Opäť mi píše bývalý priateľ

23. jún 2023

Ahojte, už som sem raz písala keď ste mi radili zablokovať ex keď mi pisal na whatsapp po rozchode (inicioval ho on) zablokolova som ho, tento týždeň mi napisal už pre zmenu spravu, ktorá taktiež znela, že dufa, že sa mám fajn a riesil v nej veci čo som si unho zevraj nechala, že mi ma po ne prist niekedy keď bude mat cas sestra alebo mi ich donesie, nereagujem na jeho správy už priblizne mesiac, myslite, že ho zablokovať celkovo aj na sms a volania? Dakujem.

divokykonik
23. jún 2023

Zrejme čakal, že sa budeš opúšťať a doprosovať sa mu, aby sa k tebe vrátil. Ja by som ho blokla.

pribinak
23. jún 2023

Zablokovať

viestta
23. jún 2023

Odpis mu, ze nech ti tie veci posle postou a zablokuj. Asi nevie prezut, ze si bez neho zijes spokojne a nehodila si sa zo zufalstva do Dunaja. Dotklo sa to jeho ega.

tykat
23. jún 2023

"zevraj nechala..." ak o nich nevies tak mu len odpis ze nech ich kludne vyhodi, lebo ta s tym bude otravovat este dlho, bude mat dovod, lebo ved ti ich chce vratit.
A zablokuj ho.

lindous
23. jún 2023

Chceš späť tie veci? Ak nie napísala by som mu, že ďakuješ, ale môže ich vyhodiť a ak áno, tak nech ti ich pošle poštou alebo to vybavte cez tu sestru, ak by bola ochotná... Ak bude vypisovať aj ďalej, vtedy by som blokla...

liljana
23. jún 2023

No ak este mate svoje veci, tak komunikovat musite. Neodpisovat na vsetko, obcas jednym slovom - hej?, fakt?, ok, nie, ano. Potom ho to prejde.

autor
23. jún 2023

Nevylučujem, že tam niečo ostalo keď som sa balila, ale nič podstatne pre mna, keďže mi doteraz nič nechyba, kludne to môže vyhodiť alebo darovat alebo čo a nechala som tam iba to čo mi on dal…

lindous
23. jún 2023

Tak by som mu úplne stručne odpísala, že ich nepotrebuješ a uvidíš, či sa vôbec pokúsi rozviť konverzáciu, bloknúť ho môžeš hocikedy... Ja som tiež takto písala ex celkom dlho po všelijakom rozchode, lebo som našla nejaké zabudnuté oblečenie, ktoré bolo moc drahé, podľa mňa to je normálna vec...

syslik81
23. jún 2023

napisat mu ,ze veci co si tam nechala nechces/nepotrebujes a tak ich moze kludne vyhodit .. to ze ti napisal neznamena hned ze ta chce nazad ... neviem preco ste sa rozisli a ani ake boli prve spravy ale ak to nebolo tak zle tak naco hned blokovat .. ja som zostala s byvalymi v kontakte s niekolkymi sa este aj po rokoch rada stretnem a aj s ich priatelkami/zenami ...

macekovam
23. jún 2023

Ak ti nechýbajú tak to budú zbytočnosti.. Napíš mu to tak.. Ze keďže ti nechýbajú tak sú to zbytočnosti a môže ich vyhodiť. Nepotrebuješ ich už... Z toho by mal pochopiť aj iné...

autor
23. jún 2023

Nemyslim si, že by chcel niečo viac a rozchod to nebol pekný…len mi to nerobi dobre, že som už ako tak ok a potom bum ozve sa…

zorkahorka
23. jún 2023

Asi s tym rozchodom nie je uplne ok. Chce ta spat... skusa rozputat komunikaciu, vyvolat stretko

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. jún 2023

@zorkahorka urcite netúžim po stretnutí s nim…nevie čo je so mnou nereagujem, odsťahovala som sa, mylne sa domnieva, že k sestre…nemá nadomnou moc…nepaci sa mu to…

zorkahorka
23. jún 2023

@autorka to musel byt brutal rozchod. A este brutalnejsi vztah 😯 je to zrejme nevyrovnany clovek

sella38
23. jún 2023

po tvojom poslednom komentari by som si ho zablokovala okamzite a uz nanho nikdy nikde nereagovala.

ropucha6
23. jún 2023

Neodpisuj nic, ak ti tie veci nechybaju, tak ho rovno blokni.

autor
23. jún 2023

@zorkahorka pri poslednej konverzácii pred mesiacom mi napisal že si mám nabiť leto aktivitami a rychlo ma to prejde tak teda to robim a zrejme to necakal…

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hope87
26. jún 2023

No nech ide do riti s jeho radami, co mas robit, aby ta to rychlo preslo 😀. No na to by som mu obratom odpisala a to poslednýkrát, že ma to rychlo prejde, ked ta prestane akokolvek kontaktovat. Ze ty nie si male zasoplene decko, ktore potrebuje rady od toho, kto inicioval rozchod. Nech zameria svoju energiu na niekoho ineho.

autor
26. jún 2023

@hope87 😀😀veľmi trefne si to napisala, ale ja už nereagujem radsej lebo zase odpise nejakú somarinu na to ako vždy…to on daval take typy keď sme sa rozchádzali ze ako zit dalej😀ale podľa mna on by mal skôr nasmerovať energiu na to aby si dal svoj zivot dokopy lebo sam nevie čo s nim a má veľký chaos😀

hope87
26. jún 2023

Preto by som ho hned potom zablokovala, aby si to uz ani nevidela, ak nieco opat napise. Evidentne si myslel, ze to budes strasne zle znasat, budes bezradna a smutna a on by si mastil ego na tom, ako niekto strasne zle preziva, ze ho uz nema vo svojom zivote. Su typy ludi, ktorym to doslova robi dobre a potrebuju sa hrat na zachrancov 😀

autor
26. jún 2023

@hope87 on mi dokonca hovoril keď sa so mnou rozisiel, že kedy si mám kúpiť byt, že kedy sa mi to oplati, ako mám dalej postupovať v mojom kariernom živote a podobne😀😀potom boli sms typu keď som odisla ze mi pomoze so sťahovaním a tak dalej, sestra keď mi bola po veci unho doma tak dokonca sa jej spytal či sa doma neopustam a chcel na nu kontakt aby sa mohol na mna informovat a podobne😀😀veď ak ešte napise tak ho uz bloknem, na teraz to uz nechám tak🙂

oranzovyvevericnik
26. jún 2023

On je teda dobry psychos...gratulujem, ze si sa ho zbavila. Existuju take typy, ktore sa vyzivaju v utrpeni druhych.