Nosíte deťom na návšteve sladkosti?

11. máj 2024

Ahojte, zajtra ideme na narodeninovu oslavu neterke (9 rokov), ma este troch surodencov. Pre neter mame nachystany darcek, plus nejake sladkosti v tasticke.
Zobrali by ste nieco aj pre ostatne deti? Aby to nebolo take, ze jej budeme davat dary, gratulovat a oni nic? Aspon po nejakej cokolade a cukrikoch pre kazdeho?
Poradte prosim, ako to robite.
Dakujem 😚

simsalabim
11. máj 2024

Ak idem na oslavu narodenin, nosim iba oslavencovi.

danyelia
11. máj 2024

Ahoj, ja na návštevu vždy donesiem niečo malé aj pre ostatné deti, stačí čokoládka či cukríky...

januska12323
11. máj 2024

Ostatným deťom maximálne malú sladkosť.

gejb
11. máj 2024

Zažili sme oslavy kde ostatné deti plakali prečo nič nedostali a inokedy zas oslávenec plakal prečo ostatne dostali keď narodeniny ma on 🤦‍♀️😁😁
Takže áno, nosíme všetkým deťom ale len drobnosť.

huxy
11. máj 2024

Niečo malé by som odniesla aj súrodencom (lízatko, čokoládu alebo niečo také).

natall113
11. máj 2024

Vždy beriem niečo malé brumika, cukríky, také malé čokoládky

birika
11. máj 2024

oslavencovi a darcek a malickost ostatnym detom

luckajozko21
11. máj 2024

zalezi od veku. Mame skolkarov u kt. viem, ze budu tazko niest to, ze oslavenec dostane darcek a oni nie. Tam berieme nieco - zdravsiu sladkost, lepsie lizatko, DMkove chrumky, kapsicku...bublifuk/balonik/nieco. Inak ale vo vseobecnosti nie a hlavne nie pre starsie deti. Hlupy zvyk pchat detom sladkosti.
Teraz sme boli na oslave 70tky a 'vzdialene aj menejvzdialene teticky' vsetkym detom kadeco popodavali 'len tak'. Akoze normalne ze 'miukulasske balicky' sladkosti :O. Zas to budem rozdavat

marca12
11. máj 2024

Jasne,nosim aj ostatnym detom aspon malickost cokoladu,oblubenu sladkost a ovocie.

blackcat8885
11. máj 2024

Aspoň čokoládu moje deti vždy dostanú keď druhý má narodeniny a aj ja by som dala. Príde mi to slušné. Už keď som bola decko a niekto prišiel dostala som čokoládu a vždy som sa potešila. To 1-2€ za čokoládu ma nezabije

deti95060810
11. máj 2024

áno aj deťom - niečo menšie.

slavomira236
11. máj 2024

Jasneniejake gumene cukriky lentilky..by som sa hanbila nedat nic ked niekde pridem a ma oslavenec aurodencov. Hlavne tie male deti sa potesia.

zuzubb007
11. máj 2024

Jasné, že aj ostatným deťom aspoň po balíčku gumených cukríkov, prípadne chrumky

pribinak
11. máj 2024

Oslávencovi darček a ostatným deťom niečo malé pre radosť
Však sú to deti, potešia sa.

samimami777
11. máj 2024

Ja osobne ak ide o deti z rodiny / blízkych priateľov tak donesiem 3+ darčekov aké dieťa chce, k tomu dáke oblečenie aspoň 2-3kusy, väčšinou aspoň k tomu 1 knižku, pre menšie deti aj kozmetika alebo dievčatká (detskú voňavku , do kúpeľa rozpustné farebné detské guličky , farebné soli pre deti do kúpeľa alebo taká sada kde sú 3 základné farby modrá , červená a žltá a keď 2 vždy zmiešajú do kúpeľa tak zistia aké všetky farby z tých troch farieb vznikajú , to sa zatiaľ všetkým páčilo, poprípade dievčatám dáke veci do vlaskov ako pekne gumičky, klobúčik, sponky, čelenky... atď ) To oslávencovi a ostatným súrodencom 1 malý darček, tiež aspoň 1 kus oblečenia a dáku kozmetiku alebo drobnosť do vlaskov pre dievčatá aspoň jednu . Čo sa týka hračky tak podľa veku buď malú hračku , videohru , dáke malé umelecké potreby atď. ..

lelelienka
11. máj 2024

Ja vždy nosím, ale nie sladkosti, ale niečo malé typu mini omaľovánka, samolepky, niečo na dotvorenie…ale ozaj maličkosť. Poteší, nekazí zuby, využije sa tvorivo a nezavadzia 😁

nikpa
11. máj 2024

Áno nosím vždy malú pozornosť všetkým súrodencom, bez ohľadu na to, či majú sviatok alebo nie.

kleopatra114
11. máj 2024

Oslávencovi darcek ( alebo čo ste dohodnutí ) , ostatným deťom po kinderku, čokoláde, vrecku cukríkov .

summer23456
11. máj 2024

@lelelienka
@kleopatra114 tak ked nala neter sviatok, ja som doniesla tiez synovcovi,jej batovi, omalovanky,pastelky,kinderko a on kukne do tasky a zahladil mi "nic moc" 🙈🙊 a starym rodicom uz vopred zahlasil,ze maju aj jemu doniesť darcek ked pridu blahoželat sestre

cipina
11. máj 2024

Ja nesiem len oslavencovi, je to v poriadku, je to jeho/jej den, ma sviatok. Ostatne deti by to mohli chapat, dostanu tortu atd a zabavia sa. Ked bude ich den, bude to zasa naopak. Inac ja vseobecne nemam rada, ked nosia ludia furt dake sladkosti a somariny, uplne by som bola bez toho. Kupim mu co uznam za vhodne.

kleopatra114
11. máj 2024

@summer23456 tak , ale to už je bohužiaľ nezvládnuta výchova rodicov deti , pravdepdoobne . Moje by si to v živote nedovolili povedat ,nevychovávam buranov .

summer23456
11. máj 2024

@kleopatra114 ani moja dcera, ta sa vzdy potesila omalovanke,tak reku ktoré dieťa nepoteší omaľovánka,pastelky,kinderko. Ano,svagrina a jej rodina su velmi zaťažení na dary,takže tak učia aj deti. Ja sa nestaram,len človeka zamrzi,ze sa snazi a nakoniec "nic moc"

mia781312
11. máj 2024

Samozrejme ze áno. Drobnosť keď aj do Pepca nabehne a kúpiš im niečo to zas není také hrozné

summer23456
11. máj 2024

@cipina tiez di mydlim,ved ty hvdarovbdo toka je strasne vela,narodeniny,meniny,vianoce,mikulas,den deti,koniec školského roka a na vsetko. Sa davaju detom dary,podla mna je to zbytocny materializmus a tym ich tomu ucime

kleopatra114
11. máj 2024

@summer23456 tak v tom prípade tá to mrzieť nemusí , nie si povinná materiálne zabezpečovať cudzie deti .

summer23456
11. máj 2024

@kleopatra114 mas pravdu a to som samozivitelka. Som si aj pomyslela,ze som radsej dcere mohla za to nieco kupit. Akoze jasne,ze som necakala ze z toho odpadne na zadok, viem ze to bola drobnost,ale kedze nebol oslavenec,zdalo sa mi to nie najmenej. Nabuduce kupim asi cukriky a hotovo

maciatkolulu
11. máj 2024

Ak rodina,tak drobnosť aj ostatným synovcom a neteriam, členov rodiny. Ak nnadetsku ku kamarátom,iba oslávencovi

alickapusinka
11. máj 2024

Samozrejme že beriem aj ostatným niečo malé. Tomu čo oslavuje väčšie aj darček ale jeho súrodencom niečo malé tiež. Lízanku, čokoládku, cukríky. Nevedela by som dať len oslávencovi a dvom alebo jednému nič.

majlo1234
11. máj 2024

Bravam vzdy malickost pre vsetky deti

mane01
11. máj 2024

Nieco male by som aj ostatnym zobrala, ale urcite nie sladkosti! Nikdy nenosim detom sladkosti. Bud ovocie alebo jogurty. Ale v tomto pripade nieco malinke ako omalovanka alebo pre dievca sponky ci gumicky by bolo ok.