Odišla som

26. aug 2024

Baby, žienky,dlho som tu čítala,ako sa riešia vzťahy,ako niekto niekoho vo vzťahu utláča,či sa necíti komfortne,prirodzeno. Dnes, práve teraz som sa zbalila q odišla od jedného narcistickeho pána po dvoch rokoch. Už som ani neplakala,tak ma zničil, že mama je šťastná,že idem konečne navždy domov. Cesta vlakom je veľmi príjemná,myslela som že to bude horšie. Odišla som a ďakujem Vám,že ste tak priame a poviete narovinu ❤️☺️. Ďakujem...

domka222
26. aug 2024

Ono,to precitnutie príde, keď prídu naozaj problémy. Ale pokiaľ si si istá svojim rozhodnutím a veríš v lepší život, nie je o čom. Veľa šťastia 🍀🙂

domkakvet
26. aug 2024

Urobila si velmi dobre, blahozelam k spravnemu rozhodnutiu, ak sa mozem opytat ako to zobral on?

pribinak
26. aug 2024

Držím palce aby si vydržala a žila lepsi život
Veľa šťastia 🍀🍀🍀🍀

enmery
26. aug 2024

Ak by si mala byť len jedna jediná, má to tu stále zmysel. Aj jeden zachránený život je viac, ako žiadny. Veľmi Ti prajem krásny život a mimochodom, ak by si to nevedela, si sakra silná osobnosť.✌️

horvathova_ja
26. aug 2024

Určite to bolo ťažké rozhodnutie. Napokon si urobila niečo pre seba a svoju budúcnosť. Držím prsty do nového začiatku. Každá si zaslúžime muža čo si nás považuje.

autor
26. aug 2024

Ďakujem a on? Vyvoláva,ale kúpim si aj nové číslo. Ja som ho už veľa krát varovala,že sa to stane,ak si ma nezačne vážiť. Naozaj, veľa som odpustila,ako taká krava...

viestta
26. aug 2024

Spravila si najlepsie ako si mohla. Pana zablokuj a vykroc v ustrety lepsej buducnosti. Drzim ti palce. ❤

akinomel
26. aug 2024

Želám všetko dobré, uži si spokojnú budúcnosť.

autor
26. aug 2024

Ďakujem baby fakt,aj mi slzy tečú,ale to preto,že 2 roky v kybli zbytočne,ale odišla som. Vďaka Bohu,že nemám s ním deti,ani hypotéky,ani nič také. Teraz ďakujem,aj keď som po dieťatku túžila.

komplikovana
26. aug 2024

to sa dobre cita. Prajem vela stastia v zivote a uz sa nedaj takto manipulovat.

ukgirls
26. aug 2024

nic nieje zbytocne..aj tie 2 roky ti dali vela .. mas dalsiu skusenost , si silnejsia,skusenejsia a priebojnejsia.. este pridu chvile ked budes pochybovat,premyslat mozno lutovat .. spomynat na to dobre a potlacat zle... ale to treba vydrzat a bude super ..hlavne ho bloknut vsade vymazat fotky a neozyvat sa za ziadnych okolnosti

0_0
26. aug 2024

Ja som s takým kvietkom žila sedem rokov, v tých najlepších rokoch kedy som mala priestor užívať si beztarostný život som mala kotvu na nohe.
Deň kedy to defitívne skončilo bol pre mňa vykúpením a rozhodne nie je za čím smútiť. Hej tie roky sú fuč, ale aspoň viem čo nikdy zažiť znova nechcem. Lekcia na nezaplatenie, je to asi 5 rokov a ani mysľou by som sa nevrátila späť. 🙂
Bude dobre.

autor
26. aug 2024

Som mu povedala,že chcem žiť inak, chcem sa opäť začať smiať a ak má mal nejako rád, dá mi pokoj. Dúfam ,že dá,aj keď ho mám rada,ale to skôr ten stereotyp,nie jeho. Chcem žiť normálne,nie stále v strese.

0_0
26. aug 2024

Takýto pacienti majú problém s pochopením, može sa stať, že bude doliezať, ale nereaguj. Mňa tiež neustále prosíkal, ale ja už som bola tak nastavená, že by cezomňa neprešiel ani vlak. Nevenuj mu pozornosť. To je pre neho droga.

santafe
26. aug 2024

Takýmto je zbytočné vysvetľovať, oni majú svoju pravdu všelijako poohýbanú ako to im vyhovuje, takže si ušetrí energiu a nič mu už nevysvetľuje, fakt sa totálne odstrihni. Držím ti palce nech ti dá pokoj, a nech si šťastná kľudná a spokojná. Snáď zostane navždy sám, a nenájde si ďalšiu obeť 😕

gribka1
26. aug 2024

Vydrž dievča, on sa nevzdá, ale odstrihni sa ako to pôjde.

kiki68
26. aug 2024

Gratulujem ❤️ Takeho sa zbavit a donevidenia

glorikarebeka
26. aug 2024

Držím všetky palce....len o jedno ťa prosím aj keby na kolenách prišiel prosiť, nevracaj sa k nemu
Prajem všetko dobré

autor
26. aug 2024

Dúfam že ozaj nie,že mi dá naozaj už pokoj. Ja som s ním zažívala úplné ,ja ani neviem,ako to nazvať. Bola som taká sprostá a potichu čítala tu vaše príbehy a rozmýšľala,ako to urobiť
Nakoniec,som sa jednoducho zbalila a odišla. Spúšťač bol,že nechcel k obedu ryžu,ale zemiaky, taká sprostosť,že? :((

minenkak
26. aug 2024

Gratulujem,to sa ti bude dnes v noci dobre spať

rozculena
26. aug 2024

vydrž a nedaj sa ním nijako ovplyvniť,zablokuj ho všade

gribka1
26. aug 2024

To tu niekto zasial takých psychopatov? Najhoršie, že oni si ani neuvedomujú, akí sú vadní. A kým to tým ženám dôjde, väčšina už nevie kde je sever.

autor
26. aug 2024

@minenkak dúfam,ozaj chcem už byť v pohode

birika
26. aug 2024

bude dobre - drzim palce 🙂

martul
26. aug 2024

Si úžasná, držím ti palce.

lubkovaandrejka
26. aug 2024

Autorka,zelam ti vela stastia a vsetko dobre ♥️♥️. Mozem sa este opytat ako sa spraval,ze kedy si videla,ze to ozaj nie je ok? Teda, ak sa nechces rypat v starych ranach, tak nemusis odpovedat.

alickapusinka
26. aug 2024

Urobila si najlepšiu vec v živote si mlada ešte si niekoho časom nájdeš.Drž sa všetko sa na dobre obrati.

kiki68
26. aug 2024

Hlavne sa k nemu nevracaj

adeladulova
26. aug 2024

Gratulujem. Želám šťastný nový zivot

sevrin
26. aug 2024

@lubkovaandrejka nečítala si? Nechcel ryžu ale zemiaky. Takú nehoráznosť nedokázal prekusnúť.