Nikdy tu pre nás nebol

zuzanna24
17. feb 2023

Zdravím. S partnerom sme spolu 8 rokov, mame 4 rocnu dcéru. Partner je v zahraničí od jej narodenia. O všetko som sa starala ja, úver, zariadenie bytu, prerábka plus dieťa..za celé tie roky som ho prosila aby prišiel, vždy mal výhovorky prečo to nejde (peniaze, covid) .. stala sa taka vec, že som vážne ochorela a potrebovala som aby prišiel pomôcť, aspoň na týždeň za nami, bolo mi hrozne.. nemohol, vraj kvôli práci. Nikdy tu pre nás nebol keď som ho najviac potrebovala. Sľúbil, že príde nastalo, pred 3 týždňami, odrazu je to ďalší mesiac. Teraz si zobral maródku v práci kvôli soplikom. Keď som ho potrebovala ja, neprišiel. Všetku vinu hádže na mňa. Vraj prehanam som precitlivena atď. Že čo na tom nechapem ze príde o mesiac. Problém je v tom, že po tomto všetkom sa mi totálne sprotivil. Nie je zlý, v podstate je to flegmatik ktorého len tak hocičo nerozhodi.. ale toto všetko čo sa medzi nami stalo, naozaj je pre mňa ťažké to preglgnut že keď sme ho najviac potrebovali sa na nás s prepáčením vysral...

pribinak
17. feb 2023

@zuzanna24 on má svoj život v zahraničí a ty a dcéru tu
V podstate ani nemáte nič

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
17. feb 2023

to myslíš vážne, že ho považuješ za svojho partnera?

danica2711
17. feb 2023

@zuzanna24 nemôžeš byť v zahraničí s ním?

zuzanna24
autor
17. feb 2023

@sasa1310 mame spolu dieťa aj hypotéku

gejb
17. feb 2023

@zuzanna24 ako fungujete Chodí na víkendy?

zuzanna24
autor
17. feb 2023

@jabadabadu chce prísť o mesiac nastalo, po tom co ho celá rodina moja aj jeho k tomu prinútila. Myslím si ze naozaj príde, problém je ze neviem zabudnúť to ako sa celé tie roky choval

zuzanna24
autor
17. feb 2023

@gejb chodí tak dvakrát do roka na dva tyzdne

sasa1310
17. feb 2023

@zuzanna24 a? to ako dieťa a hypotéku berieš ako vzťah? 4 týždne v roku berieš za vzťah? No už som teda asi čítala všetko. Sorry, to som častejšie s predavačkou v kauflande ako ty s partnerom. Vy nemáte vzťah, ani rodinu. Skôr mám obavy, že má vzťah a rodinu niekde kde je celých 48 týždňov v roku.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gejb
17. feb 2023

@zuzanna24 úf, no dieťa a hypotéka je jediné čo vy spolu máte. On ma svoj život tam, mozno aj rodinu. ty si len matka jeho dieťaťa....keby chcel, dávno by žil s vami.

h2
17. feb 2023

@zuzanna24 Dvakrát do roka na dva týždne?! Nestála by som už o jeho návrat. 😒

nique
17. feb 2023

Aj keby sa teraz vrátil, bude to trvať roky, kým si vybudujete vzťah.

modrykonik33
17. feb 2023

No to sa ti celkom čudujem že si s ním chcela dieťa, počas tých 4 rokov to bolo také isté? Ak si potrebovala iba darcu spermií tak účel splnil či?

bruneta880
17. feb 2023

@modrykonik33 sa kroť si naozaj hnusná.

tykat
17. feb 2023

@zuzanna24 kedy ste boli spolu naposledy? Teda fyzicky, nazivo... nie skype a pod. Ako vlastne fungujete? On ti posiela nejake peniaze? Byt je vas spolocny? Preco nezijete dpolu v zahranici?

zuzanna24
autor
17. feb 2023

@tykat áno spoločný..naposledy na vianoce

tykat
17. feb 2023

@zuzanna24 to je zvlastne, a ty si ho cele tie roky cakala? Nemala si nikoho ineho? Ani on? To mu vobec nie je luto ze ho dcera nepozna, ze ju nevidi vyrastat? Velmi divne.

sasa1310
17. feb 2023

@zuzanna24 čiže najbližšie príde na Veľkú noc?

bruneta880
17. feb 2023

Niektoré ste naozaj zvláštne. Išiel zarobiť, lebo sa im narodilo dieťa, majú hypo...a odcudzili sa.Teraz musia ten vzťah ktorý mali predtým naštartovať.Ste niektoré pojedli múdrosť sveta.Keby sedí doma na riti a nezvládajú to finančne, tak tu každá druhá bude vypisovať ako sa nevie postarať ako má ísť do zahraničia zarobiť.
Áno nechoval sa zrovna ideálne, ale zbytočne tu niektoré len prilievate olej do ohňa. Oni to musia vyriešiť...či berie sa ohľad len na tú jeho chybu že nechodil domov častejšie, ale že finančne 4 roky zabezpečoval rodinu to vypusťme hore komínom.

zmrzlinka2021
17. feb 2023

@zuzanna24 máte spolu dieťa, ale on už s tebou roky nechodí a vyznie to kruto, už ho nezaujímas ani ako matka jeho dieťaťa, nemá puto ani s dietatom. Možno má v zahraničí inú priateľku, možno je už ženatý... A teba takto škaredo ťahá za nos.

denden77
17. feb 2023

ja ti nevim Kajo.. mne to pride, ze ma v tom zahranici iny zivot..
a aj keby sme povedali, ludovo, ze serie na teba.. ale ze nema zaujem ani o vlastne dieta, to uz je dost cez.. aspon za mna..
dieta s nim nebude mat ziaden vztah.. 0,000.. smutne..

delfinka55
17. feb 2023

chces aby sa vratil z donutenia? Myslis si ze potom on bude happy? A ty budes happy?

sense
17. feb 2023

Ty si za tie roky za ním nikdy nebola? To kde pracuje v Austrálii?

hradnapani
17. feb 2023

ak sa vrati len preto, ze ho rodina donutila, tak tu vydrzi tak tyzden ci dva... Chodit za vlastnym dietatom a partnerkou dvakrat rocne na dva tyzdne? Ved to nie je vztah, to je navsteva.

sasa1310
17. feb 2023

@bruneta880 4 týždne do roka vidieť vlastné dieťa. To je normálne pre všetkých otcov, ktorí pracujú v zahraničí? To keby tak sústavne pracoval, že ani na Slovensko nepríde za vlastným dieťaťom, tak by tá hypotéka bola zbytočná, nie?

sasa1310
17. feb 2023

@sense aj mňa napadla Austrália 😀 Ale som zvedavá, že kde pracuje.

bimbambim
17. feb 2023

Môj názor,že on už má rodinu tam.Zdravy chlap toľko bez ženy nevydrží a ešte keď ma k tomu dieťa.Ho nesere ,že ju vidí len dva krát do roka? Za tým bude niečo iné a s takým chlapom by som už nechcela byť.Na tvojom mieste ho pošlem doprdele pre tvoje dieťa je to cudzí chlap

denden77
17. feb 2023

este dodam take PS.. ak sa vrati len kvoli rodine, ktora ho donutila - cele zle.. a dalsia vec - dieta na neho nie je zvyknute, vlastne ani ty.. po mesiaci spolu sa mozno budes sama radsej porucat..

majkamasar
17. feb 2023

@zuzanna24 2xdo roka na dva tyzdne? Nschcem vyzerat ako niekto kto zapara, ale normalny chlap by toto nedal. SI
i sk ista ze tam nikoho nema? A ty kolkokrat za nim chodis? Vies aj ked pfidd nastalo bude to tazke. Nie stw na ssba zvyknuty. Budete zi zavadzat. No ale uvidis.