Opustil ma snúbenec, s ktorým čakám dieťa

cavallipalace
25. jún 2021

Ahojte,
Uz to budu pomaly 2 mesiace, co sa mi zrutil svet. Opustil nas moj snubenec a otec mojich deti. Jedno z nich sa este ani nenarodilo a uz nema kompletnu rodinu. Tazko sa s tym zmieruje. Najhorsi je fakt, ze nas opustil a do 2 tyzdnov sa nastahoval k inej zene, kolegyni z prace, ktora je slobodna matka. Ponukla mu svoj gauc a svoje plece, aby sa mohol vyplakat. Nuz. Rozvinul sa medzi nimi romanticky vztah, ktoreho zarodok vznikol este pocas trvania nasho vztahu. Citila som to. Ze je iny, chladny, ze ma prehliada. Par krat som sa aj pred nim rozplakala, ze sa bojim, ze ma inu. Len sa pousmial, ze nemam fantazirovat. Kazdy den sa pytam, preco? Ako je mozne, ze sa od nas tak odstrihol? Z tyzdna na tyzden zacal zit s inou zenou, jej dietatom, v inej domacnosti. Ako sa to da? Ja sa rano budim a nemozem sa nadychnut. On zije akoby sa nic nestalo. Vraj deti budu takto stastnejsie a ja mu raz podakujem. Nie som s nim v ziadnom kontakte, okrem zalezitosti ohladom deti. A jeho zaujem je viac nez chaby.
Kedy to preboli?

nina19833
25. jún 2021

Nad takýmto chlapom veru plakať netreba, takýto chlap si zaslúži akurát tak niečím po hlave!

saraxyz
25. jún 2021

@cavallipalace stará otrepaná fráza: čas všetko vylieči. Drž sa. Zažila som to. Je to veľmi bolestivé, ale po rokoch som vďačná 😉

oli18
25. jún 2021

Aj kolegyna ma 50 %ny podiel viny na tom. Je rovnako bezcharakterna, ako tvoj partner. Lebo vedela o teba a napriek tomu zabojovala o kolegu so zavazkami. A vyhrala. Pritom pozna ten pocit, ostat sama s dietatom a to iste urobila inej. Stastie, ktore si postavila na nestasti ineho, jej nemusi dlho vydrzat. Vela sil ti prajem❤🍀

pribinak
25. jún 2021

Poradiť ako to rozdýchať tak to neviem, ALE v pondelok by som stala na súde, žiadala výživné na dieťa a pre seba tiež.
Všetko čo kúpiš pre to malé v brušku, odkldah bloky

A hanba, nehanba zavolala by dom svokrovcom nech vedia aké hovado vychovali

Doma decko, dve opustí a hen sa ide hrať na otecka

cavallipalace
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
25. jún 2021

@cavallipalace výživné pre seba a dieťa už riešiš?

liz_lemon
25. jún 2021

@pribinak neboli manzelia, tak ona ziadne vyzivne nedostane, iba pre deti moze ziadat

liz_lemon
25. jún 2021

@pribinak ok, beriem spat

panelacikova
25. jún 2021

@cavallipalace asi ten vzťah neklapal, keď hľadal inde... a ešte ženu s dieťaťom. cudzím.

yvfkfk
25. jún 2021

@oli18 nepozname cely pribeh. Kolegyna snubenca jej neslubila nic, za to jej snubenec ano. V kazdom pripade on je ludsky odpad za to ako sa zachoval nech uz dovod bol akykolvek. Autorke: hlavne na neho nemysli, lebo sa z tych pocitov sama zblaznis. Vela sil a stastia v zivote ❤

stary_ujco
25. jún 2021

@liz_lemon asi trebalo rozbehnúť zase diskusiu, ta pôvodná bola celkom výživná

liusa82
25. jún 2021

Mne sa zdá že to tu už bolo nedávno.Alebo je to niečo velmi podobné.Tiež bola tehotná on zdupkal do toho svokrovci sa zamontovali držali mu stránku.Ale jasné môže isť
o dalšieho blba čo sa vykašlal na rodinu

dilino
25. jún 2021

Preboha to sú len rodičia sa nehanbia tak povedať áno dospelý sice je ale riadne nezodpovedný.Ubožiak je to ked necha tehotnú snubenicu s dcérkou samotnu.Ty teraz potrebuješ absolútny kľud žiadne stresy a boje.Požiadaj súd na dcérku výživne na seba tiež aj ked neviem či ti patri kedže nieste manželia a potom aj na to ktore sa ti narodi.Ze mu neni ľuto nechať zdrave dieťa a druhe na ceste.Máš aspoň vlastne bývanie ma ti kto pomôcť ked budeš potrebovať.Jeho rodičia no ty sú svetovy take niečo povedať.Odišiel za slobodnou matkou svoje nechce cudzie by vychovaval.Ze vám bude lepšie bez neho.Je to čerstve ale ver mi aj ked to je teraz veľmi ťažke časom si utvoriš systém ako z detmi funovať. Len aby neprišiel s prosikom aby si sa nad nim zľutovala a vzala ho na milosť.Kašli naňho určite si časom najdeš takeho ktorý ti pomôže vychovať tvoje deti.Preboha dieťa si urobiť áno ale zodpovednosť 0.Casom všetko preboli aj ked to teraz je veľmi čerstve nemali ste nejake problémy ktore sa dlho riešili alebo ste sa odcudzili postupne a toto bola len posledna kvapka v mori.Lebo zo dňa na deň si zbaliť veci a dať vám zbohom no to čista katastrofa.Nestresuj sa aj ked to máš veľmi ťažke ale zrejme to časom prejde.Hlavne si zabezpeč prijem aj pre seba aj pre deti výživné aby si mala s čoho žiť.A ta kolegyna no to ani nechcem komentovať asi veľa rozumu nepobrala.Ked odlakala malemu dieťatku otca a aj druhému ešte nenarodenemu.Ja raz nepochopim že zdravé deti opusti otec alebo aj matka.Fakt nepochopim.Cudzie ide vychovavať a svoje nechce.To je už len chorý rozum.Cudzie mu je prednejšie ako vlastne nepochopim.Nestresuj sa všetko má svoje riešenie ja si myslim že ho omrzi a bude sa chcieť vratiť nazad k vám.Ale nedovoľ aby prišiel. Výživne neviem ako to je ked je len tvoj snubenec nie manžel tak neviem ako to bude ž výživným na teba neviem či to nie len manželia ked sú.Ale deťom každopadne musiš podať čim skôr.Ved vybavička veľa stoji a aj jesť treba šatiť deti rastu rýchlo.Nech plati ked je debil.Ze mu hanba nedá taku poriadnu po papuli u mňa je to prepáč hajzel.Take niečo urobiť tehotnej snúbenici to je najväčši hnus ak opusti aj prve dieťa.Koľko má to prve dieťa rokov. Veľmi zo srdca ti držim palce.Musiš byť silna aby si zvladla tu ťažku situáciu.Máš prečo žiť pre tvoje deti.A otec storočia kopnuť mu do zadku.Ser naňho poradiš si ak ti má kto z rodiny pomôcť a reakcia jeho rodičov tiež nieje na mieste že im je jedno že ich syn ktorý má deti sú to vnúčata nechal snúbenicu a išiel sa starať o cudzie dieťa nepochopim.Ale Karma je zdarma tak ako odišiel od teba ku nej môže odisť od nej ku dalšej.Takže ona nech si neni ista že ostane len pri nej.Verim že si poradiš veľa žien je tu takých ktorých nechál muž s detmi pre frajerku taka nech ti napiše verim že sa tu taka najde a napište ti z vlastnej skusenosti.Napiš neskôr ako si dopadla ked sa ti narodi malý kukuľ alebo kukuľka.Debilov beha po Slovensku dosť ale deti zdrave a štastne to je najviac na svete ver mi.Deti potrebuju super mamu zbytočne si nerob stresy pre hlúpaka čo ma rozum v slipoch.

cavallipalace
autor
25. jún 2021

@liusa82 mas pravdu. Ide o mna.

liusa82
25. jún 2021

@cavallipalace ja že vráti som si myslela že sa spamäta

vendulka80
25. jún 2021

Uz minule si tu pisala a dostala si aj rady. Ako pokracujes dalej ohľadom bývania a vyzivneho? To, ze tu budes kazde 2 mesiace pisat ako zabudnúť to ti deti nevyzivi. Ani teba. Poľutuju ta a dalej? Na debila sa vyser a začni reálne premýšľať. Potrebujes teraz co najviac získať pre deti.

leuchtturm
25. jún 2021

nuz, keby ten chlap za nieco stal, neopustil by ta.

mimi1237
25. jún 2021

@cavallipalace Dufam ze hrdo odkracas ked sa vráti s prosikom

leuchtturm
25. jún 2021

@pribinak a co akoze maju svokrovci urobit? Dat synovi na zadok a poslat ho naspat k zakladatelke temy?

sidon
25. jún 2021

@liz_lemon moze ziadat o naklady spojene s tehotenstvom a porodom. Dalej o vyzivne na seba od narodenia dietata az po dobu do 2r, plus vyzivne na dieta od narodenia. Podla zakona o rodine ma na to narok aj ked boli len partneri.

syslik81
25. jún 2021

neda sa ho donutit sa vratit tak ako sa neda donutit niekoho milovat ... smutne ze si napriek vsetkemu spravi dalsie dieta a zaroven sobecke od neho ..lae mal pravdu -raz mu podakujes -za to ze si sa zbavila debila.. ani pre deti by nebolo dobre keby mal milenku a s tebouzil len kvoly detom ... treba pozbierat sily a dat ich detom postavit sa na nohy aby si detom ukzala ze si silna a statocna ...na neho uz kasli nemysli .. bud takou zenou a matkou aby si ten hnup raz tukal na celo ze ta opustil

pribinak
25. jún 2021

@leuchtturm píšem niečo take? Ja som mala na mysli skôr taktické vedenie a zakladateľa to pochopila

leuchtturm
25. jún 2021

@pribinak A hanba, nehanba zavolala by dom svokrovcom nech vedia aké hovado vychovali.

sofiella
25. jún 2021

@cavallipalace och moja 😪
Ti chlapi fakt nie sú normálni
Ale v jednom mal pravdu. Raz sa mu za to podakujes.
A mohla by si už teraz vziať dezert, fľašku, zazvoniť k dverám a poďakovať sa, že si sa včas zbavila takého debila. Bud si istá, že aj kolegyňa a cudzie dieta mu po čase pôjdu na nervy.
Zvládneš to, lebo musis. A aj keby si založila každý týždeň novú tému, je to v poriadku, ak ti to aspoň trosku pomôže zmierniť žiaľ ❤

78787878
26. jún 2021

@cavallipalace Preboli to po rokoch. Odhadujem tak 2-3, ale postupne sa to bude zlepsovat. Teraz s Tebou lomcuju este aj tehotenske hormony, ale ked vysumia, budes vnimat svet triezvejsie. Cim skor si uvedomis, ze mas deti s idiotom, tym viac to urychlis. Dobry partner toto neurobi. A Ty si urobila chybu, ze si si dobreho partnera a otca pre deti nevybrala. Ver tomu, ze Vam s detmi bez neho bude lepsie, zistis to po navrate do normalu. Len si musis preprogramovat hlavu.

kuko55
26. jún 2021

Je toto možné!?? TOTO by sa malo trestať, lebo ľuďom už šibe, čo toto robia 🙅Ach🙈🙈🙈 muž opustí vlastnú krv!!!!!!! a ide k cudzím deťom a tá druhá žena si stavia šťastie na nešťastí iných, pre mňa je to KATASTROFÁLNE 😖😖😖

matulienka.d
6. júl 2021

@cavallipalace ahoj. Mne sa stalo niečo podobné 2dni dozadu. Pritlačila som ho a priznal sa ze ma inú. Ze ju pozná 1,5mesiaca a ze je do nej zaľúbený. Podotýkam že sme spolu takmer 13rokov ako manželia, mame 2 deti a momentálne som na začiatku 8.mesiaca. Som zúfalá, zrútena, neviem co mam robiť. Úplne ma vygumovany mozog. Keď som mu hovorila fakty tak mi len povedal ze on vie ze je debil, že on vie, že dopadne zle, že všetko čo hovorím, je pravda, ale on to nevie nijak ovplyvniť. On je zaľúbený do nej a tým to haslo. Hlavne ze ešte minulý týždeň mi hovoril aky je šťastný ze je s nami doma,ako mu chýbame, chodí na dlhé turnusy aj na 6tyzdnov do zahraničia. A zrazu toto.

simonka1701
15. júl 2021

@liz_lemon práveže mala by dačo dostať, treba podať najneskôr deň pred pôrodom, a dva roky by to malo trvať.