Obľuba v ženách

5. mar 2024

Mali ste vo svojom živote ľudí, presnejšie mužov, ktori obľubovali kontak so ženami ako kamarátkami, aj keď to už nevyzeralo na kamarátske veci? Či sa skôr muž s takýmito sukničkárskymi sklonmi vie zmeniť?

ovaaa
5. mar 2024

Na šťastie nie.

h2
5. mar 2024

Kontakt so ženami, ako s kamarátkami, obľubujú jedine homosexuáli. Normálny muž, ktorý obľubuje kontakt so ženami, ich ako kamarátky neberie.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
negymama
5. mar 2024

"aj ked to uz nevyzeralo na kamaratske veci" ...co chodis okolo horucej kase? Rovno napis, ze chlap ma oblubu v promiskuitnom sexe.😅

wishes
5. mar 2024

radsej si vyber ineho chlapa 🙂

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
negymama
5. mar 2024

a jasne ze sa moze zmenit...zalezi ako bude na tom s vykonom a sarmom.
Ak mu oboje klesne a okruh kamaratok klesne a tiez klesne frekvencia tych tych ako vravis "nekamaratkych veci" /boze to je nazov, za nasiho mládi sme to volali proste sex 😅/ ... tak donchuan usudi, ze zatrtal som si dost a treba sa zabezpecit rodinou.

Takze je mozno taky scenar, ale su aj chlapi co zostanu taki dosmrti, a este aj v domove dochodcov oblbuju zensky personal, pomaly aj z truhly tlapkaju, ktoru dosiahnu 😲

julish
5. mar 2024

@h2 to je obrovska blbost!

h2
5. mar 2024

@julish Pozor, ja nehovorím, že normálny muž nemá ženy, kamarátky. Ale že ten, čo neustále vyhľadáva ich spoločnosť.

titla
5. mar 2024

Moj otec je ma vela kamaratok/znamych zien. Zavola im, pokeceju, udrzuju kontakt cez socialne siete ale na 90% vsetkych osobnych stretnuti chodi aj s mojou mamou. Ona bola pre neho vzdy jedina. Po rokoch su to v podstate aj jej zname/kamosky.

babulkomale
5. mar 2024

Skôr "záľuba v ženách".
Alebo: má ženy v obľube.
Výraz obľuba v zenách nemá zmysel.

Áno, poznala som. Podvádzal kamarátku, lebo sa mu páčili skoro všetky. Nepoužiteľný pre život.

lanka999
5. mar 2024

nezmeni urcite nie, mam skusenost ale to bola uz diagnoza u mojho ex akoon dokazal skazdou flirtovat a otacat hlavu za kazdou suknou a vobec mu nevadilo ze som vedla neho pri tom...kvoli tomu je uz ex a vobec nelutujem :D :D :D

domkakvet
5. mar 2024

Ak je suknickar uz sa nezmeni.

7miriam77
5. mar 2024

Ľudia sa nemenia až tak rapídne. Keď doteraz vyhľadáva spoločnosť žien, tak sa zrazu neotoci o 180 stupňov a začne si hľadať kamarátov. A podľa môjho názoru, v každej "kamarátke" vidí objekt...už len záleží ako tá kamarátka bude chcieť ďaleko zájsť

nops
5. mar 2024

Nezmení.Ex bol taký a tesne pred 50tkou stále je.Ziadna stala partnerka,žiadna rodina.To sú také typy,s tým nič nenarobis.Radsej odísť ak máš takého a úplne najlepšie si s ním ani nezacinat.Prenho je tá jediná a pravá tá,ktorú práve stretne na chodbe.Pondelok jedna,štvrtok druhá,víkend a treťou.A so všetkými udržuje teplé vzťahy,lebo kamarátky.A každá z nich sa v duchu pýta to čo ty.Nie,nevyberie si ani jednu.On chce každú.