Obezita a vzťah

25. máj 2024

Išli by ste do vzťahu s osobou, ktorá bola morbídne obézna, schudla a pár rokov si už drží normálnu postavu, ale dlhé roky mala problémy s váhou a aj navštevovala odborníkov kvôli psychickému stavu. Toto je otázka ako pre mužov tak aj pre ženy. Nemali by ste obavy, že znova priberie ak nastane zložitejšie obdobie v živote alebo aj iné obavy ?

pribinak
25. máj 2024

Jeziiis ….ty si aká povrchna osoba

Človek môže počas života ochoriet, zmrzačiť sa pri nehode, môže pri úraze prísť o zrak reč sluch, mize mat jazvy na celej tvári ….a môže aj psychicky ochorieť a následkom depresie pribrať

Mnoho ľudí priberie aj vekom, ženy často po viacerych pôrodoch a teraz čo ….

Nezačínaj ani randiť s tým človekom, ak na tej osobe nevidíš nič dobre a pekne okrem štíhlej postavy

trema
25. máj 2024

Ja som bola taka osoba a muzi isli so mnou do vztahu 🙂

zuzitko74
25. máj 2024

Ja by som do toho vzťahu išla. Tebe však môj postoj pri rozhodovaní asi nepomôže.
Myslím si, že ty v tejto debatke hľadáš len odobrenie svojho vlastného rozhodnutia do takého vzťahu neísť.

simona20201309
25. máj 2024

Nechoď s takou osobou do vzťahu! Presne taký typ človeka túto osobu opäť položí na kolená.

autor
25. máj 2024

@pribinak ďakujem za poučenie o pokore, láske a bezhraničnom prijatí každého. Predpokladám že s takým prístupom máš doma minimálne Quasimoda, keď vyberáš partnera iba podľa krásnej duše.

fido69
25. máj 2024

Myslím si, že ten človek (je úplne jedno či je to žena alebo muž) si ťa jednoducho nezaslúži. On(a) má pevnú vôľu, o ktorej sa tebe ani neprisnilo. Má na viac ako na vzťah s tebou. 😉

niki35
25. máj 2024

Odpoveď na otázku - áno, išla

Odpoveď číslo 2 - ak si založila túto tému preto lebo ty momentálne s takýmto mužom randíš a rozhoduješ sa ,či s ním ísť do vzťahu, tak nechoď, prosím ťa. Zaslúži si lepšiu. Skôr by si ho mohla pochváliť, že nabral odvahu, motiváciu a urobil niečo pre seba a svoje zdravie. Určite to nebolo preňho ľahké. Muselo to byť ťažké obdobie a musel mať riadne pevnú vôľu. Ak by teda náhodou v budúcnosti to zložitejšie obdobie nastalo, tak mala by si mi byť oporou, aby do toho nespadol znovu ak nemusí. .Ty namiesto toho už dopredu rozmýšľaš, či náhodou znovu nepriberie = opustila by si ho.

Môj názor.

vroni
25. máj 2024

Ja byť takou osobou, nejdem do vzťahu s tebou. Ten človek niečo dokazal. Ty si maximálne dokázala svoju plytkosť.

sense
25. máj 2024

Áno išla ak by ma ten človek už na začiatku niečím priťahoval... Ak už teraz uvažuje s ale štýlom co ak znova priberie tak radšej do vzťahu nechoď... A nech ten človek má pri sebe niekoho kto ho v ťažkých časoch alebo momentoch podrží....

autor
25. máj 2024

Zaujímal ma len názor, také skutočné zamyslenie sa. Neviete kto píše, ani prečo, tak načo súdiť za každú cenu?

pribinak
25. máj 2024

Nebud trápna…Quasimodo to rozhodne nie je, ale okrem perfektného zadku som na nom ocenila najmä zmysel pre humor a inteligenciu

autor
25. máj 2024

@pribinak Ježiiiiš a prečo si ten zmysel pre humor a inteligenciu nehľadala u vozíčkarov alebo aspoň u psychiatrických pacientov ty povrchná osoba?

pribinak
25. máj 2024

Jezis ty si fakt tupá….lebo vozíčkár nech je akokoľvek vtipný by do mnou nešiel na vyslap do Álp

autor
25. máj 2024

@pribinak ale veď …. ( tvoje vlastné slová)
Človek môže počas života ochoriet, zmrzačiť sa pri nehode, môže pri úraze prísť o zrak reč sluch, mize mat jazvy na celej tvári

To snáď si si nevyberala partnera podľa toho, že môže ísť na výšľap do Álp, to už je aké nechutne povrchne fuuuj.

pribinak
25. máj 2024

Keď to povieš ty tak jasmeeee 👏👏👏🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

autor
25. máj 2024

@pribinak ja? Nieee veď to sú tvoje slová

zuzuliennka1
25. máj 2024

sudis ty sama hned v otazke.. ja by som obavy ako ty nemala, lebo to zlozitejsie obdobie by sme zvladli spolu, aby dotycna osoba znovu do toho nemusela spadnut

ysseba
25. máj 2024

Nechoď s tou osobou do vzťahu. Nechaj ju, nech si nájde lepšieho. Nie takéhoto čo bude ustráchano kukať čo už zjedla, či náááhodou z toho nepriberie kilo 😖

syslik81
25. máj 2024

vies kolko xxs ludi -nielen zien po porode pribralo na velkost xxl a to nemali ani minulost velku .. hold niekto sa o seba prestane starat,niekto upadne do depresii,niekto ma zdravotne problemy .. to ze si zacnes so sportovo zalozenou osobou kt ma kocky aj na ocnych bielkach neznamena ze z neho nebude pupkaty plechavy dedko .. zivotne priority sa menia ...

niki35
25. máj 2024

@syslik81 kocky aj na očných bielkach🤣🤣🤣🤣

rorino
25. máj 2024

Hlavne že ty nikoho nesudis,iba prskas jed na všetky strany🤦

lindous
25. máj 2024

Úprimne by mi asi vôbec nenapadlo nad tým takto premýšľať, že čo by, keby, ak by a dôležité by pre mňa bolo niečo úplne iné…človek sa nestane morbídne obéznym zo dňa na deň, takže keby som videla, že k niečomu takému to opäť smeruje, vtedy a to by som sa s ním snažila nejak riešiť…

vesimelonimarsista
25. máj 2024

Vaha by ma netrapila, to je to najmenej, ale skor ake psychicke problemy ta osoba mala alebo ma, lebo byt vo vztahu s psychicky chorym clovekom nie je prave idealne.

qrstxyz
25. máj 2024

Náhodou keď je niekto obézny a dokope sa k schudnutiu a ešte k tomu sa udržuje v zdravej váhe, tak je to obdivuhodné. Minimálne to značí odhodlanosť a sebadisciplínu a tieto vlastnosti sa následne môžu prejaviť aj v iných sférach života. Ja by som do toho šla, ak by tam neboli iné problémy 🙂

klip0
25. máj 2024

Nikoho nenapadlo, že to píše ten človek čo schudol a chce vedieť či je to pre ľudí mínus ?

oliolijanka
25. máj 2024

Ale ste sa do autorky znova pustili...
Co ak ona je prave ta osoba, ktora schudla a niekto jej oznamil, ze ju nechce, lebo bola morbidne obezna?
Mozno potrebuje porozumiet sebe, mozno chce upokojit alebo podporit svoju kamosku, ktora chudne.

Ja sa priznavam, ze by som s tym mala prvotne problem. Ale, ak by ten clovek ku mne pasoval a nebol by obmedzovany v aktivitach, ktore rada robim, tak by som to skusila.

oliolijanka
25. máj 2024

@klip0 🙂 nas to napadlo hned dve... neodpisovala som od teba🙂

zuzuliennka1
25. máj 2024

@klip0 potom ale ta posledna otazka s obavami prilis nedava zmysel

natalienka12
25. máj 2024

Autor je podla mna chlap. Ja len tolko k tomu, kazdemu sa vsetko raz vrati. Tym obeznym vo vztahu mozes byt o par rokov ty.

mandzula
25. máj 2024

No, zas tu mame dvojaky meter. Ked sa tu riesi, ze niekto ma problem vo vztahu ci manzelstve, tak sa to hodnoti ako zly vyber partnera, lebo mu dotycny nedal pomaly vyplnit dotaznik sposobilosti, ale ked sa clovek zaujima, ci ist do vztahu s clovekom, ktory ma evidentne nejake problemy s potrebou ich riesenia s psycho odbornikmi, tak je zas povrchny.
A k veci - zavisi od toho, o ake problemy by islo, lebo neviem, ci by som do vztahu chcela ist s tym, ze uz na jeho zaciatku by sa dalo predpokladat, ze v nom bude viac problemov, ako bezne zivot aj tak prinesie.