Neviem si nájsť kamarátky

19. dec 2023

Čaute. Som mladá baba mám 18 rokov . Poslednou dobou som si však začala všímať že si vôbec neviem nájsť kamarátky. Väčšina pokusov o priateľstvo po čase vyšumí . Nemám takú tú pravú kamarátku ktorej by som sa mohla zdôveriť. Čo sa týka dievčat v mojom veku málokedy nájdem takú s ktorou si rozumiem . Ja niesom na diskotéky ani na veci typu chodiť sa opíjať každý piatok . Veľakrát sa mi stalo že iba s mojej strany sa dostávala nejaká snaha sa zoznámiť. Alebo ma väčšinou iba využívali a ja som skončila ako najhoršia.
Neviem v čom môžem robiť chybu . Niesom dotieravá, arogantná. Snažím sa vždy rešpektovať aj veci čo mne sa nepáčia na tom druhom . Ale z druhej strany sa mi takéto zaobchádzanie nedostáva. Som staromódna ? Alebo sú dnešné priateľstva o tom že na oko kamarátky a za chrbtom vás hneď ohovárajú

alalajka
19. dec 2023

Nájdi si frajera, ak ešte nemáš. Tomu sa môžeš zdôverovať.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. dec 2023

@alalajka ja som zadaná už 4 roky 😅 priateľ a kamarátka je niečo úplne iné

madeincssr
19. dec 2023

Ono by to možno chcelo hľadať cez spoločné záľuby, aktivity, aby ste mali základ, na ktorom stavať. A vtedy aj obe (resp. viaceré) tomu venujete čas a viete sa zosynchronizovať.

rony2255
19. dec 2023

To poznám. Nerobíš v ničom chybu, proste si na inej vlnovej dĺžke ako tvoji rovesníci. Ja som si tiež vždy rozumela so staršími ľudmi, cca 8-10r. Ale @madeincssr radí dobre. Hľadaj kamarátky v oblasti svojich záujmov

hanelka1
19. dec 2023

No neviem či sa kamarátky nejak nepreceňujú. Stačí ti frajer a rodina. Ver mi. A ak má nejaké priateľstvo vzniknúť, tak určite príde ten správny čas a správna osoba. Nasilu sa to nedá.

autor
19. dec 2023

@hanelka1 mám iba priateľa 🙂 a rodinou sa nebavím. Veľa času som bola introvert a mala som samé toxické priateľstva. Nič nerobím na silu písala som ako to väčšinou skončí.

archiebald
19. dec 2023

Vieš čo ja som si tiež nikdy nevedela nájsť kamarátky. Absolútne ma nikdy nebavili párty a piatkové opíjačky. Tiež som sa skôr sústredila vždy na priateľa a najbližšiu rodinu ale ktovie či je to dobré. Žiaľ ja som strašne “náročná” a akonáhle ma niekto sklame nemám už dôveru. Každopádne mám známych ktorí majú strašne veľké partie “kamarátov” a ja by som ani nebola schopná tieto kamarátstva napĺňať. Ani nato nemám čas, energiu ani ma to nebaví sa stále s niekym stretávať, kavickovať a prispôsobovať sa. Tak sa tým už netrápim, možno si ešte nejakú kamošku nájdem 🙂

hanelka1
19. dec 2023

A často to tak končí so vzťahmi aj u iných ľudí, vôbec si nemysli, že si nejaká výnimka. Vzťahy sa môžu zmeniť šmahom ruky. Buď spokojná s tým, čo máš a netráp sa, čo má prísť, príde.

j_m
19. dec 2023

🤔… tzv. ľudia sa zmenili, žiaľ veľmi a skôr negatívnym smerom. Je mi ľúto, že práve mladšie a mladšie ročníky začínajú/majú s týmto problém… Čo sa týka “môjho” pohľadu na Teba tak si úplne v pohode, si len iná (ako tzv. vàčšina), svojská, originálna a tak je to v poriadku 😉. Rady tu odzneli, začínaš svoj život a máš veľa, veľa času tak nič nesil a užívaj a vychutnávaj si život po “svojom”…
Pekný dník

angela099
20. dec 2023

Keď chceš napíš súkromnú správu, ja som otvorená možnosti spoznať niekoho nového, mám 22, možno zistíme že máme aj podobné záujmy 🙂

gerber58
20. dec 2023

Čauko. Ja som presne na tom ako ty a dosť dlhé roky. A teraz je to ešte horšie keď som dostala rozchod na Vianoce. Nie si v tom sama. Ako ti tu písali, nesil to a uvidíš, že časom prídú aj kamarátky, s ktorými si budeš mať čo povedať a nebudeš len ich hračka na voľné chvílky. Ak chceš, môžeme pokecať

danniiee8
14. apr 2024

Ahoj, kľudne napíš správu ak si si ešte kamošku nenašla 🙂