Osoba, ktorá na sociálnych sieťach lajkuje stránky o láske k Bohu

22. jún 2023

Ahojte😄.. len ma zaujima, ako by na vas posobil clovek, ktory ma na socialnych sietach lajknute stranky o laske k Bohu, o samych vyrokoch z Biblie, atd..? V pripade mladeho 17r dievcata. Posobilo by to na vas cudne?

dzulli1980
22. jún 2023

Prečo by to malo pôsobiť čudne? ... čo je čudné na láske k Bohu? ... nesúď, lebo budeš súdená ...

0silvia0
22. jún 2023

Ze hlada duchovny rozmer v zivote?

haley7897
22. jún 2023

Každý má v rôznych obdobiach zivota rôzne veci ktoré ho zaujímajú.
Viac by ma trápilo keby zámerne niekto sledoval co likujem...

janai1
22. jún 2023

Normálne ? Neviem prečo by som nad tým mala vôbec uvažovať

cukroska
22. jún 2023

Nie

anonymanonym
22. jún 2023

Nie je to uplne bezna vec v pripade 17 rocnej, ale nemyslela by som si nic.. ani dobre, ani zle..

anjelicek26
22. jún 2023

Nikdy by ma nenapadlo sledovat, co kto kde lajkuje, takze by som si toto ani nevsimla 😅 Kazdopadne lepsie laska k Bohu ako rozmyslat, ako si zalozit ucet na onlyfans..

terry2003
22. jún 2023

Vôbec. Naopak sa mi páči, keď aj mladý ľudia sú schopní pred ostatnými ukázať, že sú hrdí na to, že sú kresťanmi.

nikpa
22. jún 2023

Nie je to bežné v takom veku ale nie je na tom nič čudné.

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lija22
22. jún 2023

na mna ano "cudne", ale nie odpudivo a mam rada ludi, ktori nejdu s modnou vlnou

vkatush
22. jún 2023

Ani nie že čudne, ale vadilo by mi to vtedy, ak toho človeka osobne poznám (nie že som narazila na profil nejakej cudzej baby) a viem, že žije úplne opačným spôsobom života, teda vodu káže a víno pije. To by som nemala záujem mať takého človeka v živote alebo ho sledovať. Neznášam pokrytcov.

Inak nie. Poznám ľudí a aj mladé baby, čo sú silno veriacej a nehanbia sa za svoju vieru, postoje, často zdieľajú citáty alebo obrázky s náboženskou tématikou, chodia pravidelne do kostola, na rôzne stretká, púte a podobne. V dnešnej dobe až obdivuhodné.

vanilkovazmrzka
22. jún 2023

Ze je veriacia.

euka210
22. jún 2023

Myslela by som si to, ze je veriaca...neviem co ine sa da pri tom mysliet 🤷‍♀️

vanilka83
22. jún 2023

Je to úžasné

miadi
22. jún 2023

Taky clovek by na mna posobil menej “ čudne” ako Clovek co sleduje druheho vsetko co likuje a potom sa pyta na inej socialnej sieti druhych ludi ako to na nich posobi, Ona mà jasno v tom co sa jej paci a co ju zaujima. Druhych do toho nic.

ivangeline
22. jún 2023

...ze je to krasne a normalne a prirodzene.. horsie..keby to nerobila. ;D

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatianamaria
23. jún 2023

Vôbec to nie je čudné. Ja by som bola rada.

ruxandra
23. jún 2023

Podla mna to divne je.. ale je to jej vec, ak ma s tym nebude obtazovat, alebo ak nebudem svedkom toho, ze sa len tvari, ze tomu veri a v skutocnosti robi vsetko uplne opacne, tak ok

jaskolka
23. jún 2023

Co je na tom zvláštne? Možno hľadá svoj duchovný smer v živote

viestta
23. jún 2023

Mne je cudne ak ludia sleduju co ten druhy lajkuje a zdiela

liljana
23. jún 2023

Nemusim prilisne odchylky od standardu. A ked sa niekto prilis ohana bohom, ci uz krestan, alebo muslim po jehovistov), pride mi to cudne a drzim sa ako ateisto vlazny krestan skor bokom. Nekomentujem, maju na to pravo, ale nevyhladavam blizkost takych ludi. Boh ma byt v srdci, nie na jazyku a na sietiach. Pride mi zvlastne, ked niekto nieco prilis zdoraznuje a hlasa, aby to kazdy videl. Vacsinou je to na prekrytie niecoho ineho.

kvetinka75
23. jún 2023

normálne. Každý nech lajkuje čo chce. Určite lepšie ako nejaké primitívnosti

bloger
23. jún 2023

Vôbec nie ja si myslím, že každý hľadá Boha. Hoci svojim spôsobom ale hľadá. Veľa krát ho k tomu privedie aj sklamanie. Je za tým hlavne túžba po láske. A to má každý človek v sebe.

kristinapetronela
23. jún 2023

Super .mne sa to páči

mell27
23. jún 2023

Vypni si jej príspevky a máš o jeden problém menej. 😊

ivana11155
23. jún 2023

Mozno len hlada duchovny rozmer, ked vidi rozvesnikov ako riesia len samu plytkost, mamonu, soc.siete a vidi, ze jej to nestaci a nikde ju to neposuva.

vroni
23. jún 2023

Áno, odpudzuju ma ľudia, ktorí cítia nutkavu potrebu manifestovat svoje presvedčenie

svetlonos
23. jún 2023

Nech si zdiela kto co chce, pokial to neškodí a necha mna s tym na pokoji. V pripade zdielania viery v Boha a pod vsak mam vyssie icakavania od tychto ludi.
Mala som veducu, chodila na rozne krestanske stretnutia, sex az po svadbe. Ale bolo to kus hnusneho bezcharakterneho psychopatickeho cliveka, vibecvsa nevedela slusne chovat k zamestnancom, len jed mala zrovna dobru naladu. V takom pripade mi tie vyznania viery a lasky k Bohu pridu hrozne falosne a vtedy som jej vedela hodit poznamku - super, ze by si inak najradsej Krista z kriza strhla. Nechapala.