trapna.

yelena159
5. apr 2024

@autorka A prečo akože? 🤨😁

gribka1
5. apr 2024

Prečo je trápna?

gleep1
5. apr 2024

Ale ved to je úplne prirodzene, biologicky dane, tak ako zeny pritahuje zabezpecenie lebo po porode su citlive a vyslovene o ne a o dieta musi byt postarane, tak mužov pritahuje plodnosť, ktora po 30 rapidne klesá.
Dam ti sem aj grafy. Na jednom vidis hodnotenie najatraktívnejšieho veku zien muzov roznych vekovych kategorii-vsetky hodnotia 20 rocne ako najatraktívnejšie. V druhom vidis hodnotenie najatraktivnejsieho veku mužov podla zien-cim su zeny staršie, tym starsie ročníky ich pritahuju. Moze ta to hnevat, mozes sa rozculovat, ale ja sa necudujem, naozaj je v priemere 20 rocna zena oveľa atraktivnejsia nez 40 rocna. Ale zachovalá 40 rocna zena je vzdy atraktívnejší a nez vykysnuta zanedbana dvadsiatka. Tak jedine co mozes robit je ze sa budes o seba a o svoje telo starať a snazit sa držať sa na vyssej atraktivite co najdhsie.
No a nemyslí si ze muzi su neferovi, zeny su neferove voci mužom inak, ale podobne hnusne. Zena 80% muzov označí ako podpriemernych a nepoužiteľných do vztahu. Toto zas nie je u muzov, sice ich fyzicky viac pritahuju mladsie, pri vybere partnerky nie su az tak priebercivi ako zeny. Vsetky tie veci maju uplne logické biologicke vysvetlenie (zena potrebuje pre deti co najlepšie genetický material a preto prebera, muz sa potrebuje hlavne rozmnožiť takze neprebera, ale hľadá mladsiu-plodnú) a ked sa ti nepáči tak chod zit na inu planetu.
Toto su vsetko ale veci na "zvieracej" urovni a vsetko len priemer. Poznala som 20 rocneho chalana pre ktoreho boli 30 rocne mlade, 40 rocne ideal. Tak isto muz co hlada seriózny vztah v 45 rokoch nebude hladat 20 rocnu lebo vie, ze mentálnej je to este len dieta. Ale na sex si najde radsej taku..

belbel
5. apr 2024

@autorka Prečo píšeš, že je trápna? Ako to myslíš?

autor
5. apr 2024

@belbel Pretoze sa mi nepaci jej vkus ,pacia sa jej stari chrenito.

autor
5. apr 2024

Ale co ta ruza pre nevestu,tam tie mlatky vyzeraju dost zle.

belbel
5. apr 2024

Aha, okej 🙂 chápem... No, však rozdielne sme, našťastie 🙂

slovakboy
5. apr 2024

Mne sa vždy páčili rovesníčky. Od prvej triedy na základke až po manželku. Na strednej som chodil s o rok mladšou a na konci strednej tiež s o rok mladšou. Fyzicky sa mi pačia aj mladšie aj staršie o to nejde. Ale asi intelektuálne si najlepšie rozumiem so ženou, ktorá je podobná ako ja.

slovakboy
5. apr 2024

@gleep1 👏výborne napísané aj s faktami. Odborníčka?

gleep1
5. apr 2024

@slovakboy vdaka za uznanie, nie, nie som odborníčka, mam len napočúvane nejake podcasty co sa týkali aj týchto veci 😁

taynee
6. apr 2024

Akí starí chreni? Muži okolo 40-50r sú v najlepšom veku, majú za sebou životné skúsenosti, zväčša už dosiahnuté určité postavenie, ak hovoríme v elementárnom jazyku, tam majú aj prístup ku zdrojom, čo ženu určite láka na podvedomej úrovni. Mne osobne sa od mladosti páčili muži 10-12 rokov starší. Pre mňa to bol aj ideálny mentálny vek muža, kedy som si s ním rozumela. Lebo nie je všetko iba o sexe. Pre mňa osobne muž pod 40r nie je zaujímavý. A toto mám už dobrých 15 rokov, pričom pomaličky posúvam hornú hranicu.

fido69
6. apr 2024

Mužom sa páčia predovšetkým atraktívne ženy. Tá atraktivita môže spočívať v ich telesných danostiach (úsmev, prsia, zadok), schopnosti komunikovať, v ich intelekte alebo v iných veciach.

Mal som kolegu mladého chalana, ktorému sa nepáčili rovesníčky, ale o hodne staršie ženy (hodne = 25 rokov). Ale to je skôr výnimka. Nikoho ďalšieho takého nepoznám. 😉

autor
6. apr 2024

Tak predsa tu napisali dvaja,normalmi chlapi.

beata_k
6. apr 2024

Ja si neviem predstavit co by som robila s muzom o 20 rokov mladsim. Po diskotekach by som s nim chodila? 😬 Ved zaujmovo sme niekde inde. Jedine na sex, ale tak to nie je vztah v pravom zmysle slova.

taynee
6. apr 2024

@autorka inak ty máš koľko rokov? Čo je to za termín "mlatky".? V ruži pre nevestu sú minimálne 3 - 4 pekné dievčatá. Ostatné nie sú vôbec škaredé, len nevyčnievajú z davu. A pre niekoho budú práve ony výnimočné. Dolly je dorafaná celá, ale má ppč povahu 🙂

autor
6. apr 2024

@taynee ppc povaha je aka,No mne sa tam naozaj pacia max tie 4,a zo 5 ich tam bolo ze az skaredych?A to myslim ze umele mihalnice,umele pery.Ale zuby maju vsetky pekne.
A co robia muzi o 20r mladsimi babami?

taynee
6. apr 2024

@autorka, neodpovedala si na otazku, kolko mas rokov? Co robia s 20tnickami? Normalne s nimi funguju. Su mlade, su sexy, ohybne, maju uzasne telo, pekne pevne prsia, su zdrave, plodne, bez celulitidy, bez strii. Nestazuju sa na vsetko, su pozitivne, usmievave, plne energie. Ty si nepamatas aka si bola, ked si mala 20?

autor
6. apr 2024

@taynee Ok a preco teda pises ze coby robil 20 r so 40r?Ved ked to moze byt opacne,tak to moze aj takto fungovat.Ceulitidu maju aj 20r,to nie je vekom.Ja mam 50.Ja nehladam mladeho,len ma to vzdy zaujimalo kedze ako 23r ma balil 62r panko,neviem co si chcel dokazovat.Ale aj 40 tnici no vtedy sa mi nepacili.
Potom ked je 40r zena este aktivna a sama ma problem si najst rovesnika ,lebo jej spoluziaci idu po mlatkach😒

mk1111111111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. apr 2024

@mk1111111111 super,ma to tesi.

taynee
6. apr 2024

@autorka po akych mlatkach? Takyto pojem neexistuje. Keby som bola chlap, tak chcem bud sexy 40tku, s dobrym telom, mladsie vyzerajucu na svoj vek, inteligentnu, s vlastnym zazemim a uz samostatnu. Alebo si taku "vychovam" a najdem si 20tku, pocestujeme spolu svet, budeme si uzivat a potom by mi porodila dve krasne zdrave deticky. Je to o prioritach. Ja mam 40 a idu po mne tak rovesnici, ako aj mladsi, aj starsi. Nikdy som neriesila takyto problem. A musim mladsich odhanat, ja som na starsich, raz darmo 🙂

nelili1978
6. apr 2024

No môj syn si našiel partnerku o 12 rokov staršiu. Nerozumel si s mladšími.

h2
6. apr 2024

Starú ochechulu nechce nikto. Možno až na extrémne zriedkavé výnimky. Ak muž chce o dosť staršiu ženu, tak má 20 a chce 30-tničku. 🤷🏻‍♀️

autor
6. apr 2024

@taynee a potom ho ta mlatka podvedie s rovesnikom😉Mne sa to napriklad nezda tiez ferove,uz ked 20r je so 40 rocnym tak nech ho aj doopatruje,ale vo vatsine ich odkopnu a najdu si potom rovesnikov.
Ma tesi ze si taka ziadana🤩Ja doprajem,teraz aj Shakira ma vraj novy objav a tiez o polovicu mladsi ako ona ale riadny kus.
Nepoznas mlatka?To su malde sliepky, u nas na dedine sa tak hovorili stari chlapi mladym babam.Mne sa to slovo paci🙂Je to vtipne.

mk1111111111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinami274
6. apr 2024

Mať tvoje starosti.

autor
6. apr 2024

@martinami274 a plat prezidenta