Opäť som sa v ňom sklamala

esterka13
8. jún 2024

Ahojte , ja už neviem čo mam robiť psychicky som na dne . V septembri 2023 ma môj ex na moje narodeniny cez SMS opustil , nechal . Dôvod ? Že mu leziem na nervy … znášala som to veľmi ťažko pol roka som sa dávala z toho dokopy .. tento rok v aprili sa mi ozval stretli sme sa a postupne sme sa dali dokopy zase , Ano aj napriek okoliu ktoré ma od neho odhováralo ma stále moje city a láska k nemu ťahali tak som do toho vzťahu opäť šla … všetko v poriadku az predvčerom ma opäť opustil lebo som sa ho stále pýtala čo mu je ( cely deň bol nervózny tak som chcela vedieť čo sa deje ) a tak ten vzťah ukončil lebo mu robím nervy že sa ho vypytujem čo mu ju
Ja neviem čo si o tom myslieť stále ho ľúbim ale na druhej strane mo rozum mi hovorí že s takým človekom asi nemám žiadnu budúcnosť .. mam 27 r a veľmi túžim po rodine a dieťati ale nie takým štýlom že ma bude stále od seba odbíjať a ukončovať vzťah .. a to on ma 40 čo by som čakala od chlapa vyzretý rozum

Dakujem z každú odpoved

klementinka58
8. jún 2024

len ci aj ty si vyzreta.....

medda_beda
8. jún 2024

No tak ťa dvakrát odrbal čo už, pouč sa.Ďakuj Bohu, že ti tie deti nespravil a nie naozaj toto nie je vhodný typ muža na zakladanie rodiny.

sella38
8. jún 2024

Uvedomujes si, ze stracas vzacne roky mladosti s blbcom? Vymazat, zablokovat, zide z oci, zide z mysle... mozno ti uz unikol chlap,ktory by ta skutocne lubil, lebo stracas cas s "nimandom".

arianna25
8. jún 2024

Skús si predstaviť že sa to deje tvojej kamarátke. Čo by si jej na to povedala?
Neviem presne ako on zmýšľa, ale asi je mu fuk, ako je tebe. Jemu bolo vo dvojici chvíľu dobre ale asi nie je to celkom ono...on je ľahostajný. Je mu to všetko jedno.

enmery
8. jún 2024

Ja sa tu v každej takejto téme pýtam, čo na takýchto loloch ľúbite, ženy. Ten prvý rozchod bolo úplne zbabelstvo. Druhý by Ti už hádam mohol otvoriť oči, čo je to za vadný kus. Buď rada, že s takým človekom nemáš dieťa-bola by si úplne na všetko sama a vieš, ako by mu išlo dieťa na nervy plačom a tým, že sa mu treba prispôsobiť? Tam vonku je plno mužov, ktorí takéto veci nerobia a sú vyzretí. To je materiál na rodinu a fungujúci láskyplný vzťah a nie tento xxx. 🤷‍♀️

esterka13
autor
8. jún 2024

@sella38 nikdy som mu nič zle neurobila starala som sa oňho , vždy som mu bola po ruke keď potreboval a teraz som tak na neurole a jemu je to fuk

h2
8. jún 2024

@esterka13 Čo na ňom miluješ, prosím ťa???

arianna25
8. jún 2024

Aj ty sa nauč trochu myslieť aj na seba, neodovzdavaj sa mužovi na 100%. Maj aj svoj priestor. Aj mne to dlho trvalo prísť na to, že je dôležité.

mamickalisticka
8. jún 2024

Ja nerozumiem, prečo si sa s nim dala dokopy druhýkrát. Taký debil by mal u mňa stopku po prvom rozchode. Prosím ťa, ser naňho. Lebo teraz mu vadí, že sa vypytuješ, potom mu bude vadiť ako sa obliekaš a potom mu budu vadiť deti.. nájdi si normálneho chlapa

yelena159
8. jún 2024

@esterka13 Ty nemáš žiadnu sebaúctu. Nemám slov. 🤦‍♀️

arianna25
8. jún 2024

Väčšina mužov sere na to že sa rozdas do posledného.

arianna25
8. jún 2024

Takto len urobíš do seba handru. Nezaujímajú šedú handru

anna_anicka83
8. jún 2024

@esterka13 Nikdy nič zlé nerobila, starala sa, obskakovala, prispôsobovala, okolo zadku mu chodila. Možno aj to mu išlo na nervy. Žena, začni sa starať o seba, obskakuj seba, hľadaj seba. Nebuď na nikom závislá, na predstave vzťahu, na predstave človeka. Nájdi svoju úctu, bude si ťa vážiť aj budúci partner. Ak by sa so mnou človek rozišiel s dôvodom, že mu leziem na nervy, skončil by u mňa nielen ako partner ale aj ako človek doživotne!!!

lalilla
8. jún 2024

Najprv sa spamataj. A prosim ta vykalsi sa nanho. Normalny vztah sa neskonci zo dna na den len preto ze ten druhy mi lezie na nervy, chlap ma 40 rokov a sprava sa ako debil, bud rada ze si s nim nestihla dieta a hlavne sa s nim uz nestratavaj. Laska je jedna vec, sprostost druha.

klementinka58
8. jún 2024

ono ked je chlap nervozny a ty sa cely den pytas dookola co mu je, tak asi mu praskli ozaj nervy....mozno si len ten typ dotieravej zeny, co stale vsetko analyzujes, riesis a tak ta opustil. mozno ta ma rad, len mu vadi tvoja povaha. Poznala som jednu taku podobnu babu co vsetko analyzovala dookola sa pytala chlapa kraviny a pod a tiez ju nechal....

arianna25
8. jún 2024

Teraz si z toho asi vyhukana, ale na chvíľu daj bokom túžby po rodine, ešte si uži čas pre seba, venuje sa tomu čo ťa baví. Musíš si teraz oprášiť kolená a žiť si svoj život. Nebude to ľahké, kým sa dáš dokopy, ale potom budeš vedieť určiť si hranice.

jarmila2010
8. jún 2024

Presne v tvojom veku sa mi rozpadol dlhorocny vztah...este polroka sme to nevedeli definitivne ukoncit,ale uvedomovala som si,ze toto nebude partner pre mna ...a uz som aj bola psychicky nastavena nato,ze zostanem,uz bez rodiny...o dalsieho polroka som stretla svojho terajsieho muza a uz sme spolu cez 20r...takze,radim sa fyzicky odputat sa od toxickeho partnera a mozno natrafis na niekoho,kto ta bude naozaj milovat...lebo toto nie je laska z jeho strany

dorottka
8. jún 2024

Jedine, na com musis zapracovat, je sebavedomie. Jednak nie je tvoja povinnost zistovat, ako sa clovek citi a monitorovat to, predpokladam, ze to mas z domu, kde asi nebola uplne zuzo stabilna atmoska, ale uz doma nie si. Ak sa ma dospely chlap na hovno, tak sa ma na hovno a nech o tom pokeca sam, ty ries svoj zivot, nie si jeho matka. A za druhe, vidim, ako instatne z konca vztahu obvinujes seba, to akoze preco? Cize sebavedomie. To je vsetko. Neries typka, sam siel do pekla, chvalabohu, idealne mu uz nevenuj ani myslienku. To bude daky zivotny hero, ze si v 40tke trufol na mladsiu o 13 rokov. Ty to nevidis, kvoli zivotnym skusenostiam, ktore este nemas, ale ani nevies, ake mas stastie, ze je prec.

betulinka1
8. jún 2024

@esterka13 proste nepatríte k sebe. Ty si starostlivá a on to berie ako príťaž. To k sebe nepatri. Neboj najdes si takeho, co tvoju starostlivost ocení. A on si najde taku, ktora bude vyhovovat jemu. Pre jedneho chlapa sa este svet nezrútil. Kasli na neurol zavolaj kamosky a chodte sa niekde zabavit. Vymyslaj si program a uz mu nikdy nikdy neodpisuj. Si este mlada a chlapov je kopec, pride cas aj na tu rodinu.

januska12323
8. jún 2024

Prosím ťa vykašli sa na neho.

mogaa
8. jún 2024

láska je slepá, ale rozum používať treba.... pouč sa, hádam si nemyslíš že by to neurobil aj keby ste mali dieťa....potom čo? vyhýbaj sa mu ako sa dá, "zakáž"si myšlienky na neho, zíde z očí, zíde z mysle....a rozhliadni sa okolo seba, možno niekde poblíš zbadáš človeka ktorý si ťa bude vážiť a s ktorým nebudeš strácať čas, minimálne ti pomôže preniesť sa nad rozchodom...

mikaela1
8. jún 2024

@esterka13 utekala by som z takého vzťahu. Poznám jednu kde dvaja chlapi od nej ušli a nechali ju s detmi. Ma uz 4 takže ber si ponaučenie utekať kým je čas. Neboj sa chlapov je dosť ojoooj

danica2711
8. jún 2024

ten chlap ťa nechce, to je jasné. Ale na tvojom mieste by som aj pouvažovala nad tým, prečo mu lezieš na nervy, či nie si na ňom príliš nalepená, v kuse sa vypytuješ na to isté, všetko riešiš...

iivancova
8. jún 2024

To je vymyslená téma však? Nemôžeš byť taká sprostá, ja to už ani pekne povedať neviem. Nelubi ťa a ani nikdy nebude, si jeho záložný plán. Ešte si spravte dieťa, aby to váš vzťah zachránilo a o rok tu budeš písať ako vás opustil a čo máš robiť…

bambieblue
8. jún 2024

@esterka13 A neklameš náhodou o veku? Mne to pripadá akoby ste mali obaja 17 rokov. Preber sa preboha to čo máš za magora veď sa s tebou hrá na mačku a myš. Prečo si sa s ním dala do kopy keď sa s tebou rozišiel cez ,,sms ,, a ešte aj na tvoje narodeniny? Mala si mu to teraz vrátiť aj s úrokom ale nie a teraz zase ta odrbal 😏 Mala by si mu odpísať že ti aj odľahlo že si sa ho zbavila konečne a že si bola s ním len z ľútosti a že ti je ho úprimne ľúto aký nevyspely chudák to je😉

lucylaw
8. jún 2024

@esterka13 Urobila si chybu už vtedy,keď si sa k nemu vrátila,veď len človek totálne bez chrbtovej kosti sa s niekým rozíde na jeho narodeniny a cez sms 🤦🏻‍♀️ Nie nadarmo sa hovorí,že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš..Teraz si urob láskavosť, zablokuj ho a keby ta znovu nejako kontaktoval,tak ho ignoruj..Len zbytočne strácaš čas..

katkati
8. jún 2024

Prečo sa nezačneš konečne tešiť na to, čo pekné môžeš zažiť bez takého blbca. Veď sa teš, že stretneš niekoho iného, možno nie hneď, možno to tiež nevyjde hneď s ďalším, ale si mladá, okolo sú tisícky mužov, tak kašli na neho a užívaj si život. On to určite robí.

fairyy
8. jún 2024

@klementinka58 tiez poznam take zeny a vzdy im poradim zmenit otazku... resp najprv len konstatovat ze ma ich partner zamracenu tvar, zatate pery, je tichy, pripadne pri ukonoch bucha vecami, a teda na zaklade toho sa ho pytam ci sa nieco deje pretoze taketo spravanie nie je bezne 😀😀 a polozit tu otazku hlavne len raz ..vacsinou sa dockaju odpovede a je to bez hadky
a autorka ak ta uz raz nechal a takto sprosto a bohuzial si sa rozhodla znova spadnut do toho ...uz zabudni na nho je to len dobre

janickacrazy
8. jún 2024

@esterka13 no keby sa so mnou niekto rozišiel cez sms v deň mojich narodenín, tak určite by som ho už nikdy nechcela vidieť, takže prvá chyba, že si sas ním dala opäť dokopy, ale tak poučenie máš, kašli naňho, nie je to rodinný typ a je to zbabelec, nemáš za čím banovat

ahhola
8. jún 2024

Naco ti je ten tyran a infantil... Ty mozes vyberat z 5.-10.populacnych rocnikov, co je nech 100 000 chlapov, nech je polka zenatych a nech je v tvojom okoli tisic chlapov... Aky mas dovod rozchadzat a schadzat sa s tym jedinym poruchovym tyranskym kusom... Sibe ti❓