Nezmieril sa s s rozchodom s bývalou

8. aug 2024

Ahojte.Sme s priateľom spolu 3 roky.Predomnou mal skoro 7 ročný vzťah.Problem je že sa ešte stále nezmieril s rozchodom s bývalou.Ma stále ich spoločné foto a prezerá si ich čo by mi nevadilo keby to není poza môj chrbát, pozerá si jej profil a profil jej mami na FB stále,cielene chodíme na výlety kam oni chodili spolu čo by mi tiež nevadilo ale je to len a len ma tie miesta kde chodil s ňou a ešte mi klame že tam bol už dávno ešte zo základu.Ja viem že mám brať nohy na plecia a utekať len som to potrebovala aspoň takto dostať zo seba.

di1234
8. aug 2024

Tak len zober tie nohy na plecia a utekaj 🍀 toto neznie dobre.

ukgirls
8. aug 2024

nevadi ti ze ju stolkuje,ze stale na nu mysli a nevadi ti,ze ty si len nahrada? ak mas aspon troska sebeucty tak to ukonci nez pridu deti a budu sa volat po nej ..

katica06
8. aug 2024

Ja sa ti divím že s takto vydržala tri roky

enmery
8. aug 2024

Čo tam chceš riešiť?Miluje svoju ex. Nie Teba. To si vážne myslíš, že nie si hodná skutočnej lásky, keď s ním ostávaš?

evcagabi
8. aug 2024

🙄🙄🙄 boze, co ho ma zo zlata, ze s nim este si? 🥲😥

ivett1
8. aug 2024

A prečo si s ním? A dokonca tri roky? To ti doteraz nevadilo? Alebo to začal robiť až teraz? ... nechápem... Na čo prepanajana čakáš?...

domkakvet
8. aug 2024

Ano mas zobrat nohy na plecia.

jizanka
8. aug 2024

Nemá zpracovaný rozchod, jsi převoznice. Ukonči to, jinak se budeš trápit a ztrácet čas.

gerber58
9. aug 2024

A ty prečo si s sním už 3 roky keď sa nezmieril? Nastoliť otvorený rozhovor, ale toto robiť, nie je normal.

lenka.25
9. aug 2024

Sama vies čo máš robiť . Nezahadzuj svoje najlepšie roky s niekym , kto ti za to nestojí .