Otec kašle na svoje 10 ročné dieťa

4. apr 2021

Ahojte ako zvladate situaciu ze otec vazho dietata s ktorym uz nie ste 6rokov si nasiel novu partnerku a kasle na svoje dieta? Napriklad ma mat nasho syna kazdy druhy vikend aj to svoje dieta na ten vikend odlozi k svojej mame a neni s nim? Je so svojou novou frajerkou a na svojho syna kasle? Strasne ma to mrzi lebo mali pred tym nez si nasiel partnerku dobry vztah ako otec a syn a zrazu nezaujem. Maly ma 10rokov a je smutny z toho ze otec s nim netravy cas..

maris5
4. apr 2021

Este par rockov a syn mu to sam spocita. Potom sa otec bude divit, ze ako sa to asi mohlo stat.

Inak, ak mas dokazy, ze netravi s nim cas, ale odnesie ho k svojej mame. Tie by som si strazila. Raz sa mozno budete sudit, lebo syn k nemu nebude chciet ist. A ty budes mat dokazy, ze s nim netravil cas, ale ho "odkladal" k babke. 🤷🏼‍♀️

viera
5. apr 2021

...Syn potrebuje predsa len "muzsky"vzor....Ja som precitala vela psychologickych knih o tomto a tam sa pisalo, ze pokial bude mat nejaky "nahradny, spravny"muzsky vzor...Tak tuto stratu(nezaujem)otca o syna sa tym vynahradi....Neviem ako to je s tebou...Ci mas priatela alebo mate dedka alebo mas brata a syn ma k nemu dobry vztah...Tak mozu travit cas spolu,byt v jeho blizkosti(v kontakte)..A tak to lepsie syn prejde...S ockom asi nic neurobis...Ockovi to mozno dojde asi ked bude uz"neskoro"....niekomu ani to nie...Mojmu to furt nedochadza🙂))...A roky utekaju.....Zachvilu pojde uz do "paradnej"puberty...Tak si mozno ocko uzije🙂))......Mozno sa to casom otoci....

erikaa09
5. apr 2021

Moj ex nejavi zaujem o syna 9 rokov. Som tu ,sme tu. A som aj rada. Myslim si ze ak babka sa venuje vnuky je to ok. Predsa aj babka ma narok. Zatial by som to neriesila. Syn bude starsi a potom si povie sam

syslik81
5. apr 2021

10 rocny uz ma rozum tak nech mu nieco povie v klude a nie v pubertalnom nalave emocii ...bud sa otec spamata alebo ho aspon nebude odkladat niekam kde nechce byt a necha ho doma

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. apr 2021

Syn mu to povedal ze mu chyba cas s nim a prosil ho aby boli spolu u babky. Ale jeho nezaujima nic len jeho priatelka. Ja viem ze si casom na to zvyknem ze to takto je ale zatial je to cerstve a trapi ma to za maleho ked mi doma place koli otcovi

terina25
5. apr 2021

Chapem ta. Mam doma to iste. Akurat,ze mam deti 2. Ex som to vravela,aj deti. No zaujem ziaden. Bohuzial,nic s tym neurobis. Musite sa s tym len zmierit. Ja si vravim,ze jemu sa to vsetko casom vrati. Moj ex je este aj jedinacik. Otec mu zomrel min.rok. ma uz len mamu. Verim tomu, ze po rokoch mu jeho konanie deti odplatia. ...

deti95060810
5. apr 2021

netráp sa. Ber to ako že ocinko sa tak rozhodol , je to jeho vec...
môj syn spoznal otca až v 15 r. - hoc ocinko býval od nás 3 ulice ďálej.... Nemal záujem on, ani jeho rodičia... a tak to aj dopadlo.... Starí rodičia už nežijú - popri ich hrobe môj syn len prejde, a s otcom vôbec nie je v kontakte.... Proste ocinko zaspal dobu....V 15tich rokoch spoznávať otca - to už akosi nešlo...

lija22
5. apr 2021

celkom by ma zaujimalo co na to babka. co nedohovori svojmu synovi?

autor
5. apr 2021

@lija22 s babkou som zrovna vcera volala a som sa jej snazila vysvetlit ako tym maly trpy ale ona nic nevidi iba svojho syna ... proste jemu ani jeho mame sa neda dohovorit a rozumne sa s nimi porozpravat. Takze som si povedala stacilo...uz neriesim nic maly snad uz ma na to dost rozumu aby videl ktory rodic sa mu ako venuje. Aj ked ma to trapy kedze pre tym mali pekny vztah ale naozaj to asi netreba riesit lebo s jeho otcom to aj tak nepohne...ako vidim zivot prinasa rozne situacie a chvile. Aj ked mi este potrva sa s tym vyrovnat urcite to prejde a zvykneme si na vsetko....