Ozval sa mi ex a na druhý deň ma zablokoval

6. júl 2024

Ahojte. Potrebujem rada.
Po par mesiacoch sa znova ozval ex s tym, ze si na mna spomenul, ze som mu chybala a obcas nadomnou rozmysla.
Popisali sme, zdalo sa mi, ze to bolo aj potrebne sa pobavit o tom co bolo, keby nezhodil vacsinu chyb zo vztahu na mna. Na dalsi den uz bol viac odmerany a nakoniec ma zablokoval. Neviem, ci to mam oznamit tej za ktoru ma vymenil, nech to uz nerobi...uz mi dost ublizil.
Co by ste robili?

zanka777
6. júl 2024

Mal slabú chvíľku tak napísal...potom sa uvedomil a blokol ťa... Nie nevrav nič terajšej partnerke nebolo by to k ničomu dobre....ale keď nabudúce napíše ...rovno ho blokni ty nech vie že už nemá v tvojom živote miesto

dadka1997
6. júl 2024

Nikdy by som neodpisala, teraz si ty tá, ktorá sa citi zle, mať svoju hrdosť je dôležitejšie

tykat
6. júl 2024

Ozraty bol alebo ho nova nastvala. Zablokuj ho ty a mas pokoj.

domka222
6. júl 2024

No čo, bol skorší víkend. Opil sa,napísal. Na druhý deň si uvedomil,čo spravil a tak ťa zablokoval. Nikomu nič nevrav,zablokuj tiež a už sa k tomu nevracaj

ahhola
6. júl 2024

Neviem, ci aktualna stoji o takyto ffeedback, ale ano, dobry napad. Ked nic ine, pokoj od neho Navzdy a... to se vyplati🤣

beasy
6. júl 2024

Po prve minulosti neodpisuj ako sa hovori nema ti co povedať. Po druhe uz si ho mala mat davno zablokovaneho ty sama, ak sa samozrejme mas rada. Preventivne. A nie neoznamovala by som jej to lebo dnesne zeny su tak mimo že by si dotyčna myslela že ho chceš späť čiže rovnako ako si na to musela prist ty sama (čo dufam že si definitivne prišla) že je to trulko, tak na to musi prist sama aj ona 🙂

huxy
6. júl 2024

Čo by som robila ja? Úplne všade by som ho blokla a snažila sa na neho zabudnúť a "vylieciť sa" z toho vzťahu.
Ale urcite by som sa neznížila k tomu, aby som to oznamovala jeho súčastnej.

danica2711
6. júl 2024

zjavne si sa (ty, nie on) s rozchodom ešte nevysporiadala, keď ťa to tak rozhodilo. Pracuj na tom, aby si sa s tým vyrovnala, nie na tom, či trápne oznamovať jeho terajšej frajerke, že ti napísal

luciaruz
6. júl 2024

A co ako riešiš? Este ta dotyčný neprešiel, zeee?😉
Všade zablokovať, nekomunikovat, neodpisovat. BODKA!

moonlight1210
6. júl 2024

Co blbnes?
Blokni ho ty a uz sa viac neozve.

Ty teraz pomstychtivo vyklopis vsetko jeho aktualnej, ta sa s nim rozide a mas ho naspat na krku.
Ibaze by si presne po tomto tuzila. 🙂

domkakvet
6. júl 2024

Nic neries, zabudni na to a viac mu neodpisuj, ak by sa este ozval.

drago12587
9. júl 2024

Asi vypil a dostala ho nostalgia.. rano sa prebudil a pripomenula sa mu realita..