Ostať vo vzťahu, keď chlap fajčí marihuanu?

24. júl 2023

Ahojte ostali by ste vo vzťahu kde chlap fajčí marihuanu aj 3-4 krát do dňa ? Jeho kamaráti robia úplne to iste … niektorý dokonca sú dajú aj koks a lsd .. aký je vás názor na toto celé ?

luccija
24. júl 2023

Utekať preč🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikavesela
24. júl 2023

V ziadnom pripade

janai1
24. júl 2023

A čo očakávaš od takého vzťahu? Veď ten chlap nemôže byť v čistom stave ani minútu dňa

dskjhfdlkdjhl
24. júl 2023

Ak sa casom k nim planujes pridat, tak smelo do toho. Ak si chces zachovat cistu mysel, tak utekaj a neobzeraj sa.

kiwi3
24. júl 2023

ze musi byt spraseny ako kon cely cas. to mate urcite dost vela problemov, ktore ti za to vobec nestoja... nemozes sa s nim vediet ani normalne porozpravat.

bessie12
24. júl 2023

poznam takych co fajcia marihuanu niekolko krat do dna (5-6x ). Ked je slobodny, nech si fajci kolko chce, ale vo vztahu by som to netolerovala.

emma2782
24. júl 2023

Si mi pripomenula moju prvú lásku 😃 Riešili sme sa už istú dobu, stretávali sa, chodili von atď ale ani za boha tvoriť oficiálny pár. Keď sa ma konečne spýtal, či budem jeho priateľka, bol akurát pod vplyvom. To bola ale otočka😃

diewcatqoo
24. júl 2023

Nie, nezostala by som, ani keby to robil raz do tyzdna.

autor
24. júl 2023

@kiwi3 no mame to doma tak, te hráme karty o to, či vôbec môžem niečo povedať alebo nemôžem .. a ak prehrám on má Osobne voľno - 3,4 hodiny …

lindous
24. júl 2023

Nie som svätá, ale v takomto rozsahu by to pre mňa bol vo vzťahu veľký problém, resp. by to do toho vzťahu ani nedošlo...

diewcatqoo
24. júl 2023

Ehm, karty.. troll 🙄

viellik
24. júl 2023

Akože tiež som mala s týmto skúsenosť, ale keď som bola teenagerka, dnes by som toto už nedovolila. Vtedy som to brala ako niečo, čo je cool a trendy, ale teraz by som aj políciu naňho bola schopná zavolať 😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. júl 2023

@diewcatqoo neni to troll ale u nás to doma naozaj takto fungovalo … ja Vám baby prisaham že to takto bolo.. keby len tie karty.. napr sme doma hrali aj o to kto pôjde na nákup alebo čo sa bude pozerať proste katastrofa

vanilkovazmrzka
24. júl 2023

Obcasne uzivanie by mi nevadilo, ale kazdy den a niekolko krat, to uz je trochu cez ciaru

lulu0123
24. júl 2023

Na vs sme mali spoluziaka,ktory pravidelne hulil.Jemu to uplne vymylo mozog.Na zaciatku studia sikovny,mudry chalan.Nakoniec ho nezaujimalo nic ine ako mariska a skolu ani neskoncil.A uplne bol vymlety.

laurikalalinka
24. júl 2023

Pokiaľ je o marihuane,je to na tebe ale to ostatné je už trošku priveľa,marihuana sa používa v zahraničí ako liek,ale koks a iné nie.

hladamematku
24. júl 2023

😃😃😃😃😃😃

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petronelag
24. júl 2023

Takého priateľa a jeho známych by som nechala tak, žiadne vzťahy, takýto ľudia iba sťahujú nadol aj svoju rodinu, nehovoriac o tom, že nato zbytočne míňa peniaze.

petronelag
24. júl 2023

Takého priateľa a jeho známych by som nechala tak, žiadne vzťahy, oni obyčajne napokon stiahnu nadol aj svoju rodinu, nehovoriac, že do toho zbytočne dáva peniaze.

autor
24. júl 2023

@diewcatqoo nie je to žiaden troll, je to naozaj čo sa deje

autor
24. júl 2023

@lindous Ah katastrofa

autor
24. júl 2023

@diewcatqoo žiadny troll ale jw to naozaj tak

zooeynka
24. júl 2023

Znie to ako super partner, drz sa ho

simca06022011
24. júl 2023

:D a ty si kompletna, ze sa vobec pytas.. podla mna nie ste ok obaja.. :D

domkakvet
24. júl 2023

Ne neostala.

gabinka6
24. júl 2023

Paaaanečku, to sa fakt pýtaš? Myslím, že odpoveď vieš Ty sama.
Proste utekaaaaaaaaj kade ľahšie!!! S takým človekom by si chcela budúcnosť? S takým chceš mať deti? Čo sa ľahko môže stať..
Uteč čím skôr a zariaď si lepší život. Každý má možnosť voľby 😉. Držím palce!

alickapusinka
24. júl 2023

Och ani za nič. A daj si pozor aby ťa do dačoho nenamočil. Myslím že ak si to kupuje aby aj nepredával. A skonči tento vzťah. Neskôr sa môže stať ťažko drogovo zavyslim.