Niektoré ženy majú potrebu zhadzovať iné ženy

28. jan 2024

Ahojte babi, nemám žiadnu otázku len ma zaráža,že niektoré ženy čo sú tu ako čítam vyjadrenia pod rôznymi príspevkami akože žasnem fakt sú niektoré také ako keby sem išli len preto aby tú druhú zhodili alebo urazili lebo oni majú za potrebu zhadzovať iné ženy no pozrela by som si ich životy aké sú dokonalé keď majú toto za potrebu🙂môj názor keď nevieš,neporadíš tak nezhadzuj a nevyjadruj sa🤷🏻‍♀️

tiika
28. jan 2024

Áno, niečo take sa dokonca píše i v pravidlách MK.
Oni by ti vsak hneď vysvetlili, že to robia z titulu úprimnosti 😏

valeria_h
28. jan 2024

Tak vieš, majú nejaký problém a takto ho ventilujú. Ale máš pravdu, je to tu samé urážanie a zhadzovanie. A máš byť vďačná za ich úprimnosť a pravdu 😁

autor
28. jan 2024

áno to si viem predstaviť..hlavne keď nedočítajú dokonca čo žena píše a potom jej tam píšu aby si to prečítala keď už má za potrebu zhadzovať

valeria_h
28. jan 2024

Alebo milujem keď sa im niečo nezdá, že autorka pridáva info postupne a len sliedia kde nájsť nejakú nezrovnalosť, autorke to obuchať o hlavu, proste detektívky, že Monk by zelenal závisťou.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valeria_h
28. jan 2024

Otázka, že prečo autorka píše ako anonym za 3..2..1... 😛

beatrixx1525
28. jan 2024

@valeria_h a keby to boli reálne nezrovnalosti a fabulácie ale väčšinou je to len primitívne chytanie za slovíčka pričom všetci dobre vedia čo a ako autorka myslí prípadne nie sú schopné dať si dve a dve dokopy a vymyslia si úplne novú info z tej pôvodnej ale autorka je tá zlá 🤦‍♀️😂

autor
28. jan 2024

Áno presne tak 😂píšem radšej anonymne nie že budú sliediť dotknuté ženy po mojich príspevkoch😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. jan 2024

😂😂

viky173
28. jan 2024

podla mna si sem chodia vyventilovat svoje zivotne frustracie osoby sklamane vlastnym zivotom

marseillefan
28. jan 2024

Najhoršie sú tie, čo ešte navyše aj riešia gramatiku príspevku.. chudinka autorka to ťukala väčšinou na mobile, na maličkej obrazovke, ešte menšej dotykovej klávesnici, kde sa ľahko preťukne a tie ženy riešia kadejaký preklepík...
Inak mala by si vedieť, že babi sa pýše s tvrdým y.

lujza123
28. jan 2024

Na MK napíšeš prispevok ze dnes je pekne slnečno a vzdy tam budú príspevky typu:

- veru mas pravdu dnes je krásne, pôjdeme sa s rodinou prejsť

- je slnečno, ale zima, fúka vietor, cele je to divne, takto v januári nema byt

- u nás je ešte krajšie, slnečnejsie, lebo na mňa svietia 3 slnká, ja by som ako ty nežila s jedným jediným. Vlastne bohvie či je u teba slnečno, ved ty vôbec nevieš ako vyzerá normálne slnko

- nieje slnečno ale poloblacno, tato téma je vymyslená

- píše sa “slnečné počasie” nie slnečno, ani sa nedivím ze nevieš ake je počasie ked neovládas gramatiku

domi2425
28. jan 2024

@lujza123 😂😂😂😂😂dakujem

autor
28. jan 2024

@lujza123 presne tak ako píšete😂😂

liusa82
28. jan 2024

@valeria_h a najsmutnejšie kolkokrát je,že hned idú pozerať do lupy čo kedy tá dotyčná napísala ešte aj x rokov dozadu, len aby dačo na rýpanie použili proti nej aj ked mimo témy alebo otázky čo sa pýtala.Smutné

valeria_h
28. jan 2024

@liusa82 Tak, tak alebo pozrú profil, mne neustále búchajú o hlavu čo som mala v profile (kresťanské citáty) a používajú to proti mne. Že aká som kresťanka veľká a tak podobne.

autor
28. jan 2024

A keď im rázne odpoviete a nenecháte si s*ať na hlavu tak sa zrazu vytratia🤣frajerky

tiika
28. jan 2024

@lujza123 a ešte:
- taká téma tu už bola
- hladas problem tam, kde nie je, prip. niektori už vidia problem všade 😁

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nops
28. jan 2024

Som tu chvilu a co som stihla prečítať..no zaráža ma to dosť.Od čisto ženského fóra som čakala viac.A som sklamana.Tiez by som tu asi napísala o radu,no keď čítam reakcie na iné diskusie normalne som vydesena 😂a radsej už nereagujem na nič

mandarinka555
28. jan 2024

@sheila121 Myslím, že ty by si bola v tom zozname na prvej priečke🙈 Ale poteším sa, ak autorka spomenie nejaké nicky😝

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valeria_h
29. jan 2024

@mandarinka555 Ona určite nie, ale ty a tebe podobné 😛

tiika
29. jan 2024

@sheila121 veď to je v poriadku, keď povieš svoj názor. Ale AKO? Da sa to aj slušne, bez urazania, zhadzovania… A o to tu ide.

mandarinka555
29. jan 2024

@valeria_h Ty máš čo hovoriť...