Oslovil ma muž na ulici

4. aug 2024

Stalo sa mi to na parkovisku , keď som vykladala nákup, ten muž išiel okolo autom, a myslela som si že chce zaparkovať vedľa mňa, keďže na mňa pozeral z okna a ja som mala otvorené dvere. No zaparkoval inde a prišiel , že či to tu poznám... odpovedala som , a opýtala sa že prečo... povedal že musel nejak nadviazať konverzáciu... chcel ísť na kávu, potom si pýtal kontakt , nedala som, tak mi dal on svoj fb ... keď odchádzal mi podal ruku , a povedal že som pekná...
Popravde mi to polichotilo, a má u mňa plus za sebavedomie...
Teraz rozmýšľam, že či mu napísať, aj keď som mu tvrdila crlý čas že na seba kontakt nedávam... no bol sympatický
Normálne dilema toto ...
Ako to vnímate keď vás osloví muž na ulici ?

diaszoky
4. aug 2024

Ze je to super klobuk dole ze mal odvahu a slusne sa ta na kontakt opytal
Napis mu ve dkoniec koncov o nic neide

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skeblicka777
4. aug 2024

Urobila by som si iný fcb účet a z neho napísala 😉 uvidíš ako sa konverzácia vyvinie a keď bude fajn, dáš reálny kontakt

yollanda
4. aug 2024

Napis mu!!! Jej to je take mile v dnešnej dobe

zuzubb007
4. aug 2024

To je zlaté, dala by som tomu šancu, keď ti je sympaticky

lucia13022023
4. aug 2024

Napíš mu. Nič stratiť nemôžeš, iba získať. Čiže do toho ☺️

stanulienkat
4. aug 2024

Jasne, ze ho kontaktuj. Ma body uz len za to, ze ta oslovil ako chlap. Takto sa volakedy balili baby. 😁Aj ja som este niekedy oslovena a velmi to potesi.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisska96
4. aug 2024

To je milé. U mňa v autobuse skúšal takto jeden chalan, že potrebuje vreckovky. No ja som nemala záujem ale vreckovky dostal 😁 a bolo viac prípadov na ulici

sisska96
4. aug 2024

@skeblicka777 neeee načo iný iný fb účet. Však môže ho zablokovať, keď sa jej nebude páčiť. Ja som mala kooooooopec zablokovaných šmejdov

pstrosica
4. aug 2024

Stalo sa mi nedávno niečo podobné, daj tomu šancu ale z mojej skúsenosti ak toto muž spraví, neznamená to ešte ze "ma doma všetkých päť pokope" ;) bola by som primerane obozretna...

egonsk
4. aug 2024

nebola si zrovna v zarezanych shortkach ci leginach sa prave sklanajuca do kufru auta ukladajuc tam tazke zemiaky? To by tiez mohlo byt magnetom jeho zaujmu 😄😉

petronela1985
4. aug 2024

Podľa mňa to je milé. Jeden môj kolega nám raz tak rozprával, že chodí autobusom do práce kvôli jednej žene, aby ju mohol vidieť. Že sa ju bojí osloviť. Tak sme sa ho pýtali, že prečo. A on, že nechce pôsobiť ako úchyl, že to sa v dnešnej dobe tak nerobí, ale on je celkovo veľmi konzervatívny. Mal okolo 25 vtedy. A my kolegyne sme ho podporili. Ja osobne, za iných životných okolností, by som niečo takéto uvítala. Tak sa jej aj prihovoril, ale nemala záujem. Skúsil. Mne je to veľmi sympatické.

petronela1985
4. aug 2024

Jaj a k veci, keď sa ti zdal atraktívny a príťažlivý, tak prečo mu nenapísať. Keď sa z neho vykľuje nejaký magor, tak ho ľahko zablokuješ.

deti95060810
4. aug 2024

jáj kedysi to tak fungovalo...
za mňa nie... nevieš čo má za lubom...

dennissa16
4. aug 2024

@deti95060810 a dnes je ake zoznámenie sa prijateľné podľa teba?

skeblicka777
4. aug 2024

@sisska96 juj vychádzam zo skúseností môjho syna, keď si jeho ex vždy vytvorila nový profil, no zbaviť sa jej bolo umenie, ona neskôr vypisovala celej rodine, aj môjmu mužovi 🙈. Teraz si našla inú obeť a konečne dosiahla čo chcela 🫢

h2
4. aug 2024

Som ročník 1975 a kedysi dávno, pradávno, keď som bola mladá, to takto bežne fungovalo. Teda, až na to, že sme si nedávali kontakt na FB, ale telefónne číslo na pevnú linku. 😁

ivanakal
4. aug 2024

Ved skus. Ale maj sedliacky rozum. Podobne sa stalo kamoske. Stretli sa, par krat. Po par stretnutiach platila vsetko ona, par krat mu dala peniaze, lebo chudacik prave vtedy nemal.... ona mu rada pomohla, lebo je zlaty, mily, ma tazky zivot....A on s radostou vyuzival ze ona ho financuje... Casom jej to doplo. 😊

deti95060810
4. aug 2024

@dennissa16 určite nie že ma osloví na ulici...bála by som sa. stalo sa mi to už tiež niekoľkokrát - ale nikdy som nereagovala.
skôr sa niekde spoznať v práci napr. , byť dlhšie v kontakte až tak ísť spolu na rande...

tani777
4. aug 2024

Joooj aj mna pred 15timi rokmi podobne oslovil jeden chalanisko 😁 najprv po mne pokukoval v autobuse,a raz sa odvazil aj prihovorit..celkom fajn sme spolu vychadzali,aj ked z toho nebol nejaky vztah..a moj muz ma oslovil,ked sme sa videli v jednom podniku,ja s kamoskou,on s kolegami..sme sa dali do reci,a pred odchodom si opytal na mna cislo..som si povedala,ved co mozem stratit..a praveze som nasla 😊 ak Ti je sympaticky,urcite sa mu ozvi 😉

nazu
4. aug 2024

@taynee veru, to boli časy, keď som manželovi volala na pevnú linku🤭

sissy27
4. aug 2024

@deti95060810 super napad s tou pracou, hlavne ak robi na homeoffice, tam je tych moznosti neurekom 🤦🏼‍♀️
A mimochodom, napad zacat si s kolegom v praci tiez nie je uplne najlepsi, aj ked samozrejme obcas aj ta motyka vystreli…
Inak prve stretnutie nemusi byt hned rande, aj takto sa mozu stretavat a postupne spoznavat. Nie kazda hned nohy roztahuje 🤷‍♀️

Autorka: ak ti bol sympaticky, tak sa mu ozvi a uvidis. Ved si ho nemusis hned brat a stahovat sa k nemu 😃 za mna super, ze nabral odvahu a oslovil ta len tak bez toho, aby ta najprv lustroval na socialnych sietach alebo ti posielal dickpics kdesi na tindri 😃

cacianka
4. aug 2024

No počkaj - si slobodná, nezadaná ? Ak áno, o pár dní skús. Potom podľa vývoja

tehulka2011
4. aug 2024

ze mile a zlate… moj kolega, vychyreny suknickar to bezne takto skusa, ktora sa chyti. Raz sa dokonca prihovoril zene, ku ktorej sa nedavno prihovoril a uz si ju nepamatal 😀 a mal rozne uvodne triky, striedal ich

pstrosica
4. aug 2024

@tehulka2011 no áno 🙂 podobnú skúsenosť mam aj ja...ale ťažko povedať, nehadzem všetkych do jedného vreca....treba skúsiť🙂

jakoma
4. aug 2024

Moj kolega (inak hanblivy, neflirtujuci typ) si takto nasiel manzelku, ze dlhsie obdobie chodil do potravin, kde sa mu pacila brigadnicka, kym ju oslovil -nechal jej listok s odkazom pri blokovani tovaru. Dnes vzacne a pekne

hankab
4. aug 2024

@tehulka2011 mne po precitani uvodneho prispevku ako prve napadlo presne toto 😁 ze je to akurat dobry suknickar, co takto oslovuje kazdu “peknu babu”. Netvrdim, ze nemoze byt vynimkou, co potvrdzuje pravidlo. Ale ked autorke povedal narovinu ze je pekna, podla mna ma chalan dost vysoke sebavedomie a skusa to tymto stylom na viacere strany.

apolka77
4. aug 2024

Neviem, som podozrievavá. Čo keď takto loví na parkoviskách???
Za skúšku nič nedáš ale ver svojej intuíciu keď sa Ti niečo nebude zdať.

haley7897
5. aug 2024

Všetky tu píšu aké je to "zlaté" 🤣🤣🤣 sladká naivita 🫣🤣
Ta jeho sebavedomost ktorá ťa ohurila pramení v praxi. Robí to veľmi pravdepodobne bežne. Ak okolo mňa niekto prechádzal pomaly v aute a z okienka ma pozoroval neprišlo by mi chutný a milý ale skôr ako predátor 🫣🤣🤣🤣