Páči sa mi kolega

10. okt 2023

Ahojte potrebujem názor.
Pred rokmi som začala pracovať v jednej firme,už od úplného začiatku sme si padli do oka (obaja)s buducim kolegom,on aj nejaké pokusy mal(dokonca mi dal aj svoje telefónne číslo)no ja som smejo, (čo ho ASi trochu nevystrasilo) tak to pokračovalo asi pol roka ,sem tam mňa objal,alebo len taký letmý dotyk., .minulý rok som ho pozvala na túru a napísal mi cez sme že nemôže, keď som sa pýtala prečo,že je zadaný,na jaro som nechala preveriť jeho stav,vraj niekoho má...no minulý týždeň mňa chytil za ramemo... non-stop pozeráme do očí jeden druhému...ja som ho pozvala k sebe a on mi povedal že sa bojí že sa to zvrtne.Ako na takého tichého a hambliveho chlapa?

vanilkovazmrzka
10. okt 2023

Ak je zadany, tak nijako.

autor
10. okt 2023

@vanilkovazmrzka si myslím či sa zato neskrýva...to že je hamblivy

januska12323
10. okt 2023

Nič s ním, baví ho s tebou flirtovat to je celé. Keby mal ozajstný záujem už by ste boli aspoň na rande.

alickapusinka
10. okt 2023

Ak by chcel už by ste boli na rande. Páči sa mu flirtovať s tebou a čaká možno nejakú reakciu. Ale ak je zadaný robiť by to nemal. Ja na tvojom mieste si od toho nič nesľubujem.

rebrambora
10. okt 2023

Mne nepride z opisu hanblivy.
Ty riesis prilis moc a on vobec.

tanyan
10. okt 2023

Pred rokmi... Prečo teraz chceš zrazu s ním začať vzťah?

zdenka11081983
10. okt 2023

🙂 Pobavila som sa. Určite he haMblivy 🙂

autor
10. okt 2023

@tanyan vždy som chcela...nie teraz,ale vždy

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
10. okt 2023

Mne sa zdá, že je proste priateľský, žoviálny, ale to je tak všetko, záujem o viac podľa mňa nemá a nie preto, že by bol hanblivý… to keby bol, tak určite ťa neobíjma… tiež sa s kolegami obíjmem, chytím za rameno, šťuchnem, zasrandujem a viem, že nikto od toho nečaká viac…keby z toho niečo malo byť, už by asi bolo, svoj záujem si dala na javo, nechytil sa

siska53
10. okt 2023

On nie je hanblivy.. skor mu vyhovuje tato rovina flirtovania..

muchotrafka298
10. okt 2023

Je zadany a len ho bavi s tebou flirtovat., ked vidi, ze mas zaujem.

lili1313
10. okt 2023

Zabáva sa, vidí, že sa ti paci a rád si zaflirtuje. Hanblivý nie je urcite a keď je aj zadaný, tak toto flirtovanie ani nie je pekne.

retatka
10. okt 2023

Nemá o Teba záujem ,je to len obyčajný flirt ,to muži robia keď sa to žene páči .Je to asi kamarátsky typ človeka .A to ,že je zadaný a ty sa mu podhadzuješ nieje od Teba moc pekné.

ada12345
10. okt 2023

Mne pride cudne, ze este ste spolu nikde neboli a uz ho pozyvas k sebe domov...?! Zacina sa kavou, kinom, divadlom, prechadzkou...atd.

marcellka32
11. okt 2023

@ada12345 ale kde..už dávno sa nezačína káva, kino, sex...už je opačné poradie: sex, káva, kino, večera (len ak bude dobrý sex)

ada12345
11. okt 2023

@marcellka32 Aha, tak asi som staromodna.

limoncino
11. okt 2023

@ada12345 tak sme dve, chlap má dobýjať ženu a ona sa má nechať dobýjať, veď čo je najkrajšie na vzťahu? Toto spoznávanie a nie hneď do postele skočiť

slavka1988
11. okt 2023

Taká otázka-teba baví uháňať zadaného muža ? Nechcela by si slobodného a byt ty tá ktorú muži dobíjajú?

marcellka32
11. okt 2023

@ada12345
@limoncino ach baby veď aj som staromodna v tomto, ale proste viem od mladých, že už to je žiaľ takto...

limoncino
11. okt 2023

@marcellka32 drž sa svojich zásad, len tak budeš pre toho pravého výnimočná. Nerob niečo len preto, lebo takto to teraz chodi

simca_13
11. okt 2023

Keď niekoho má by som to neriešila. Nechala by som to tak. Možno chcel len poflirtovať a tam to končí. Nerieši, netlač, nechaj ho, nájdi si niekoho s kým to bude obojstranné a bez záväzku.

marcellka32
11. okt 2023

@limoncino ja už svojho mám 20 rokov;)

limoncino
11. okt 2023

@marcellka32 jaj sorry, ja že to písala autorka 😄😄

timurkvakin
26. feb 2024

@zdenka11081983 "Třeba je...třeba se vás...Plachej.. Spomínate na "Jáchyma"?

monikkatt
26. feb 2024

Preco pozyvas k sebe zadaneho chlapa?? Prides mi dost zufala, prepac.