Nevydarené vzťahy

23. júl 2024

Dievčatá, ja už ozaj neviem...bola som vyše 20 rokov vo vzťahu,.som pár rokov rozvedená spoznala som pár fajn mužov ale 2x sa mi stalo,že po 3 -4 mesiacoch keď prvotné wow opadlo city začali slabnúť, vidím chyby ( samozrejme,že ja nie som bez nich), ja už rozmýšľam,či nie som ja divná, že neviem nikoho tak naozaj ľúbiť alebo mám v sebe nejaké vzorce z detstva, ktoré teraz vyplavali na povrch ..... zažili ste to niektorá?

barka1
23. júl 2024

A muza si lubila?
Ja mám 40+ a nechcem byt sama, chcem vztah, kde mi bude dobre, kde sa budem tešit na toho druhého, kde si budeme vzájemne oporou. Nehladam bezchybneho ani motýle v bruchu.
Dalsia vec je, že najst niekoho v tomto veku je ovela tazsie. Mne to trvalo 2 roky a možno takých 15 roznych mužov (vacsinou len rande, 2x nieco viac)

autor
23. júl 2024

@barka1 áno ľúbila, zrútil sa mi vtedy svet, som rozvedená 5 rokov, tiež som 40+ a nechcem byť sama ale proste ak sa konečne nájde niekto..... chvíľu som zaľúbená a potom to ide dolu kopcom, neteším sa, skôr ma to otravuje 🙈🤦🏼‍♂️

iv007
23. júl 2024

Niekde som citala ze clovek sa dokaze zalubit len asi 2x v zivote. Tiez som sama, z mojich zazitkov by som mohla napisat knihu. Uz si vsak uzivam kvalitnu samotu ako zlu spolocnost. Mala som "stastie" na nevernika, notorickeho klamara aj zadlzeneho neschopaka. Najst dnes zdravy normalny vztah je naozaj tazke. Hlavne neupustaj zo svojich narokov, bud v pohode a mozno stretnes aj lasku.

autor
23. júl 2024

@iv007 ja by som povedala že tento muž je naozaj muž do vzťahu, spoľahlivý, stojí si za slovom, starostlivý, vychoval 3 deti ale proste to nie je ono a mňa to veľmi mrzí....🥺

zuzanka.zuzu
23. júl 2024

nájdi si ďalšieho 😉 však tie prvé mesiace sú najlepšie, potom je to už o hypotéke a deťoch... ty ani jedno už riešiť predpokladám s nimi nemusíš, tak smelo randi 😁 a v 70 si nájdi jedného, stabilného 😀

7miriam77
23. júl 2024

Podľa mňa ti na ňom niečo vadí, keď to nie je ono a už sa naňho netešis. Možno podvedome cítiš, že dačo nie je ok. Ja by som nasilu neostavala vo vzťahu, ale skús nájsť dôvod, čo je problém v tomto vzťahu....aby si si to mohla pripomenúť a nebanovat za ním. Nájsť skutočnú lásku je ťažké....a mnoho ľudí ju nezažije za celý život

autor
23. júl 2024

@zuzanka.zuzu 😁 som sa s chuťou zasmialal

autor
23. júl 2024

@7miriam77 áno určite máš pravdu cítim že niečo nie je v poriadku, niekde bude problém a snažím sa ho nájsť.... radšej budem sama ako s niekým na silu