Páči sa mi mladší muž

ejmi25
5. júl 2022

Skor ,ako ma odsudite.Som matka jedneho dietata.Uz 5 rokov sama.Syn ma 15 r.Mam 40 r.Najst muza na spolocny zivot ,nieje jednoduche.Nevyhladavam vztahy na jednu noc.Ale ,je tu ale.Sestra ma zoznamila s nim.Je to jej kolega.Paci sa mi uz davno ,viem ,ano je mladsi o dost mladsi ma len 28 r.Nasiel ma na zoznamke ,prekvapeny co tam robim.Volal ma von ,ale otvorene napisal ,ze sa mu pacim a rad by mal sex so starsou zenou.Striktne som to odmietla.Ma okolo seba mnozstvo peknych mladych zien.Napisal 3 krat ,a ja ja na neho myslim.Tuz ,aby ma pobozkal.Mam pocit ,ze som ako skolacka.Chcem z toho kruhu von prestat na neho mysliet ,vidame sa casto,ale snazim sa nekomunikovat s nim.Poradte.

elizabet173
5. júl 2022

@ejmi25 ak ti stačí len sex s ním, tak do toho choď, lebo on zjavne viac nechce. Ale potom nebuď sklamaná, ak pôjde "o dum dál" lebo ty si zjavne namotaná už teraz. Keď chceš na neho prestať myslieť, zamestnaj si hlavu

katkine_terapie
5. júl 2022

@ejmi25 chalam sa vyjadril na rovinu čo chce, ty sa musíš rozhodnúť či si s tým ok alebo nie. Ak uz teraz dúfaš vo vzťah, nechoď do toho.

melanta
5. júl 2022

Začni sa venovať sebe, nájdi si aktivity. Tam možno stretneš aj možného nového partnera. Si dosť veľká na to, aby si nesnívala o niekom, kto o teba má záujem iba preto, lebo chce skúsiť sex so staršou.

anjelicek26
5. júl 2022

On vie, ze ho nebudes uhanat do zenenia, rodiny a deti a proste chces len spolocnost a sex... a on chce presne to iste... docasne je to alternativa, ktora moze vyhovovat obom...

ejmi25
autor
5. júl 2022

@melanta korculujem ,plavam takze ano aktivity pridam viac.😊

jaskolka
5. júl 2022

Jemu ide o sex so skusenou staršou ženou. Nič ine to neplánuje ponúknuť, sam to to povedal. Ak chceš iba pár vzrušujúcich chvíľ, užiť si s ním, tak ok. Určite ale nečakaj vzťah,potom budeš iba sklamaná, keď on si užije, nasýti, možno aj dačo priuči, a stretneš ho na ulici s ďalšou 25 ročnou kočkou

katkati
5. júl 2022

@ejmi25 Veď si uži, ked sa ti páči a nie je zadaný. Sú ženy, ktoré žijú s mužmi, ktorí ich už vôbec nepritahujú, pretože z nejakého dôvodu musia. Ty máš šťastie, že nikomu tým neubliziš a budeš v príjemnej spoločnosti a užiješ si. Keby bol nejaký problémový odľud, tak sestra by ti to určite povedala.

dadis
5. júl 2022

A ty chces co? Laka ta len ako sexualny objekt alebo si zalaskovana? On zalaskovany nie je, to by nepisal o sexe. Musis si to v sebe upratat. Lebo ak tuzis po laske a vztahu, tak budes sklamana, lepsie bude ak na neho zabudnes. Ale ak si typ, co k zivotu nepotrebuje lasku..tak to skus 😃

anita6666
5. júl 2022

V tvojom veku by si už mohla poznať staré známe heslo,ktorého sa drží tento chlapec "na starej p...sa dobre cvičí"...je len na tebe,či sa s tým stotoznis.

katkati
5. júl 2022

@anita6666 28 ročný muž sa potrebuje učiť na starsej žene? Keby 18, tak nepoviem. Ten má určite viac skúsenosti ako ona.

dadis
5. júl 2022

@katkati Jasne, ze potrebuje..28r su zvacsa este slabi milenci...akoze chut by bola, ale este vacsinou nemaju vycibrenu techniku 😀

anita6666
5. júl 2022

@dadis presne tak...najlepšie si nacvičiť na starej,aby si potom udržali mladú a nestrapnovali sa v posteli pred tou,na ktorej im bude záležať a starú majú ako živú ancu...odveka klasika...sa čudujem,že sa tu nad tým niekto vôbec pozastavuje

katkati
5. júl 2022

@anita6666 Ked je chlap dobrý milenec, ma to v bunkách, nepotrebuje žiadne učiteľky ani živu ancu. Tiež sa čudujem, že sa vôbec nad tým niekto nad tým pozastavuje.

anita6666
5. júl 2022

@katkati a kedy sa z neho stáva dobrý milenec? V pôrodnici? Ma to v bunkách,presne tak...ty bunka

katkati
5. júl 2022

@anita6666 Áno, tak ako sa z teba uz vtedy stal človek, ktorý sa vyžíva v urážaní ľudí.

pallacinka29
5. júl 2022

@anita6666 presne to som isla napisat 😂😂🙏🏻

anita6666
5. júl 2022

Dievčatá, aj toto je len prax,nie pôrodnica,aj tomu sa treba naučiť,to nie je v bunkách,to je výcvik a tréning,ako so sexom...

ejmi25
autor
5. júl 2022

@anita6666 si tiez nejaky hrrr.40 r zena stara??hm?nazor koho ?niektore 40 r schovaju aj 20 r.Aj muzi niektori vyzeraju 40 r lepsie ako 30.

anita6666
5. júl 2022

@ejmi25 ja mám tiež 40+ a práve preto ti píšem,lebo sa mi nechce veriť,že zrelá žena má tak zastrety zrak,že nevidí realitu. Áno,súhlasím,dnes vyzerajú aj zrelé ženy dobre,sama strcim do vrecka nejednu 20-tku,ale vek neodrbes,ten nepustí,nech vyzeráš,ako chces dobre,ale v živote by ma nenapadlo snilkovat o chlapcati a ešte si myslieť,ze ma chce na niečo iné,než si zacvicit. Mne to príde priam uchylne. Ak si chces vrznut ok, však ten chlapec má viac rozumu,ako ty. A mimochodom..Aj Dara Rolins vyzerá super,ale to nič nemení na fakte,že je stará rafika a povedala by ti určite toto isté. Treba k veciam pristupovať objektívne a nesnilkovat.

luccija
5. júl 2022

@ejmi25 nie, ona razi teoriu, ze akonahle chlap byva so zenou je po sexe🙂ona nehlada vztahy iba sex snad sa nic nezmenilo
S mladym si daj pokoj uz teraz si zalubena hladaj nieco perspektivnejsie

pallacinka29
5. júl 2022

@anita6666 napisala si to presne… neviem, kde niektore zeny rozum nechali… doma 15 r. syna a uveri tomu, ze 28 by ju chcel - jedine tak pretiahnut (ps: barskake uchylky su, zas si povedzme…)

modrymotyl8
5. júl 2022

@anita6666 áno máš pravdu, len niektorí ti mladší muži vyzerajú fakt skvelo tak sa autorke ani nečudujem. Mne tiež oči behajú po mladších mužoch, ale nič neriešim 😂😂

savanna
5. júl 2022

Aspon je fajn, ze ti povedal pravdu hned na zaciatku. Podla toho sa zariad. Pises, ze nehladas vztah na jednu noc, cize velke sance tomu nedavam.

ejmi25
autor
6. júl 2022

@anita6666 neviem ,kde som pisala ,ze chcem s nim vztah.!ano je fesak ,ale to neznamena ze idem s tymi co sa mi paci.Uchylne v com??znama ma 38 a on 23 ano ziju spolu to len na margo uchylnosti co tu splietas!a ci snivam aspon vidno ,ze niesom zena co len otrci bez citov!taky sex je k nicomu a mozu ho praktizovat len k....Majte sa ,lebo vy ste vsade ustipacna akp mor nic v zlom urcite ste chlap!

dadis
6. júl 2022

@ejmi25 Ano, stava sa obcas, ze tvoria par. Ale je to ako najst ihlu v kope sena. Moja skusenost je taka, ze vsetky ponuky od mladsich muzov som dostala vyhradne na sex a ver mi, je to velmi obvykla vec. Mladi muzi beru starsiu zenu ako lahsiu korist, stale vyzera velmi lakavo, ale nemusia sa tak snazit ako pri rovesnickach, mladsich. Ani sa nepokusaju to zaobalit do lasky, citov a kecov o buducnosti..bla bla bla. Mam 41 a tiez 15r syna, priatela mam rovesnika.

natalienka12
6. júl 2022

@ejmi25 Mozno si dostala sarkasticku odpoved, ale pytas radu, tak porozmyslaj. Nasiel ta na zoznamke, takze chlapec vie, ze niekoho hladas. Vie, ze by si sa zalubila, alebo uz aj citi, ze si zalubena. Ale vycitil sancu na sex so starsou zenou, lebo vie, ze budes “lahka korist”. Chlapec urobil chybu, ze ti to uplne otvorene napisal. Ak by ta namotaval, uz ta mohol davno mat v posteli. Pokial ide o sex, chlapi su uplne primitivne tvory. A je uplne jedno, ci ma 20 alebo 55 rokov. Takze nemam pre teba ani ja dobru spravu. Z tohto oblacika prsat nebude. A ty to dobre vies, len mozno si cakala ine odpovede. Sama vies, ze uz si namotana, inak by si sa tak primitivnu otazku nepytala. Namotavas sa cim dalej, tym viac a ak s nim vlezies do postele, si uplne v haji a budes strasne trpiet. Zvaz, ci to za to stoji.

vikes
6. júl 2022

@ejmi25 Otázka je, či to nebudete raz ľutovať, že ste do toho nešli. Zrejme to nebude vzťah až za hrob, ale príjemne strávené spoločné chvíle a spoločné zážitky vám môžu spríjemniť/spestriť život.

au1994
6. júl 2022

@ejmi25 narovinu ti odhalil svoje úmysly, ak si chceš len užiť, choď do toho, prečo nie? Ak ale očakávaš, že sa do teba zaľúbi a budete mať vzťah, radšej do toho nechoď. Evidentne jeho láka iba predstava sexu so staršou ženou, nič viac, nemá záujem skúmať tvoj charakter, srdce a povahu.

bobo2433
6. júl 2022

@ejmi25 my máme v rodine pár ...ona má 47 a on 26-27 ... Na všetkých počudovanie im to klape aj vo vzťahu . Normálne spolu žijú , všade chodia ,starajú sa o dom záhradu .. 🙆možno tiež začínali iba kôli sexu neviem 🤷 a anoo máš pravdu ,že niekedy aj tie vekovo staršie vyzerajú lepšie ako nejaké 20tky ...

kolieskova232
6. júl 2022

@elizabet173 plne s tebou suhlasim, hovoris mi z duse. ale z jej pisania viem akosi vycitit, ze asi je uz trocha neskoro, kedze ho ma plnu hlavu. ale vazne treba zamestnat hlavu niecim inym a prestat s nim komunikovat.