Nezaujíma sa o mňa

21. jún 2024

:( viem, že to spôsobilo to že som nikdy nič nežiadala, ale sa skôr prispôsobovala. Bojím sa ukázať, aká som. Bojím sa, že sa opäť nahnevá, opustí ma. Vždy sa mi ozve, keď niečo potrebuje. Vtedy nemá problém mi napísať I viackrát za deň. Niekedy predstiera záujem, ale je za tým len skrytý účel – potreba (napr. požičať). A keď ma nepotrebuje, nemusí sa ozvať I celý deň. Alebo stačí raz za deň. Včera sa mi napr. ozval naposledy o 18h. Po takmer 10 mesiacoch ? Nezaujíma ho, čo je somnou? Šiel von? Neviem, no či to je takto v poriadku. Ja som sa neozvala, čakala som. Lebo som nechcela, aby sa premáhal k odpisovaniu, alebo aby mi dlhšiu dobu neodpísal. Bolí ma to, stresuje. Veď predsa by to takto nemalo byť, všakže.

januska12323
21. jún 2024

To má byť frajer? Respektíve chceš aby bol? Prečo?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
crazy_cat_lady
21. jún 2024

pises o priatelovi, alebo o kom?

jaskolka
21. jún 2024

Toto nie je vzťah, a podla všetkého ani nejaké priateľstvo. Proste známy, ktorý sa ozve, keď od teba dačo chce. Je na tebe, ci a ako dlho to budeš tolerovať

zmrzlinka2021
21. jún 2024

A preco sa kamaratis s niekym ako on, ked ti nevyhovuje?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
21. jún 2024

Tak od toho odid, ukonci ten vztah. Napis mu mail, ze nie je pre teba vhodne pokracovat vo vztahu, ktory mate a prajes mu do zivota len to najlepsie.

crazy_cat_lady
21. jún 2024

asi frajer? takto sa nesprava ani znamy/kamarat. ukonci to cim skor pre svoje dobro 🙂

danica2711
21. jún 2024

akosi nerozumiem, od decembra ťa predstavuje ako frajerku, ale včera ti zavolal o 18:00 po 10 mesiacoch?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mojemenonikto
21. jún 2024

To čo je za vzťah? So spolužiačkami zo strednej komunikujem častejšie ako tento tvoj "frajer" s tebou. Neblbni preboha, nestrácaj s ním čas, popozeraj sa okolo, určite je tam dosť mužov, ktorí ťa budú mať oveľa radšej...

lubkovaandrejka
21. jún 2024

Aky ma toto zmysel?? Nie je jediny na svete. Tak ho blokni,ked ta trapi ako sa sprava a ver mi,ze najdes niekoho normalnejsieho ako je tento prilezitostny vyuzivac...

rozculena
21. jún 2024

od decembra je 10 mesiacov? či ako?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rozculena
21. jún 2024

v auguste ste sa spoznali a odvtedy sa ti ozval až teraz???????????
ja nechápem.....aká nálepka priateľky?

rozculena
21. jún 2024

@danica2711 ja to vôbec nechápem....

monro
21. jún 2024

Dobre rozumiem, ze mate v podstate vztah, kde on sa Ti hlasi viacmenej ked nieco potrebuje a vcera sa ozval raz o 18tej a odvtedy nic? A Ty by si chcela, aby bol k tebe pozornejsi, aby Ti pisal viac, aby si vedela, co robi a s kym, ked prave nie ste spolu? Mala som dlhorocny vztah, kde sme sa stretavali raz/dvakrat do tyzdna (nezili a ani sme neplanovali zit spolu...obaja mame svoje deti a takto to bolo pre oboch OK) Ale on bol schopny sa mi aj 3 ci 4 dni neozvat. Najprv mi to vadilo, potom neskor som si na to nejak zvykla ale ked uz jeho jediny kontakt so mnou (mimo stretavania) bolo posielanie srandiciek, stratila som trpezlivost.

danica2711
21. jún 2024

@rozculena ďakujem, už som si pripadala jediná nechápavá - a autorka mi to aj tak nevysvetlila...

domkakvet
21. jún 2024

Zabudni na neho.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
margotka17
22. jún 2024

Ouuuu, tak to otoč, napíš ty jemu, že zlatko, súrne potrebujem požičať, zrátaj sumu, čo ti dlží. Hneď uvidíš tu reakciu. Zrejme to hneď skončí on. Čo je to za človeka? Toto sa nerobí a už vôbec nie tomu, komu hovorí zlatko. Tento človek si ťa nezaslúži. Ty si zaslúžis viac. Veľa šťastia v hľadaní toho pravého prajem.