Nový vzťah

sasinka1268
11. sep 2024

Ahojte. Asi 4 týzdne dozadu som tu písala o priateľovi a o tom, aké máme problémy. Vzťah som sa rozhodla ukončiť. Stále ho ľúbim a veľmi má boli, ako sa ku mne zachoval. 4 tyzdne sme si nepísali, avšak teraz sme boli v kontakte, no rozhodla som sa to ukoncit pretože mam pocit že sa takto nikdy neposuniem. Počas vztahu som mu nasla správy s jednou babou od nas z mesta,pisali si, on si správy vymazal aby som ich nenašla, ale neskôr mi povedal že ho volala ku sebe, aj keď dobre vedela že má mna, na čo on jej vtedy odpísal že nie je doma tak že nepríde😀 teraz už ju znova sleduje, isto si spolu píše a behajú spolu po vonku… strašne má to bolí a stále na to myslím… preto by som si rada prečítala niečo pozitívne.

Ako dlho po rozchode ste mali nový vztah a kde ste sa spoznali?
Ďakujem 🙂

tinalia
11. sep 2024

@sasinka1268 po 8 rocnom vztahu som mala novy vztah o 2 mesiace 😅 a teraz je to moj manzel a otec dietata. Ale ja som bola tá, čo sa rozišla. Rychlo na teba zabudol no, asi ho ten rozchod az tak nebolel🤷‍♀️

sasinka1268
autor
11. sep 2024

@tinalia aj ja som bola tá čo sa s ním rozišla 😬

viestta
11. sep 2024

Ber to tak, ze bol srab a sam to ukoncit nevedel, len cakal, ze to ukoncis ty. On mal otvorene vratka uz pocas vasho vztahu. A ty ziaden vztah nezacinaj kym nebudes mat za tym predchadzajucim urobenu hrubu cervenu ciaru. Netreba hned hladat niekoho, kto bude len naplast na sklamanie a ubolenu dusu. Na vztah treba byt "dozrety", nie zufaly

lakebabe
11. sep 2024

@sasinka1268 po 13 ročnom spolužití s ex som stretla terajšieho muža za par mesiacov od rozchodu. Ale my sme už posledný rok zili len ako spolubývajúci, tak mi to neprišlo nejako rýchlo.
Keď to má prísť príde to aj o týždeň. Musíš byť ale psychicky v pohode a vyrovnaná sama so sebou . Hrnut sa zo vzťahu do vzťahu len aby si s niekym bola je blbosť

barruna
11. sep 2024

Na novy vztah este istotne nie si pripravena, ked neustale riesis ten predosly. Este nie si jednoducho zahojena. 🙂 Chce to cas, nezacinaj si novy vztah len preto, ze ti niekto chyba alebo ze sa citis sama. Je to to najhorsie, co mozes spravit. Ublizis tym nielen sebe, ale aj tomu druhemu.

vemi23
11. sep 2024

Po 5r vzťahu asi za 2m . Zobrali sme sa mame krásnu dcérku a je to ten najlepší manžel na svete.
Ber to tak MALO TO TAK BYŤ . Radšej by si bola naďalej v klamstve? Choď ďalej. Ja som ten 5r vztah ukončila sama nakolko som mu našla v mobile fotky jeho polonahej ze iba "kamosky" 🙂
A povymazovane konverzácie ... Ťahal by ťa za nos ako mozno aj mňa. Niekto lepší tam vonku na teba čaká 😉 prajem ti aby ai bola hlavne trpezlivá