Odradil by vás chlap so zbraňou?

martin103
18. mar 2024

zeny odradil by vas chlap so zbranou ? nie ze by to doniesol len koli rande ale koli tomu ze to nosi stale so sebou . ( VZDY A VSADE ) mam pocit ze ked to nova partnerka zistila pri objimani tak ako keby sa zmenila a prestala mat zaujem . som dobry clovek nikdy by som zenu neudrel . samozrejme zbran mam v legalnej drzbe takze aj podrobne psychotesty za sebou . mam 35rokov

adri266
18. mar 2024

@martin103 Mna ano.

apolka77
18. mar 2024

Mňa by zaujímalo prečo to nosí vždy a všade so sebou. A áno odradilo by ma to.

joesvk
18. mar 2024

Skôr ťažko nájdeš nejakú, ktorú by to neodradilo.

lenkasarka
18. mar 2024

@martin103 môj nosí zbran,ale je to nevyhnutne kvôli práci. Neviem si však predstaviť, že ideme na večeru a on berie zbran. Načo?

glorikarebeka
18. mar 2024

Keby ju mal pracovne tak nie,ale keby len tak na rande alebo do kina tak to dovidenia.....môj manžel má tiež, ale je v trezore

stanielka17
18. mar 2024

@martin103 Ano, maximalne by ma to odradilo. Zbran podla mna nepatri do ruk nikomu okrem policie a silovych zloziek.

ariannazara
18. mar 2024

Môj muž má zbrojny vlastní zbraň, môže ju nosiť aj zo sebou ale samozrejme ju nenosí ma ju doma v trezore. Nevidím dôvod aby ju zo sebou nosil
.

jana_eyre_2
18. mar 2024

Vydesilo by ma to "vždy a všade".. poznám mužov čo majú zbraň v legálnej držbe avšak neviem si predstaviť bezpečný dôvod aby si zbraň musel brať na rande.. možné dôvody - 1- ak si policajt, môžeš zbraň mať mimo služby? Alebo môžeš mať rande v službe?.
2 - ak ti hrozí nebezpečenstvo a preto nosis zbraň tak dupľom by ma to vydesilo
3 - ak sa chces pochváliť že máš zbran tak namna by to teda nezaposobilo
4 - ak sa chces brániť pred medveďmi tak by ma to tiež neoslovilo 🙄

Jednoducho neviem si predstaviť nejaký rozumný dôvod brať si zbraň na rande...

barka1
18. mar 2024

@martin103 dovod, preco zbraň nosis "vždy a vsade"? To by ma velmi zaujímalo.

jaskolka
18. mar 2024

Keby ju mal ako "súčasť" zamestnania - policajt, vojak z povolania, SBS a podobne, a nosil ju len vtedy, tak v pohode. Keby ju nosil stále, tak by mi to bolo divne a minimálne by som sa opýtala, prečo to tak robí

monikkatt
18. mar 2024

@martin103 no keby som mala rande, objimem chlapa a zistim ze ma zbran tak utekam kade lahsie 😀

lenkakravcova
18. mar 2024

@martin103 chápala by som to len:
- keby si bol policajt/vojak alebo
- keby si mal výplatu aspoň 10.000€ alebo
- keby si bol sudca, prokurátor a bál sa o svoj život

januska12323
18. mar 2024

Odradila by ma už len potreba mať zbraň doma v trezore. Načo ti je na rande okrem machrovania alebo ohrozenia slečny?

mikadooo
18. mar 2024

@martin103 áno. Radšej by som si našla chlapa bez zbrane. Je príliš veľa dobrých a normálnych chlapov, z ktorých sa pri problémoch vykľujú chlapi zlí a nenormálne reagujúci. A tým hneď nemyslím, že by išiel po mne strieľať. To je pre teba taký problém dať tú zbraň preč? Myslím úplne preč? (Nie "do trezoru").

martin103
autor
18. mar 2024

@martin103 clovek ktory sa tomu rozumie hovori zbran bud nemat alebo mat stale so sebou . nikdy nevies kedy ju budes potrebovat ty alebo niekto iny . napriklad magor v cechach alebo teraz macko co zranil 5 ludi . toto su situacie kde pomoze len zbran a nie kaser alebo nozik . so zbranou mozem tak isto zachranit seba ako teba su tam tie iste podmienky

deedol
18. mar 2024

nemam rada zbrane, ale keby som ho mala rada, asi by som nejako prekusla, keby mal zbrojak. co by som ale neprekusla je, keby nosil zbran VZDY A VSADE.

neviditelnypes
18. mar 2024

Práve som išiel písať že v Liptovskom Mikuláši je to teraz možno aj plus. 🙂

candii
18. mar 2024

Mne by to nevadilo 🤷🏼‍♀️

hiro
18. mar 2024

@martin103 "napriklad magor v cechach" - spravne, aj ja si myslim ze keby tam malo povedzme aspon 20 dalsich ludi v civile zbran a strielali len po sebe tak je menej mrtvych studentov... 😨

kiwi3
18. mar 2024

ano, urcite by ma to odradilo a rovnako ma aj odradila odpoved, preco ju nosis. nepotrebujem ziadneho geroja, co si mysli, ze prave na neho caka cely svet a uz vobec nie paranoika. a realne si ani neviem predstavit situaciu, ze ju vies dobre a legalne vyuzit. je to podobne pravdepodobne ako vyhrat eurojackpot.

iv007
18. mar 2024

Pokial by si bol Agent 007, tak by som to akceptovala, inak nie 🙃

fotoarch
18. mar 2024

martin napisem ti tu od srdca, som zrela zena ... moj otec bol policajt, teda ano niekde v trezore mal aj doma legalnu zbran ..... a ano tym padom presiel psychotestami, opakovanymi, pod viacerymi psychologmi ...a ? je psychopat a zbran mu do ruky nepatri viem od psychiatra, psychologov kde si desatrocia davam dokopy svoj dusevny stav skrz traumy z detstva , ze takychto MLADENCOV stale beha dost po slovensku, testami su neodhalitelny, oblubuju vysoke pozicie - policajt, vojak, riadiac.pracovnik a doma robia blizkym peklo .... tolko k tvojmu vyznaniu ze si dobry clovek, nikomu by si neublizil .... toto som sa napocuvala cele destvo aj ja, zial v mojom pripade bola realita ina ...
Myslim si , ze nieco v nas nas pritahuje aj vybrat si zamestnania . ucitel nieje len nadsenec pre pracu s detmi , ale par jedincov si tam dokazuje prevahu ega nad bezbrannymi, detoo ine profesie .
Ak mam na sebe 24 hod zbran, tak sa mozem obhajovat akokolvek chcem sebaobranou, ale je tam aj pritomna tuzba - strielat a vyhrat - zastrelit

petronelag
18. mar 2024

@martin103 Ja by som tiež nechcela mať priateľa, ktorý osí zbraň vždy a všade, normálni muži to nenosia. A že má niekto psychotesty, to tiež nie je záruka, lebo psychika sa rokmi mení a stresovými situáciami tiež.

marseillefan
18. mar 2024

@martin103 to sú také drísty... 44 rokov chodím po tomto svete a ani raz som zbraň nepotreboval.. a ty mi ideš tvrdiť, že ju musíš mať?
K tomu "magorovi v čechách" ti poviem len jedno... napadlo ťa, že ten magor môžeš byť ty? Nie? No vidíš, ale tú ženu to napadlo... strč si svoju zbraň vieš kam.

deti95060810
18. mar 2024

ak by si zohnal zbraň aj mne tak nevadilo...😉

dejka77
18. mar 2024

@martin103 Z toho, co si napisal, to ma opodstatnenie akurat tak v lese. Ale na bezne nosenie, do obchodu, na urad a pod. je to podla mna blbost.

jovka
18. mar 2024

@martin103 nie , ak je legalne drzana , a nijak ma to neobazuje :D

dzejny656
18. mar 2024

No veruže keby príde na RANDE so zbraňou tak by ma odradil. Aj keby mal potrebu nosiť ju vždy a všade. Ak by ju len normálne vlastnil a mal doma tak nie.

jana_eyre_2
18. mar 2024

@martin103 cize bod 3 je správne - chces sa hrat na hrdinu.. no to by ma veru na rande celkom odradilo..

mane01
18. mar 2024

@martin103 za mna, plus s tvojim vysvetlenim by to bolo posledne rande…