Odišli by ste?

31. aug 2024

Partner mi skaredo nadava. Obvinuje ma z nevery. Nepoviedla som ho nikdy zato on mna ano aj ked tvrdi ze nie nikto neveri tomu ze to neurobil vzhladom na udalosti ktore sa stali. Ide o to ze zajtra idem do prace a chcem odist na hotel pre pokoj. Lenze mame spolu 6 rocneho syna a ten mi hovori maminka nechod nikam ja budem spat tuto noc medzi vami len ostan doma. Co mam robit? Ostan doma aj ked mi nadava pred malym alebo radsej ist pre pokoj doma?

deti95060810
31. aug 2024

ostala by som kvôli dieťaťu... ľahni si s ním do izby, možno sa zmestíte aj na jednu posteľ...
alebo nie je možnosť zobrať aj dieťa? bolo by mi veľmi ľúto nechať dieťa doma .

marca12
31. aug 2024

Nechapem,to chces odist bez syna?

anavianavi
31. aug 2024

odid a hlavne sa nevracaj. moja mama od otca odisla tiez ked som mala sest a vratila sa 3x kym odisla natrvalo. maly to pochopi, ked nie teraz tak ked bude starsi. bude mat lepsi zivot a teba si bude vazit viac. spravanie muza sa nezmeni a ocividne mu nie si hodnota, ale ty ju mas velku. samozrejme mam na mysli, ze odides so synom.

janinah
31. aug 2024

Chudák dieťa..nechaj ho späť v jeho posteli a ty choď spať na gauč.A porozmýšľať ako odísť navždy aj s dieťaťom.

zuzanita1609
31. aug 2024

Toto sú veľmi ťažké situácie. Čo by som ja urobila na tvojom mieste,aj keď matka nie som? Odišla. A chlapcovi by som to vysvetlila,keď by mal viac rokov a trošku to pochopil. Prajem správne rozhodnutie pre všetkých. Len čas ukáže,či bolo správne. ❤️ Samozrejme s dieťaťom!

zuzubb007
31. aug 2024

Akože odísť bez dieťaťa? Fúha

dobryden
31. aug 2024

Odisla , ale s dietatom.

autor
31. aug 2024

Ja chcem odísť na jednu noc len a stale ked sme odisli som syna brala so sebou. Nie je to prvykrat taka situácia ale zajtra na 6 rano idem do prace preto syna nemozem zobrat so sebou. Je mi luto nechat ho doma ale je mi luto aj toho aby pocuval aka je jeho mamka kurva ked to nie je pravda

zuzanita1609
31. aug 2024

Nakoniec budeš rozmýšľať aj nad takou variantou, odísť navždy. Pretože ,toto je len začiatok konca. Dúfam ,že sa mýlim.

martul
31. aug 2024

Keď tak by som odišla definitívne, do vlastného, do podnájmu, alebo rodičom.
To čo je aké riešenie, že na jednu noc a malého nechať pri mužovi?
To mu len nahras do karát keď budete riešiť zverenie dieťaťa alebo striedavku. Hneď to proti tebe vytoshne že hocikedy odídeš na noc od syna.

mimi3008
31. aug 2024

Zbalila by som veci sebe, aj synovi a viac sa nevratila

crazy_cat_lady
31. aug 2024

Neries odchod na jednu noc, ale nastalo..

autor
31. aug 2024

Ja nie som v podnajme. Ja nie som v jeho dome. On je v mojom dome.

lucia13022023
31. aug 2024

Nikdy by som neodišla od dieťaťa. Odišla by som s dieťaťom.

zuzanita1609
31. aug 2024

O to lepšia situácia autorka. A tak...teda,ty odchádzaš zo svojej domácnosti pre takého ...(ako to slušne) ?🤭

stanulienkat
31. aug 2024

On je v tvojom dome? Odide do prace, vymen zamky. Nech ta pridu na tyzden strazit nejaki chlapi z rodiny. Ocividne nie ste zobrati. Vyhod ho. Preco si z domu odchadzala ty, ked je dom tvoj?

crazy_cat_lady
31. aug 2024

On je v tvojom dome? Tak co riesis?? Aky svoj odchod? Ak tam ma TP - odhlasit, vyhodit. Ak nebude chciet - policia. Vymenit zamky.

doriiis
31. aug 2024

On je v tvojom dome a ty chces odísť? Ešte k tomu bez dieťaťa? Prestaň sa hrať na obeť a vyhod ho zo svojho domu.

mili2016
31. aug 2024

Ježiši kriste veď ho vyhod a synovi vysvetlí šetrním spôsobom dôvod, určite neodchádzaj ty🤦🏻‍♀️

marca12
31. aug 2024

Co od toho ocakavas? Ze neprides v noci domov a muz ta bude zrazu na rukach nosit? Ved ti bude takisto nadavat a este viac,lebo ak neprides v noci domov,to je ozaj cudna situacia. Nerobila by som taketo nerozumne riesenia a stresovat dieta. Vies ako sa musi bat,ked nevie,kde ma mamu a ci sa vrati? To by som mu nikdy neurobila.

adka176
31. aug 2024

Keď ti nadáva je opitý? Toto normálny človek nerobí pred dieťaťom.... nemôžeš odísť k rodine? Keď budeš takto odchádzať budeš mu dávať ďalšie podozrenia, že ho podvádzaš a pri rozvode všetko použije proti Tebe...zavri sa s malým do izby ak máš takú možnosť aj sa zamkni... nevšímaj si ho ... nekomunikuj....hraj sa pokojne s malým... neodchádzaj....na noc buď s malým v izbe,...spi s ním...a v momente keď bude násilný volaj políciu... neodchádzaj dnes od malého... toľko jednu noc prežiješ a malý už tie nadávky počul, takže to je už jedno... samozrejme pokiaľ nie je násilný....ak je násilný v momente volaj políciu alebo požiadaj susedov ak budú počuť krik nech volajú políciu...a samozrejme začni hneď riešiť náhradné bývanie...volaj krízové centrum hneď... nech si kokos uvedomí...svinar jeden...ja by ho prebodla v spánku... sorry ale ako môžeš žiť s takýmto koko....

dobryden
31. aug 2024

Tal to mas jednoduche,výhod muza.

didush27
31. aug 2024

Ste manželia? Ak nie, je to jednoduchšia cesta.. pošli ho čím skôr preč a myslí len na syna

tenerifka
31. aug 2024

Ak nie ste manzelia, o 9,00 rano mu zrusis trvaly pobyt, o 10,00 ti pridu vymenit zamok na dverach a o 11,00 budu jeho veci vonku pred dverami. Take jednoduche....

zuzanita1609
31. aug 2024

@tenerifka 👍😁

cacianka
31. aug 2024

Píšeš že dom je tvoj.
Píšeš že partner, takže nie ste manželia.
Môžeš ho kedykoľvek vyhodiť, v pondelok ráno zajdes na ohlasovňu pobytov ( vašu miestnu matriku), list vlastníctva k domu a hentoho geroja odhlásiš za 5 minút . Pobalis mu caky paky, a vyložis na chodník. Vymenis zámky.
Asi uz smenu v práci nevieš vymeniť, tak výbav po smene alebo hociktorý iný deň.
On sa bohvie kde ku.rví, ale hádže to na teba, najlepšia obrana je útok. Takže toto chces ? Ďalej zažívať ? Synovi vysvetliš, že tatino sa k tebe správa nepekne, veď to sám vidí, tak musí odísť, ale ľúbite ho obaja.
Ty chces ujsť zo svojho domu do hotela ? Neblazni

sissy27
31. aug 2024

Zbal jemu saky-paky a zbohom.

cacianka
31. aug 2024

@tenerifka aj brigádnikov by som zaplatila nech sú jeho veci zbalené čím skôr
Aj ja by som prišla pomôcť, zadarmo. Teda za 1 minerálku, nech ma nesuší v tomto teple ,😎

cacianka
31. aug 2024

@sissy27 dom je jej 💪

sissy27
31. aug 2024

@cacianka uz som precitala a upravila 😅
Pointa zostava - zbavit sa ho navzdy a este je vo vyhode, ze ma svoj dom. Taku este nehrali, aby si podnajomnik alebo navstevnik na mna otvaral hubu v MOJOM dome. Aj ked chapem, ze ho brala ako partnera, otca svojho dietata, ale to mu nedava ziadne pravo sa k nej takto spravat a ona by to nemala strpiet ani jediny raz a nie este opakovane.