Nezvládam rozchod

31. júl 2022

Je mi zle asi sa psychicky zrútim on bol moje všetko, keďže rodinu nemám. Je mi strašne mám chuť sa zabiť .....

zuzinka888
31. júl 2022

Nie nie a nie. Nikto a nic na tomto svete nestoji zato aby si si ublizila.S tymto chlapcom/muzom sa to muselo skoncit aby uvolnil miesto pre toho praveho. Tak neblbni otvor si cokiladu alebo zmrzku vyplac sa. ♥️

zildo
31. júl 2022

Neblázni. Teraz máš pocit,že sa ti zrútil celý svet,ale neboj časom zistíš,že sa ti len otvorili dvere,aby si mohla začať od začiatku s niekým iným..najlepšie je sa vyplakať,choď von,užívaj si slobodu

dilino
31. júl 2022

A čo sa take stálo.Rozišiel sa s tebou zo dňa na deň čo tomu predchadzalo . Koľko ste spolu boli. To že niečo skončilo neznamena že sa niečo nove nemôže začať.Co bolo na ňom take super. Ziaden chlap nestoji za to aby si sa prenho zabila.Si predstav že teraz si sama po rozchode predstav si že zosala by si sama s dieťatom čo potom.Vyplač sa daj si víno opi sa chod vonku s kamarátkou a úľavy sa TI.Ešte máš aj depresiu zrejme s toho neblazni pre jedného chlapa sa svet nezrúti.

h2
31. júl 2022

Asi je to ešte čerstvé, ale neboj, časom to prejde. Určite, ver mi.

weronika171717
31. júl 2022

A čo sa stalo? Prečo ste sa rozišli? Nehovor, že si niečo urobíš. Nikto ti nestojí za to, aby si nemohla prežiť ešte to krásne co ma život pre teba pripravené. 🤍🤍🤍

ropucha6
31. júl 2022

Vyplac sa, opi sa, zjedz kilo cokolady, obvolaj kamosky…vacsina z nas to niekedy zazila. Niektorej to trva kratsie, niektorej dlhsie to spravovat, ale raz proste vyjde slnko a ty budes za tym. Drzim ti palce.

fotoarch
31. júl 2022

Ahoj ...Pravda c1 - KAZDA to tak mame , rozchod je sok, trauma, stres , a ked to este bol milovany a la vesmir - o to viac to boli ....
Pravda c2 - KAZDY rozchod byva takyto
Pravda c3 - Z vysie uvedeneho vyplyva, ze nebo osudovy ( aj ked to teraz tak vyzera ) ked ta to preboli, potrebujes cas a silu, opat sa zamilujes , vyskusane na miliarde zien .
Vsetky sme boli v Tvojej kozi , daj si cokoladiu, poplac si , lahni pod deku, par dni a potom sup na prechadzky a krok za krokom spat do zivota.Uvidis spomienky budu casom slabnut . Casom aj uvidis , preco sa to stalo a preco je to dobre pre Teba.
Ak to bude silnejsie, chod za psychologom, dostanes na par mesiacov pilulku , kde bude mysel trosku viac racionalna, ziskas chemicky nadhlad ... Magnezium uzivaj ... Prejde to - vydrz ! 🙂 Alebo napis spravu, vypis sa z Toho .. dennik je tiez dobra terapia .

dievcacitajucelist
31. júl 2022

Ja keď som sa rozišla s mojou prvou láskou 3 dni v kuse som plakala...ráno som vstala a hneď mi tiekli slzy...hrôza myslela som, že život skončil a už nikdy nebudem šťastná...a vieš čo som šťastne vydatá a mám 3 krásne deti 😊 hlavu hore dievča láska ťa ešte len čaká 😉

mandzula
31. júl 2022

Zila si predtym, ako do tvojho zivota prisiel, budes aj po jeho odchode... a pride niekto iny. Casom uvidis, ze sa to malo stat a ze je ti bez neho lepsie.🙂

svetlovlaska37
3. aug 2022

Ahoj..viem ako sa citis..tie pocity su hrozne..ja byvam s priateľom ktoreho lubim..ale musime ist od seba..stale naberam odvahu zbalit sa a odijst..je to hrozne tazke..nemam chuť jest..zle spim..len placem..mam pocit ze mi roztrhne srdce😔

prevsetko
8. nov 2022

To je pochopiteľné ako sa cítiš ale svet nieje iba o jednom chlapovi ktorý za to nestojí