Ozvať sa, alebo to hodiť za hlavu?

naneta258
4. júl 2023

Ahojte, chcela by som vedieť váš názor ohľadom toho či sa ozvať, alebo neozvať a čakať/ nečakať a hodiť to za hlavu.

Bola som v kontakte s jedným mužom, ktorý je momentálne v zahraničí pracovné. Stretli sme sa už zopárx, na začiatku sa mi stále venoval tak ako to býva v začiatkoch no časom začal ustupovať záujem. Keďže som cítila, že ten záujem klesá a už nemá toľko času, alebo si ho nechcel nájsť.. tak som začala ustupovať aj ja. Keď sme spolu dovolali, tak som mu nepísala, ozval sa mi on(1x). No keď sme si písali, tak to bolo také odpisovanie každé 4h ... taka debata, o ktorej ani nemôžeme povedať ze to je debata :D keďže ja také písania nepísania nemám rada, tak som mu napísala ze si môžme sem tam napísať ak budeme mať čas a chuť. Na to mi vzápätí odpisal, že momentálne má celkom čas aj chuť že nevie ako ja.. tým, že som videla ako on cuva a nezaujíma sa až tak, tak som s hrdosťou napísala ze nech sa mi ozve až bude mať úplne čas a chuť, ukoncili sme to slovami - tak zatial sa maj. Odvtedy prešlo už 5 dní a stále sa neozval.

Brať to tak, že už stratil záujem a ukončilo sa to alebo ako to brať? Jasne, že mi to je ľúto.. ale ak raz niekto nemá záujem, tak zbytočne ho do niečoho nútiť...

nataly420
4. júl 2023

Keď má chlap záujem tak bude písať a príde aj keby kamene padali 🙂 určite nepiiiiiisať

deti95060810
4. júl 2023

už by som sa neozývala. čakala by som čo bude ....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilkovazmrzka
4. júl 2023

Ozvat sa ked bude mat cas a chut mi pride take… ze ozvi sa ked nebudes mat nic lepsie. To by som si teda ja takuto hranicu nestanovila. Sak samu seba si dala do blbej pozicie, ze nechces byt priorita, ale len nejaka z moznosti, ked priority nebudu k dispozicii.

A v akom duchu boli vase stretnutia? Ako dlho bude v zahranici?

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilkovazmrzka
4. júl 2023

@naneta258 tak asi vidis, aky je jeho zaujem… ma takychto znamosti viac, nepotrebuje sa plne venovat jednej

h2
4. júl 2023

@naneta258 Neozývaj sa mu, nemá záujem, sorry. Možno sa ti ozve, keď sa vráti a nebude mať do čoho pichnúť (obrazne, alebo možno aj doslova 🤭), ale seriózny záujem nemá, to by vaša komunikácia vyzerala ináč.

la_dolce_vita
4. júl 2023

čo je to za otázku?? SAMOZREJME že nepísať a nevnucovať sa...

naneta258
autor
4. júl 2023

@vanilkovazmrzka stretli sme sa 4x dokopy a mali sme k sebe celkom dosť blízko, chémia všetko, najskôr chcel byť so mnou len ja som cuvala kvôli tomu ze on je tam a ja som tu + ten jeho čas.. očakávala som viac iniciatívy z jeho strany a v niektorých veciach mi to prišlo také ze sme este rozdielne nastavení co sa týka budúcnosti.

Teraz príde na par týždňov a potom až za polroka. Nemám v záujme s nim niečo riešiť keďže je tam, preto som začala hneď cuvať a nechcela som mať ružové okuliare na očiach. Chcela som to udržat aspoň v priateľskej rovine, avšak keď vidím tu snahu.. tak sa to nedá udržať ani v tej priateľskej, čiže asi bude lepšie keď si pôjde každý svojim životom🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanyag
4. júl 2023

To sú také detinské hry...on tak, tak ja tak. Čo tak na rovinu mu napísať, že cítiš, že záujem z jeho strany klesol, čím klesol aj u teba? Možno sú tvoje pocity nesprávne a možno on cíti presne to isté ako ty...ja som zástancom toho, že vždy priamo a na rovinu, žiadne omáčky okolo toho, žiadne dvojzmyselné vety a dúfanie, že to ten druhý pochopí...
A za ďalšie ak ťa tá diaľka odrádza a nevidíš budúcnsoť, tak k čomu je dobré sa čo i len zamýšľať nad stretávanim sa?

pralinka25
4. júl 2023

mna hry nikdy nebavili. chlapi su nechapavi. mohol si to vylozit uplne inak ako si to ty myslela. podla mna to chce si povedat narovinu a je po probleme. ja neviem preco v dnesnej dobe furt vsetci hraju rosady a hry na macku a mys. vidim to vsade u chlapov aj dievcat, zbytocne plytvanie energiou a niekedy to prave troskota na nedorozumeniach. ak ty zaujem mas vydiskutujte si to narovinu. co take hrozne by sa stalo. ved sa mu nemusis hadzat okolo krku ale narovinu sa spytat ako to vnima a co vlastne chce mozes. mala by si jasnu odpoved a mohla sa pohnut dalej a nie rozdumovat a cakat 5 dni. tazko povedat co si mysli.
on ti vlastne priamo nic neovedal vsetko to moze byt komunikacny sum cez pismena. ved aj na tejto stranke pisu uzivatelky a jeden prispevok si kazda vylozi po svojom.

na druhej strane sama pises ze o vztah nemas zaujem lebo je prec. tak co vlastne riesis? nerozumiem ani ja takze asi je zmateny aj on a radsej to vzdal hned ako si komplikovat veci. nechaj ho tak a mate po probleme.
ked si sa takto ako tu, motala aj pri nom tak je to celkom jasne. ja by som ako chlap tiez nevyvijala nejaky extra zaujem ked vidim ze hned cuvas. akoze ano, chlap pohne aj vesmirom ked ma zaujem ale zas v tomto bode sa poznate na takuto iniciativu prilis malo a prilis slaby kontakt. nerealne ocakavanie podla mna. ako z filmu, ale takto to nefunguje. ano mohol by robit vacsie gesta ale ako pisem to by ta musel viac poznat, byt s tebou vo vacsom kontakte.

pralinka25
4. júl 2023

@tanyag napisali sme to naraz. konecne niekto taky. uz som si myslela ze som divna. same debilne hry na kazdom rohu este aj cele knihy o tom pisu a na reelsoch neustale same podobne videa s radami ako furt hrat. a vsetci vacsinou nakoniec prehraju.

martinkatinka
4. júl 2023

A to je nejak daleko?
Ono tazko sa zacina vztah, ak chodi na dlhe turnusy ..

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanyag
4. júl 2023

@pralinka25 práve som ti išla písať, že v podstate sme napísali to isté. Ja v týchto hrách nevidím žiaden zmysel. Ale poviem ti úprimne, stretávam sa s tým dosť často. A nerobia to len ženy ale aj muži a vážne potom prichádza k veľkým nedorozumeniam. Ja som vždy priama a preto niekedy pôsobím (cez písmena) na ľudí, hlavne tu na MK ako "hrozná" osoba 🙄

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanyag
4. júl 2023

@naneta258 neskúšaj či sa chytí, proste mu napíš priamo, že potrebuješ ten záujem cítiť, vidieť

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
4. júl 2023

@naneta258 a kde daleko?? Tak ak ma nejake 2-3 tyzdnove turnusy, potom by sa to dalo sklbit... A ze ti neodpisuje? No v bezne dni asi pracuje, nie?
Ved sa stretnite este raz a uvidis co bude...
Zalezi aj na veku, vies.

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
4. júl 2023

@naneta258 Kašli na to, keď to kvôli vzdialenosti aj tak nemá budúcnosť.

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
4. júl 2023

@naneta258 ja ti rozumiem ako to myslis ale to by bolo realne s chalanom ktory je s tebou denne v zivom kontakte. chlapi tiez potrebuju isty stimul aby sa namotali. pismenka to nie su. v tomto by som mu ten slaby zaujem nevycitala lebo je to uplne prirodzene. kazdopadne takyto vztah by bol asi zlozity a neviem ci by si z neho mala nejaky uzitok asi hladaj dalej hoci keby nebolo zahranicia tak by to mholo byt fajn ale takto o to vlastne sama nestojis tak je to podla mna uplne zbytocne s nim aj riesit. ine by bolo keby mal zostat doma

martinkatinka
4. júl 2023

@naneta258 no tak potom to nechaj tak a uvidis ci sa ozve, ked pride domov....

tanyag
4. júl 2023

@naneta258 Veď ty si ich nevynucuješ 🙄 ja to ako vynucovanie nevidím, ja to vidím ako uvedenie vecí na pravú mieru. Ja som veľakrát mužom povedala, že nie som človek, ktorí si s niekym musí telefonovať každý deň, alebo vypisovať od rána do večera. Veď každý má aj svoje povinnosti, koníčky, záľuby...prácu, školu, deti...veď teraz sa kvôli jednému človeku život úplne nezastaví nie? Niektorí ľudia sa proste nedovtipia. On si možno pomyslel, že hráš hry a on o to nemá záujem, preto vaša posledná komunikácia skončila ako skončila...pretože ak by som ja napísala mužovi, že teraz mám CELKOM čas a chuť písať a on by mi odpísal, že sa mám ozvať, keď budem mať ÚPLNE čas a chuť, tak by som mu tiež len odpísala, maj sa pekne 🙂 a to teraz nerýpem, ale to sú presne tieto hry a chytanie sa slovíčok...ale tak každý má svoj rozum a už je na ňom ako ho využije...