Odísť od priateľa alebo zostať s ním??

novaaaa
25. jan 2020

Som s priateľom cca 3,5 roka( Ja 34,on 41) .Žijeme spolu v spoločnej domácnosti 1,5 roka..Myslím že náš vzťah sa zmenil keď som sa zmenila ja fyzicky.Vždy sa mu páčili ženy, ktoré boli baculky.Áno aj ja som bola taká ,ale schudla som na veľkosť S. Myslím že tým sa to všetko začalo.Ale poďme k pointe. Vôbec ma v tom nepodporuje.Teraz ma čaká plastická operácia kedže mi zostalo veľa kože.O tejto operácii vie cca 3mesiace a poprosila som ho, aby si aspoň na pár dní vybavil voľno v práci ,keď ma prepustia domov.Podotýkam že keď on potrebuje voľno nikdy s tým nieje problém. A zrazu, vraj asi voľno sa nebude dať vybaviť.V pondelok si mám ísť po špeciálne prádlo do Čiech a som sa ho opýtala či pojde so mnou..Je to cca 1hodina tam a 1nazad. Vraj nie,lebo ide na nočnú. Kľudne sa dá isť ráno a na obed sme doma ,ale nieje ochotný.A ešte aby to nebolo málo pred Mikulášom sme mali rezervovaný pobyt do Prahy, a ani tam so mnou nešiel .Mal narodeniny a pil niekoľko dní v kuse. Ja som to nevydržala nakoľko mi klamal že nepije, ja som mu dala fúkať.Po tomto všetkom som v pondelok odišla z domu,s tým že hádam sa uvedomí a dá sa do poriadku ,lebo v piatok sme mali ísť do tej Prahy.No lenže ani to sa nestalo .Vôbec sa neozval a nezaujmalo ho kde som,ani keď som 4 dni nespala doma,a do Prahy som odchádzala až v piatok . A Teraz vôbec netuším (popravde veľmi dobre tuším,len asi potrebujem si to utvrdiť) či to má význam ostať v takom vztahu???

eperia
25. jan 2020

@novaaaa nemá záujem o teba

danielinaa
25. jan 2020

Odid. Caka ta niekto lepsi. 🙂

vikusjk
25. jan 2020

@novaaaa myslim, ze odpoved vies sama ;) Ak sa mu proste pacia baculky a ty sa lepsie citis chuda, co je urcite aj zdravsie, tak hold s tym nic nespravis. Bez a najdi si niekoho, kto si ta bude vazit a lujit ta pre to, aka si, nie preto, ako vyzeras

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
25. jan 2020

Väčšinou, keď je taká otázka, odísť alebo ostať, je to to odísť a ani tentoraz nesklamalo tušenie po prečítaní textu. Inak gratulujem ku schudnuti

marseillefan
25. jan 2020

blahoželám k shudnutiu...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jovana9
25. jan 2020

Osobne by som za tým hľadala aj iný problém, pretože neverím, že by niekto takto zmenil svoje správanie k milovanej osobe, len kvôli zmene postavy, ešte zvlášť, keď ide o schudnutie. Skús zistiť, či je skutočne toto príčinou jeho nezáujmu o Teba. Aj je za tým niečo iné, možno nájdete riešenie... ak nie, alebo fakt ide o postavu, priklonila by som sa k rozchodu. Zaslúžiš si milujúceho partnera, ktorý sa o Teba bude zaujímať 😉

lussyl5
25. jan 2020

@novaaaa By som pátrala po dôvode,sa mi to zdá zvláštne správanie len pre schudnutie ako by za tým bolo niečo o čom nevieš.Asi by bolo najlepšie teraz sa sústrediť na tú operáciu a potom dať debatu a pátrať po dôvode.Ak sa nič nezmení ani ti k tomu nič nepovie tak bude treba odísť.

hankm
25. jan 2020

Je standard, ze partner na partnerovy “fukat” ?

evka258
25. jan 2020

S novým "telom", nový život 👍. Myslím, že s ním budeš len nešťastná.

deti95060810
25. jan 2020

dala som mu fúkať...s mm sa smejeme. Prepáč.
no ale k tvojmu problému...situácia je vážna. ale nato že máš len 34 r. ešte máš veľkú šancu stretnúť niekoho s kým si založiš rodinu...Ešte aj detičky budú, neboj nič....😉

evkamotka
25. jan 2020

Pozri ja som sa 3. 5r dozadu vydavala zase chuda, dnes som tyzden po porode s vytahanym bruchom, po sekcii, a plus 15kg ak nie viac. A manzel mi dal dnes pusu ze ved ja som predsa aj tak krasna. Takého si najdi, ktoremu budes princezna aj s kilami aj bez nich. Hreje to pri srdci, dviha sebavedomie a harmonizuje vztah ;)

dilino
25. jan 2020

pobavila si ma vetou dala som mu fukať a kde ťa bolelo ved to je ponižujuce že si sa takto k nemu zachovala je svojpravny občiansky ma 18 rokov tiež tak hadam sirupovú vodu piť v krčme nebude tiež tak to bola jeho vec jeho zodpovednosť tak asi to bol len posledny klinec do rakvy samozrejem že ťa nechce jasne že odijsť načo čakať ked sa o teba nezaujimal kde spiš 4 dni ako pišeš keby ťa miloval tak sa o to zaujima nie je normálne aby človeka ktorého milujem by som sa o neho nezaujimala 4 dni že nespal doma chce to ukončiť a nevie ako tak si vymyslel takuto vec čo mu zahralo len do karát tento nezmysel zbytočne stracaš čas samozrejme je lepšie byť chudá ako dajme tomu bacuľka zo zdravotnych dôvodov tu je jasný dôvod ukončiť tento vzťah si ešte mlada niekoho si určite najdeš aj detičky budeš mať.

martinka13
25. jan 2020

Nie nemá. Teš sa zo svojho nového vzhľadu a isto to aj nejaký chlap ocení 🙂

lija22
25. jan 2020

ok 34 rocna kocka so sexi postavickou a chren po 40 co pije a ani sa oteba nezaujima. no bal sa a po opke zacinas novy zivot,krajsi 💋 btw kolko ta to bude stat?

merkelica
26. jan 2020

ak si toto robite navzajom a davate si dokocna fukat, tak ten vztah nestoji zrejme na nicom co by sa dalo nazvat vzajomnost a dovera.. vela stastia

nairia
27. jan 2020

odist rozhodne... podla mna ma skor uchylku na tucne zeny, prepac... ked ides na operaciu kvoli zostatkovej kozi, zjavne si neschudla z L na S... btw, gratulujem!!! uzivaj si nove telo, novy vzhlad, novy zaciatok a urcite stretnes chlapa, ktory ta bude milovat pre tvoju osobnost a nie kvoli tomu, ze splnas jeho chore predstavy o tom, ako by malo zenske telo vyzerat...