Ošial z manželovho nového kamaráta

mimi131
2. feb 2024

Ahojte
Prosím o radu a navrátenie zdravého rozumu. Alebo možno seba uvedomenie.
Mám 30 rokov som vydatá celkovo vo vzťahu s mužom 10 rokov. Deti nemáme.Manžel je dobrý muž.Jemu to dobro ide až z očí. Nikdy som neriešila žiadne psychické či fyzické násilie. Nikdy som ho nevidela opitého. Nikdy si nevypisoval s inými ženami.Je zodpovedný ,spoľahlivý na muža aj dosť chápavý voči mojim ženským náladám.
Zarába celkom slušne na slovenské pomery popri práci prerába dom,ktorý sme si kúpili a dáva mi všetko čo je v jeho silách. Problém nastal keď sa spoznal skrz jeho záľubu s novým kamarátom a mňa s ním zoznámil tiež. A ako to chodí prebehla medzi nami chémia. Ten muž je o 14 rokov starší ako som ja. Je slobodný a bezdetný. Má úspešnú prácu jeho mesačný príjem je vyše 8 tisíc eur. Má autá v hodnote 70 tisíc eur. Áno viem opísala som čo všetko má a vyznieva to asi divne. Len tu je to čo mi ničí vzťah s mojím manželom. Od toho prvého stretnutia s dotyčným na neho neustále myslím. Opantala má predstava ake by to bolo mať takého úspešného muža ako je on ,že možno ten život s ním by bol ľahší a lepší. Že on je lepší ako môj manžel. Začala som nepriamo vyčítať mužovi prečo on nie je takým chlapom prečo nemá toľko čo má jeho kamarát a prvý krát za celých 10 rokov vzťahu som videla ,že môj muž je zo mňa sklamaný dokonca mi povedal ,že od kedy sa zo mňa stala taká mrcha.Zamilovala som sa do toho druhého ten pocit, že má priťahuje ,že ja priťahujem jeho plus všetky tie kvality ,ktoré na ňom vidim ,jeho úspech a zabezpečenie ma vnútorne ničia.

babulkomale
2. feb 2024

@mimi131 ja by som bola zvedava, preco je taky uspesny a pritazlivy muz slobodny a bezdetny 🤔
Ako sa prejavuje jeho zaujem o teba?

doriiis
2. feb 2024

Ty si sa nezamilovala do neho ako osoby ale do predstavy jeho a jeho prachov.Nic to,zlatokopky a naivky boli,sú a budú.
A hlúpe ženy,ktoré nechajú dobrých chlapov a potom padnú na hubu je tiež pozehnane

dzulli1980
2. feb 2024

No takíto úspešní muži bývajú v súkromí slušné hovädá, ženy si nevážia atď. ... a nepríde Ti divné, že tak "starý" chlap je slobodný a bezdetný?

viestta
2. feb 2024

@mimi131 myslis si, ze ten pan by vymenil svoju slobodu prave za teba? Cim si ty ina ako tie co mal dteraz a ktore s nim neostali? A mozno je homosexual, ma svojho staleho partnera alebo viacerych nstalych a ty si len namyslas jeho zaujem o teba...

ahhola
2. feb 2024

On takych ako si ty moze mat desiatky, ty len tohoto jedneho, na ktoreho sa stoji v rade, ale chod do toho, rozbi si manzelstvo, uz si aj tak jednou nohou prec a hlavne tym, medzi nohami,si s nim, cim aj rozmyslas, vsak? 😛

deti95060810
2. feb 2024

len aby to nebol nejaký táraj a chválenkár... že autá za 70 tisíc a plat 8 kilo... 🙄

dzescebuly
2. feb 2024

@mimi131 chudák manžel 🙁

pbra40
2. feb 2024

Makaj ty. Bud uspesna a sama si zarob na auta za 70tis a maj mesacne vyplatu 8tis.
Tvojho muza mi je luto.
Ten druhy by ti mozno daval cez papulu kazdy den za kazdu smietku v dome, ale hlavne ze by si si modriny vyvazala na Mercedese

marianarem
2. feb 2024

@mimi131 A v com ti tvoj zivot s muzom pripada tazky a nie velmi dobry? Ked si predstavujes, ze s niekym by bol "lahsi a lepsi".
Proste sa v tebe ozvalo nieco, co ti na vasom vztahu celkom nevyhovuje, s tym druhym chlapom to nema nic moc spolocne. Ten je v skutocnosti sam bud preto, ze mu to vyhovuje, alebo ma nejaky problem. Garantujem ti, ze lepsie a lahsie by to nebolo. Radsej by som rozmyslala, ako poriesit veci v zivote, ktory mas.

iv007
2. feb 2024

Ty si teda dobra sliepka🤦‍♀️ Preco nepopracujes na sebe aby si aj ty tolko zarabala? Chudak manzel.. naozaj plati, ze cim vacsi dobrak tak tym vacsiu furiu si najde.

zobaka
2. feb 2024

to je riziko platonickej lásky, aj na instagramoch vyzera vsetko uzasne a pri tom je vsetko inak

potrebujes sa uzemnit a zopakovat si, co vsetko mas

beata_k
2. feb 2024

@mimi131 Ty si fakt ....Ten muz ma pred tvojim manzelom 14!!! rokov naskok v praci. Toto si uvedomujes? Tvoj manzel bude mozno o 14 rokov financne dalej nez ten tvoj typek.

viky173
2. feb 2024

To len tak vesa svoj prijem na nos kazdemu, kto prejde okolo? Zvlastne.

mimi131
autor
2. feb 2024

@dzulli1980 nepôsobí ako hovado. Je milý ,slušný ,charizmatický a o ženách sa vyjadruje dôstojne. Práveže je to ten typ chlapa ,ktorý nemá na ženy typické sexuálne narážky ... A aj to sa mi na ňom páči.

mimi131
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biglovemom
2. feb 2024

Chapem ta a nie si premna zlatokopka ani nadavat ti nebudem …
Chapem ako to myslis , ale musis si uvedomit,bolo tu spominane, preco neni v jeho veku stastne zenaty ? Bud je to idiot ,gay alebo neviem co.
Peniaze nie su vsetko ver mi.
A z vlastnej skusenosti ti vravim ,vela x su ti prachatejsi zgrlavy.
Mas z opisu super manzela, nekaz si to….

ivik4
2. feb 2024

Zamilovana isto niesi, si zasnena do predstavy volneho slobodneho zivota s uspesnym muzom.
Po chvili by Ta to preslo, keby bol uzasny aj on ,nielen jeho financne prednosti,nebol by slobodny

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka92
2. feb 2024

polohu si otázku: či by ta ten chlap opantával rovnako, ak by bol chudobný? lebo fantazírovať mozes, komu by sa nepacilo to mat v živote jednoduchšie nie? ale slušného dobrého muža nájsť v dnešnej dobe je ako ihlu v kope sena a ak máš takeho doma, tak si takeho váž.

mimi131
autor
2. feb 2024

@marianarem tu je ten problém že mi nič nechýba.A preto sama sebe nerozumiem. Za tých 10 rokov som stretla kopec mužov ,ktorí by mali záujem o viac ale nikdy ma nikto nepriťahoval tak ako dotyčný.

candii
2. feb 2024

To že nemá ženu a deti, taký starší chlap má isto svoj dôvod.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisebah91
2. feb 2024

Ach tá zaľúbenost...niekde som videla taký graf, že keď hladis a túžiš momentálne po inom mužovi (20%) si ochotná zahodiť tvojho muža a to čo uz spolu máte (80%)
Momentálne máš brutálne ružové okuliare, prosím prosím za tvojho muža,,dobrota z očí,, viem si to predstaviť, DAJ SI ICH DOLU.
Tvoj muž trpí a ani nevie prečo, pre tvoju hlúpu naivitu, že si ho zradila keď hladis za iným? Že ho v Tom ružovom filtri porovnávala s cudzím? A s kým si prežila pády, zle a ťažké veci? S cudzím či s manželom? Nerob to svojmu drahemu.
Cudzí muž sa,samozrejme ,vyjadruje dôstojne. Počkala by som ale na jeho reakciu za oponou, šípim že tá reakcia by ťa riadne vyvalila.

mimi131
autor
2. feb 2024

@chodec15 nezaujímaju má len peniaze. To by som si svojho muža ani nevzala. Keď sme sa brali nemali sme nič obaja holé zadky. Spoločne sme vybudovali všetko čo teraz máme.
A on ma zaujíma pre to aký je celkovo. Jeho prachy sú len bonus.

madeline1
2. feb 2024

@mimi131 asi si nebola velmi skusena, ked si vstupovala do manzelstva a preto sa ti teraz paci iny, nejake skusenosti treba mat...no a preco sa ti paci co ma neviem, aj take zeny su...

simona20201309
2. feb 2024

@mimi131 asi potrebujes v živote cítiť finančnú istotu. Už pred 4r si chcela od muža odísť kvôli tomu, že na teba nebola prepisana polovica mužovho rodičovského domu.
Teraz tu dostaneš vyžrať. Ako áno- nie je to správne, a ty to snáď vieš!
Ale ☝️od prírody si ženy vždy hľadali silnejších samcov. Mužov zivitelov rodiny. Ako môj muž hovorí, ženy sú ako WiFi- pripoja sa vždy na silnejsiu sieť.
Ja ta nejdem urážať. Podľa mňa sú to pudy. Si v 10r manželstve, bez deti. Určite je to už nuda.
Predstava stať sa zrazu partnerkou niekoho, kto sa vozí na aute v hodnote bytu, predstava dovoleniek a dozivotnej finančnej nezávislosti....ach chcela by som vedieť, koľko z vás by sa v tejto situácii nenechalo zlákať. Ešte keď je krásny, príťažlivý, chémia.....
Neverím ze by ste všetky ostali sväté.
Chcem ta ale vopred upozorniť, že je veľmi pravdepodobné, že sa veľmi popalis a padnes na ústa.
Ty si pre neho možno lákavá korisť. Nedostupná...možno istota, že sa na neho nezavesis, keďže si vydatá.
Ja by som to nazvala, ze on je taky diabol, ktorý ťa prišiel pokúšať.
Ak to máš s muzom na rit, rozved sa a nestracaj ďalšie roky, ale určite nie kvôli Kenovi na mercedese. Alebo si skratka nenic manželstvo. Nič z toho co teraz povieš alebo urobíš, už nevratis späť. Tak myslí na to a neurob niečo, čo definitívne zničí všetko, čo ste s mužom budovali 10r

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
2. feb 2024

Ako sa hovori - bolo koze dobre....

marianarem
2. feb 2024

@mimi131 Ale preco si teda napisala, ze "lepsi a lahsi zivot?" Lepsi v com? Lahsi v com?

mimi131
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz