Nový muž po rozvode

25. aug 2024

Ahojte dievcata.
Chcem sa spytat na vasu osobnu skusenost.
Mam 37r a dve deticky (2 a 7r). V manzelstve nie som dlhodobo stastna , muz si ma vobec nevazi, este vykrikuje ze nas s detmi pocas mojho rodicaku musi zivit,..co asi hovori za vsetko vo vztahu ku mne (k nam).
Ale otazka znie, ze ked mu hovorim, ze od neho odidem a najdem si chlapa, co si mna a moje deti bude vazit, tak sa mi zacne smiat , ze nemam sancu, ze jedine v klube dochodcov mozem hladat nejakeho stareho dedka co nebude dobre vidiet (proste ponizovanie).
Dakujem za nazory.

lindusss2016
25. aug 2024

Kopni ho do riti 🤷 Rozved sa a bude ti lepsie, vlastna skusenost.

stela567
25. aug 2024

A názor naco? Môžeš si nájsť muza a nemusíš. To nikto nevieme. Slobodná si nenájde a dve ženy s deťmi si ľavou zadnou nájdu. Vždy je to o človeku aký je.

Ono názor nato Ti nikto z nás nedá lebo s Vami nežijeme. Avšak každá minca má 2 strany.

Pokiaľ nie si v manželstve šťastná tak máš odpoveď.

martina8843
25. aug 2024

Mam v okoli vela zien, co sa rozviedli a su spokojne v novom vztahu. To hovori, pretoze nechce aby ste odisli.. napriek tomu ako sa sprava.. spytajte sa ho, ci sudi podla toho ako Vas rad on.

autor
25. aug 2024

Prepacte, chcela som dopisat, ci ma zena po rozvode s dvoma detmi teda sancu najst si chlapa aj v 37r. Dakujem

stela567
25. aug 2024

Šanca je vždy. Aj v 90tke.

ninusa221
25. aug 2024

Tak ti poviem poznám veľa žien čo sa rozviedli niektoré majú dlhodobo dobrých mužov ale poznám aj také čo si normálneho nájsť nevedia. Resp. Nedajú si na krk niekoho kto im nevyhovuje takže ho majú len na sex. A potom poznám aj taký prípad že žena 2 deti našla si starého mládenca ona snim chodí kade tade ale povedal že on sa nechce zoznámiť s deťmi a žiť snou. Tak bohvie no🙈

dzulli1980
25. aug 2024

A prečo by si si nemohla nájsť partnera aj s deťmi? ... moja suseda, už mala po 40-tke, muž ju nechal s troma deťmi, išla vysypať smeti, strapatá, v teplákoch, do kontajnera jej spadli kľúče a ako sa tam tak hrabala (je maličká cca 160 cm, len nohy jej trčali), išiel okolo chlapík a že či jej môže nejako pomôcť ... už sú spolu dlho, prijal jej deti ako vlastné, dokonca majú spoločné dieťa, sú šťastní ... nenechaj sa urážať, ak máš možnosť odísť, odíď aj s deťmi ... muž, ktorý si neváži ženu, ktorá mu porodila dieťa/deti, je jednoducho hajzel, primitív, chudák, ktorý si nezaslúži mať vlastnú rodinu.

januska12323
25. aug 2024

Ty nerieš teraz či si nájdeš ďalšieho chlapa ale či chceš s týmto ostať.

autor
25. aug 2024

@dzulli1980 ako si napisala vetu, muz ktory si nevazi zenu, ktora mu porodila deti,..ked som mu vytkla, ze ani poriadnu kyticu som nedostala po porode, vraj som si nezasluzila, lebo som mala sc a nevytlacila som dieta prirodzene, to ma len tak napadlo k tomu,..a super, ze mala susedka take stastie❤️

autor
25. aug 2024

@ninusa221 jemine, zase muza co by neprial moje deti by som nechcela za nic

autor
25. aug 2024

@januska12323 to ano

vanilkovazmrzka
25. aug 2024

A co presne chces pocut? Ano nema ta rad a ponizuje ta, a aj keby si si nikdy uz nikoho dalsieho nenasla, samej ti bude lepsie ako s nim

jajanka31
25. aug 2024

Moja kamaratka si nasla 36 r. 2 deti. Ale teda z blata do kaluze. Aj take sa deje.. darmo sme dohovarali ze trochu nech hlada cloveka v inej kategorii.. hmm chodia spolu 4 mesiace ale je to moj spoluziak viem aky je..

vanilkovazmrzka
25. aug 2024

@dzulli1980 tak to je aky pekny pribeh 😄 vytiahnut si zenu z kontajnera ❤️😃

autor
25. aug 2024

@vanilkovazmrzka ano, toto som uz pocula a je to tak , len je tazke zbalit sa a jednoducho odist

vanilkovazmrzka
25. aug 2024

Nech sa zbali on 🙂 ano neni to lahke… zacni si pomaly pripravovat podu na to ze to potom urobis, a v spravnej chvili to urobis a budes sa citit slobodnejsie

viestta
25. aug 2024

Ty mas na krku vola a uz rozmyslas o tom, ze ked sa tohto zbavis ci najdes nejakeho dalsieho? Nebolo by lepsie riesit momentalnu situaciu, postavit na na vlastne nohy? Ci pride alebo nepride dalsi chlap nie je teraz az take podstatne.

autor
25. aug 2024

@viestta nie , mne slo len o to, ze ked si ma nevazi, ze mu kricim, ze si najdem niekoho kto si ma vazit bude (nemyslim tym hned teraz ) a ze on sa mi len smeje , ze nemam sancu

rozculena
25. aug 2024

a načo sa mu vyhrážaš rozvodom a iným chlapom? To by bolo na smiech aj mne.
Netreba sa vyhrážať,ale napísať návrh na rozvod,podať ho a potom mu to oznámiť.

viestta
25. aug 2024

Napisem ti to tak na ostro: Zbytocne hubu deries. On si ta nevazi ale presne vie, kde mas citlive miesto aby ta mohol urazit. Na ako kontu sa mu vyhrazas inym chlapom? Vsak pocula si X krat to iste. Ci sa naivne nazdavas, ze ked mu povies, ze si najdes ineho zrazu budes mat pre neho cenu? Nie nebudes, si pre neho nula s pridanou hodnotou. Nka si bola od zaciatku, len si to nevidela. Tvoja pridana hodnota je to, ze mu navaris, operies, o deti sa postaras. Si pre neho domaci spotrebic s mnozstvom funkcii, ktore mu zabezpecuju pohodlny zivot. Ries co je dolezite, neplytvaj energiu na taketo vyhrazky. Zbytocne mu nahravas na smec. A on rad prihravku vrati a douraza ta este viac. Je ti toto treba?

janula12345
25. aug 2024

Mna skor zaujima-- a na to aby si odisla potrebujes noveho chlapa? Alebo suhlas, ze este mas sancu si najst noveho chlapa? Je tragedia byt radsej sama ako s debilom ktory ta ma za ..nic? Proate sa vzchop, odid, osamostatni sa, a postaraj o seba a deti. Ak pride dalsi chlap, ok. Ak nepride- budes sama s detmi. Vzdy lepsie, ci?

jamimo
25. aug 2024

nikdy nevieš kde ťa šťastie stretne 😉 Moja suseda, rozvedená s 2 deťmi, mala 2 frajerov naraz= nevedela si vybrať. Dobráci chlapi... v robote ju chlapi ževraj tiež obdivovali 🤷‍♀️
Z rodiny- našla si super chlapa s 3 deťmi. Spolu majú štvrté. 🤩 Nezúfaj si!

marianarem
25. aug 2024

Ale jasne, ze mas sancu, mam dost takych pripadov v okoli, dokonca poznam zeny aj s 3 ci 4 detmi, ktore si niekoho nasli. A co na toto tvojmu chlapovi hovoris? Vsak mu povedz, ze v porovnani s nim je taky dedko z klubu dochodcov celkom lakava vizia.
Tu je jedine nebezpecenstvo, ze zena, ktora si uz raz vybrala blbca, mam sklon si ho vybrat znova. Hlavne ak uz ponizovanie pozna napr. z detstva. Na toto jedine by som si dala pozor.

drago12587
25. aug 2024

Z mojho uhla pohladu si rovnako ak nie nenormalnejsia ako on.. vyhražaš sa mu, že odideš s dvoma malymi detmi za inym chlapom... Ani len nemysliš o rozvode samotnom ale rovno by si deti tahala k inemu neznamemu chlapovi ?! .. ked opuštaš chlapa, vždy musiš ratat s tym, ako si poradiš sama s dvomi detmi.. mysliš, že novy ti vysype love na stol, " budem vas všetkych od dnes živit ?":D .. mysliš, že deti ho budu mat radi ? Že chce byt otcom cudzich deti ktore ho možno nikdy neprijmu ? Popravde vela kolegov " šucha" slobodne mamy, ale nikto z nich ani nepomyslel o ich detoch.. 99% chlapom pojde len a len o tu ženu.. možno hodi daake drobne na deti, aby si udržal pravidelny sex... Jasne , najdu sa aj taki , ktori nemaju velky problem s cudzimi detmi ale 2 a 7 rokov su fakt male deti .. niesu to pubertaci, ktori za chvylu odidu žit vlastny život.. len malo chlapov by si to zobralo na krk.. " nedostala som kiticu že som porodila" .. mas ty ale problemy.. prides mi velmi velmi hlupa.. najbližšich 15-20 rokov budes mat na krku deti . Teba by iny chlap vobec nemal trapit, ale len tvoje deti.. ešte raz ti to približim.. väčšina dobrych chlapov su už davno ženatych.. ideš do velkej loterie.. spraviš decko (ak este zvladnes) novemu, ktory bude ešte väčši idiot a už si možeš viazat slučku doma :D .. nevravim, že maš zostat s rovnakym idiotom ako si ty.. rozved sa, ak maš na to živit plnohodnotne dve deti.. ak nie, chodte na parovu terapiu.. skonči s vyhražkami a snami o slobodnom bohačovi ktory si ta vezme s detmi na krku... Aku odpoved si od neho čakala ked mu hovoriš, že si najdes ineho ? :D .. uctivu ? Použi mozog.. z toho čo pišeš si to vlastne všetko začala sama...

tramtada31
25. aug 2024

My do vášho vztahu nevidime, ale keby mi manzel povedal, že si najde lepšiu, krajsiu, tak mu to tiez vratim slovami, že by ho nikto nechcel, lebo by má to urazilo, a tak by som mu tu urážku vratila.
Podľa mna si rozanalyzuj vás vzťah, ako sa k nemu chovas, ako on k tebe, či má deti rad, ci oni majú radi jeho a podľa toho sa rozhodni, či stoji za to zachranit manzelstvo. Potom by mal byt až krok dva

viera
26. aug 2024

Inac ten uvodny 🙄*zavadzajuci nazov urcite od admina*....Sancu ma kazdí a aj niekolko šancí v zivote🙂 ale predovsetkym by som dala sancu na rozvod...

dadka1997
26. aug 2024

Rozchod a rozvod. . Co ine si chcela počut ?

sense
26. aug 2024

A názor načo potrebuješ? Či si nájdeš chlapa? A prečo by si nemala a druhá vec chlap sa ti smeje preto lebo vie že sa len vyhrážas a aj tak neodides
Prestane sa smiať až keď bude vidieť že to myslis vážne tým že mu bude doručená žiadosť o rozvod

personality
26. aug 2024

Nájdeš určite, veď nemáš čo stratiť. Môžeš len získať. Tak si povedz. Prechod - zmena, môže byt chvíľu ťažká, ale časom Ti bude lepšie.

stanulienkat
26. aug 2024

Chlapovi sa nevyhrážaj, ale konaj. Si mlada. Chlapa si najdes, len si nerob deti s kazdym novym. Este chcem dodat, ze preco mas s takymto kusom 2 deti??? Toto musel stvarat uz pri prvom.