Ohováranie po rozchode

undercoverko
11. okt 2022

Zdravím, nerozumiem resp neviem pochopiť jednu vec zo strany byvalej priatelky.. po rozchode ktory bol iniciovany z jej strany pretoze uz pocas vztahu mala vyhliadnuteho niekoho ineho, ma stále potrebu ma ohovarať, hadzat namna spinu, vymyslat si pribehy atd atd.. a to uz preslo par mesiacov .. nic zle som jej neurobil, este som jej povedal kebyze ma problem moze sa namna hockedy obratit.. zacal som sa stretavat s niekym inym a aj ohladne toho si potrebuje zistovat informacie.. preco ked bola tak nadvecou a ma odkopla jak psa, sa potrebuje angazovat stale do mojho zivota ?? nejaky zensky nazor lebo fakt tomu nechapem

martinaol04
11. okt 2022

@undercoverko aj my ženy sme jesitne. Potrebujeme mať stále pocit, ze nas ten druhy neprestal mat rad..

deti95060810
11. okt 2022

vieš ako sa hovorí... nikdy ťa nekopne kôň od teba lepší - vždy len ten horší...

sima338
11. okt 2022

@undercoverko Je to maximálne trápne z jej strany, hlavne preto, lebo rozchod iniciovala ona, ale možno ešte takto ,,prosí" o pozornosť, možno zistila, čo stratila, možno nikdy nebola tak nad vecou a možno je len zlomyselná krava, ktorú baví robiť ti takto zle...Všade blokni, nijako na to nereaguj, po čase ju to prestane baviť, pokiaľ by to presahovalo medze týchto výkrikov do tmy, začala by som to riešiť.

pribinak
11. okt 2022

Buď rad že si sa jej zbavil. Toto je nejaká nevyrovnana osoba, ktorá nevie čo vlastne chce a zrejme nie je spokojná ani sama so sebou

bosorka2302
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubik6x
11. okt 2022

@undercoverko koľko má rokov?15? Dospelá a hlavne emocialne vyrovnaná osoba takéto veci nerobí, takže kašli na ňu, bloknut a neriešiť