Nudím sa a neviem si nič vymyslieť

10. mar 2024

Ahojte,akurát som si spätne vzala že zase som presedela celý víkend, bývam už tretí rok v novom meste a mám len jednu kamarátku,z môjho pôvodného mesta ktorá nemá veľa času ,lebo ma už dieťa ,chodím na vysokú a spolužiačky nebývajú v danom meste,priateľ pracuje v zahraničí ,no ja sa strašne nudím po víkendoch a voľných dňoch,neviem si nič vymyslieť keď spravím veci do školy,postarám sa o domácnosť tak si zacvicim a to je celé 😀 ešte aj s partnerom sa stále hádam pre blbosti ,ale mám pocit že to je z toho že sa nudím ,lebo inak si to už neviem vysvetliť ,ste na Tom niekto podobne ? 😊

ninusa221
10. mar 2024

Ano presne ako píšeš .. z akého mesta si? Môžme dať ak tak ☕️

angeli121212
10. mar 2024

Bola som trošku kym som bola študentka, teraz som vydata a mame maleho drobca a aj si hovorím občas, že som mala využiť ten čas a ísť si aj sama do muzea, galérie, knižníc len tak na kávičku a proste celkovo

nika11103
10. mar 2024

Presne ako píše
@angeli121212 to mi pri čítaní tvojho príspevku napadlo . Ešte si to užívaj kým sa len dá ! Príde čas keď ti bude smutno za tými časmi keď prídu deti jojojooooj ako budeš spomínať . Držím palce užívaj si mladosť bezstarostnosť

autor
10. mar 2024

@ninusa221 Prešov a ty ?

ninusa221
10. mar 2024

Bohuzial Nitra

deti95060810
10. mar 2024

Bože ako ti závidíííím...

angeli121212
10. mar 2024

@nika11103 ono si to človek uvedomi až potom to asi k tomu patrí 😊 ale zas nie že by sme s drobcom sa nikde nedostali ale už to nie je to vysedavanoe večer pri kokteily s čistou hlavou resp. V knižnici hodiny času 🙂

ingush616
10. mar 2024

Chod robiť 😃

sissy27
10. mar 2024

Jezismaria, slobodna bezdetna a nevie si spravit program 🙈 sport, vzdelavanie, sadnem do auta idem na vylet, brigada, najst si nove kamosky (tri roky niekde a nikoho tam nepoznas?? ), obeham muzea galerie koncerty, napisem knihu, naucim sa cinsky alebo hrat na hudobny nastroj… fakt nechapem, ze mlady clovek nema ziadne sny a tuzby, ktore by si splnil ked ma volny cas…

ninusa221
10. mar 2024

@sissy27 tak nie každý ma ten benefit že šoféruje a nie každý je taký že ide sám na kávu sám do kina sám na nákupy ( mňa to napríklad nebavi samú). Ďalšia vec po škole keď prídeš domov je to posledné že sa to chce učiť nové veci, si rada že nemusíš nad ničím premýšľať..

lili1313
10. mar 2024

@ninusa221 ale to je uzitocne naucit sa vydrzat sama so sebou. Veľmi sa ochudobnujes ked to nevies. A ak sa ti po skole nechce premýšľať, tak môžeš cvičiť, vyšľapať do kopca, háčkovať pri pozeraí netflixu...

hederamonstera
10. mar 2024

@sissy27 dnesna mladez zabija vela casu na socialnych sietach, su ako v tranze, ziju zivoty inych, ich mozog je zahlteny hlupostami a tak sami nevedia co chcu. Nepoznaju taku tu cistu nudu, ktora ich rozhybe a nakopne

autorka, skus meditaciu, a potom skus hocico, nejako sa rozhyb a casom najdes svoj smer. Len nesmies stat na mieste a bat sa spravit prvy krok.

domkakvet
10. mar 2024

Spoluziacky, ci vsetky co su z ineho mesta chodia kazdy vikend domov?

sissy27
10. mar 2024

@ninusa221 prepac, som nevedela, ze hladame vyhovorky na temu “preco mlada zdrava baba musi sediet doma na riti a jedina jej volnocasova aktivita moze byt hadanie sa s frajerom pracujucim v zahranici” 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
To potom ano, ked nesoferuje, vlakom sa jej hnusi, v buse jej je zle, bicykel ju unavuje, na peso je nedobre pocasie, to ozaj chuda len doma moze byt 🤷‍♀️
@hederamonstera ono aj z tych socialnych sieti sa da zobrat inspiracia na zmysluplne travenie volneho casu. Ja tiez casto nieco vidim na internete a poviem si “wau to je super, to by som chcela vyskusat / zazit / vidiet” a uz to ide. Len nemam tolko casu co tuto slecna 😂

reisi
10. mar 2024

Ja velmi rada idem sama hocikam, nikdy by som kvoli tomu, ze nemam s kym ist nesedela doma. Velmi rada sportujem, sama do fitka, behat, na skupinovku… kdekolvek. Na kavu tiez. Ked mam nejaku chvilu cas urcite hned nehladam a necakam kto prave moze ale rychle si ten cas uzijem najviac ako sa da. Nedovolim, aby som si volny cas premrhala. Skus a uvidis aka je to pecka, uzit si cas sam so sebou. A nemysli si, ze som samotarka. To veru nie som.

mimi3008
11. mar 2024

Nepamatam sa, kedy som sa naposledy nudila...na vyske urcite nie, studovala som medicinu, pipri tom som casto robila v nemocnici, potom som nastupila do prace, kde som mesacne mala odrobenych 220-240 hodin a teraz mam 2 male deti. Brala by som 1 vikend nudy🤭

rorino
11. mar 2024

Moja 83 ročná mamina,by sa ťa opýtala,čo je to nuda😂