Osamelosť v živote

4. júl 2024

Ahojte. Mám 27 rokov, som momentálne asi 4 roky single. Predtým som ako teenagerka mala pár pokusov o vzťah, nasledne jeden normálny, kde som to ale od začiatku necítila tak že sme si veľmi sadli a časom som sa odľubila a rozišli sme sa. Posledné cca 2 roky som chodila na zoznamku a aj keď som sa občas s niekym stretla tak po pár stretkach som zistila, že až tak si nesedime a vlasnte mi na ňom vôbec nezaleži… Až na toho posledneho, tam sme sa stretavali, písali sme si dlhší čas, po mesiaci som sa namotala, konečne to bol človek ktorý mi veľmi sadol a na ktorom mi veľmi záležalo, no on necítil nič viac, tak sme to ukončili. Občas si napíšeme, no mňa to stale trapi už asi 2-3 mesiace a aj keď si píšem s inými mam pocit že nikto mi nesedí a časom neodpíšem 🙈
Stále chcem traviť čas s ľuďmi hlavne teraz keď je teplo, každu voľnú chvíľu no mám pocit že sa citim neskutočne osamelo 😢 kamošky poväčšine majú vzťahy, musím ich doslova nútiť aby niekde so mnou šli na chvíľu (ja som príliš dobrá a som tu pre nich stále) a mám pocit že ma nikto nevie pochopiť a povedať tie správne slová ako on 😞 stále ma tie slová ešte viac dorazia…
Neviem z toho kolotoča von, neviem ako si nájsť ľudí, s ktorými to bude dobré a ktorým sa nemusím prosiť… a či vôbec biekedy budem schopná ľúbiť a či mám šancu ešte na nejaký seriozny vzťah v ktorom budeme obaja šťastní 🥲
Zažili ste niekto niečo podobné so šťastnym koncom?

tundra
4. júl 2024

"Neboj sa samoty,radsej bud sama,ako s mizernymi ludmi"Si velmi mlada a urcite stretnes lasku, svojho zivota,prave vtedy,ked to budes najmenej cakat😉.Posielam medailu 🥇."Kto caka,ten sa docka."

reanda
4. júl 2024

moc tlacis na pilu.. 27 rokov vobec nie je vela, aby si musela uhanat vztah.. a zoznamovat sa cez zoznamku je skor strata energie..
ja som bola single do tridsiatky.. a veru som mohla este aj dlhsie pockat 😀
neupinaj sa tak na ludi, aby ti dali pocit, ze nie si osamela.. clovek moze byt sam, ale nemusi byt osamely.. dolezite je, mysliet dostatocne sam na seba.. robit veci, co ta tesia, co ti robia radost, co ta naplnaju.. plnit si priania.. povedat sama sebe to, co cakas, ze ti povie niekto druhy.. dat si sama to, co by si prijala od druheho.. dat lasku sama sebe.. to ta uspokoji, upokoji a v takejto energii sa potom ovela lahsie nadvazuju kvalitne vztahy aj s druhymi ludmi

vanilkovazmrzka
4. júl 2024

Ja to zazivam cely zivot. Ale bez stastneho konca 🙃 mozes sa bud zmierit so samotou alebo to proste nevzdat a skusat dalej.

princkrason
5. júl 2024

Keď môžem, pomôžem

egonsk
5. júl 2024

zober bike a dojdi k nam, aspon ma tak donutis tiez sadnut na bike a urobit nieco pre zdravie 😉😅 a za odmenu ta pozvem na zmrzku i kofolu dle libosti 😋 ... ja totiz nemam zasa stastie na niekoho, kto relaxacne by siel na bike tu v okoli a sameho ma to extremne nebavi.

milos81
5. júl 2024

Tiež som už 4 roky sám a už dlhší čas mám pocit, že tie normálne ženy sú už dávno zadané a teda, že môj vlak je už dávno preč. Aj napriek tomu si myslím, že čas sa dá venovať aj iným veciam, nie som typ, čo na ulici oslovuje neznáme ženy ktoré sa mu páčia. V tomto smere to majú ženy určite ľahšie, vlastne, v mnohých smeroch, začni sa venovať tomu čo ťa napĺňa a baví a uvidíš, bude to ok .

sima338
5. júl 2024

zažila, jasné, na výške som bola osamelá, hoci som mala dobrú rodinu, robotu, fajn spolužiačky a aj pár kamošiek...nápadníci boli tiež, ale žiadny taký, koho by som chcela a navyše som smútila za chlapom, ktorý zato vôbec nestál a nechcel ma tak seriózne, ako ja jeho...do toho prišli nejaké mindráky z pleti, hormónov, nemala som toľko peňazí, koľko som chcela...pomohlo mi prestať hrať obeť, ľutovať sa a začala na sebe makať, odstrihla debilných ľudí a začala viac žiť...rob veci pre seba, skúšaj a to dobré si ťa postupne nájde...

luccija
5. júl 2024

Pozri koľko chlapov ti napísalo🙂

slobodnamamicka121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slobodnamamicka121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libertz
5. júl 2024

asi podvedome hladas nejaku "dokonalost"... hlavne na zoznamkach maju zeny donekonecna na vyber a coho je vela to straca hodnotu. Je to podvedomy psychologicky efekt ktory sa takto casom dostavi a potom je clovek "rozmaznany" z tychto veci a nic mu neni dost dobre...

libertz
5. júl 2024

@luccija veru ale kolkokrat ked tu vidim taketo posty a chalani tu aj pisu atd, dotycne to vacsinou ignoruju..

princkrason
5. júl 2024

@libertz Je to marný, je to marný, je to marný…🙂

kellhaed
5. júl 2024

Povedz si; že sa budeš venovať sebe ...keď sa von s niekym zoznamis; fajn; pokecaj si; kým ta to bude baviť a keď nie; bude to ôk.... využi ten cas ; ktorý pre seba máš na seba ....na to ti ho vesmír ponúka ....a potom; keď budeš pripravená; stretneš svoju spriaznenú dušu....tomu verím ja .

autor
5. júl 2024

ja by som úprimne radšej spoznala niekoho naživo, ale partiu kamaratov už nemám, len zo 3-4 kamaratky s ktorými sa stretávam zvlášt a keď aj ideme raz za pár mesiacov na nejakú akciu tak väčšinou su tam sami opití a nič z toho 😂 preto skúšam zoznamky, ale keď ma nezaujme nepíšem ďalej a možno som tak veľa normalnych premrhala ale žiáľ neviem každemu odpísať.. a keď sa aj stretneme, tak je to fajn ale beriem to kamaratsky… prídem na to po par dňoch že vlastne nemám potrebu ho stále kontaktovať a že si ani nevšinnem keď den dva nenapíše 😀

autor
5. júl 2024

A nemyslím si, že som náročna… samozrejme, že tam musia byť sympatie ale stačí mi keď si rozumieme a cítim časom akoby že mu viem veriť a že sme si sadli aj zaujmami 🙂 a viem byť sama sebou

libertz
6. júl 2024

vyzera to ze nakonec ti ani ta osamelost nevadi podla tychto poslednych komentarov. Asi ti velmi malokdo sadne a ked sa aj nahodou stane ze ti sadne tak on to na nic viacej nevidi. To potom tazko.. mozno by stalo zato spoznat niekoho blizsie, dat sancu.. who knows.

autor
6. júl 2024

@libertz praveže vadí, nemyslím si že som tak naročná len to tak proste musím cítiť že to je to čo chcem 🙂 možno by nebolo odvecj popracovať skor na sebavedomí lebo ľudia naokoll mi hovoria že priam sa lepia čudaci na mňa a potom niet divu že to dopadá zle 😀

milos81
7. júl 2024

Ak sa na teba "lepia" čudáci a ty berieš všetko čo príde, neviem, čo vlastne hľadáš, ak sex, je to asi v poriadku, pretože máš zrejme nízke nároky, ak vzťah, potom je to žiaľ v tvojich rukách a ty rozhoduješ hneď zo začiatku ako to dopadne a koho si pustíš do života

princezna_bosorka
7. júl 2024

@reanda jj, presne... najdi si volnocasove aktivity podla seba a chod na ne, aj ked s tebou nepojde ziadna kamoska (fitko, kurz keramiky/kreskenia/jazykovy, turisticky oddiel), uzivaj si zivot a kasli na zoznamky (ja som si na takomto zaklade nikdy nedokazala vybudovat vztah, vzdy to bolo divne... ale su ludia, ktorym to vyslo a poznam dost takych) a na kamosky, ktore iba beru a nedavaju. Ten pravy pride v pravy cas. Ak budes nonstop uhanat vztah, skor kazdeho odplasis, ako niekoho ziskas...

libertz
7. júl 2024

ked tak napis do spravy a mozeme to rozobrat blizsie. Moze byt aj co sa tyka sebavedomia...

iva4444
7. júl 2024

Ahoj🙂 ja som už vyše pol roka sama a zatiaľ som tak spokojná. Mám čas na seba a trávim ho ako chcem. Vyslovene nehľadám "nelovim",ak sa niekto objaví som otvorená pokusu o vzťah😌, ak nie tak sa netrapim. Skús si nájsť niečo čo by ťa bavilo, napĺňalo, aby si si zabavila myseľ a nemyslela negatívne. Určite sa objaví ten pravý,keď to budeš najmenej čakať. Držím palce🤞🏼

princkrason
7. júl 2024

@iva4444 cauuuu, ako sa vikenduje? 😉🙂

modrykonik33
7. júl 2024

Ahoj, odkiaľ si? Som na tom dosť podobne, môžme si vymeniť skúsenosti 😀

iva4444
7. júl 2024

@princkrason ahoj😁pracovne🙂 a tebe?

princkrason
7. júl 2024

@iva4444 to so mnou si chces vymenit skusenosti ci autorkou? 😅 to jak rychlo ides nato 🙂

iva4444
7. júl 2024

@princkrason to nie ja som si chcela vymieňať skúsenosti ale v pohodke😁