Neviem sa preniesť cez rozchod

6. mar 2024

Odisiel, ostala som na dieta sama, je to par mesiacov, nebiem odpustit, ze nam znicil zivot a on si zije ako keby sme neexistovali, neuniesol zmeny, ktore prisli s prichodom dietata
Neviem sa zmierit s tym, ze ma opustil po tolkych rokoch spolocneho zivota, bolo nam velmi dobre
Stagnujem na mieste, umieram zvnutra, zozieram sa, chyba mi aj ked ho nenavidim zato co urobil
Kazdy vecer dufam ze sa zobudim a zistim, ze to bol sen a stale sme rodina
Strasne to boli, citim sa menejcenna, pokazena

bublinka1426
6. mar 2024

aj ked to mozno tak nevyzera, vzdy sa clovek cez vsetko prenesie.
lebo musime.

alexandraas
6. mar 2024

Ja som sa tiez rozisla s malym babatkom,potom sme sa k sebe vratili a hadajte co..aj napriek tomu rozchod 🙂 .. myslim,ze kazdy rozchod sa pre nieco deje,hlavu hore mate babatko a to je najviac na celom svete a hlavne ste osoba,ktoru teraz najviac potrebuje..vzdy vsetko preboli,zvykneme si a aj rany sa zahoja❤️posielam objatie

syslik81
6. mar 2024

to najlepsie z neho si uz dostala a obimas to kazde den ... zbytok je len odpad kt sa treba zbavit .. zacat zit musis pre dieta ... sustred sa na neho a jeho buducnost .. a uvidis ze dozivota pride niekto daleko lepsi co si bude vazit vas oboch

autor
6. mar 2024

@cookie29 vdaka citam uz

deti95060810
6. mar 2024

tiež sme sa rozviedli a ja som zostala s malinkým bábom sama... pomohli mi rodičia. syn je už dáávno dospelý. ja si na ex ani len nespomeniem a syn tak isto.
myslím že ani on na nás. synovi NIKDY neposlal nič na meniny, narodeniny, Vianoce.
po mnohých rokoch by som asi už s ním vedela komunikovať resp. vedela by som povedať z môjho pohľadu kde sa stala chyba - prečo náše manž. dopadlo takto zle. Ale aký by to malo vlastne význam - žiadny.

autor
6. mar 2024

@deti95060810 aj mne pomahaju rodicia
Sem tam nieco donesie, opyta sa ci nieco netreba

barborachors
6. mar 2024

len debil opustí zenu s dietatom. Ty chceš debila nazad?

autor
6. mar 2024

@barborachors je debil a zbabelec uvedomujem si to

qrstxyz
13. mar 2024

Jooj, cítim Tvoju bolesť, lebo si prechádzam niečím podobným, aj keď dieťa s ním našťastie nemám. Mne veľmi pomohlo vyrozprávať sa niekomu. A ešte som mu napísala fiktívne listy, kde som veľmi detailne vyjadrila svoje pocity. Je to taká forma psychoterapie pre mňa, skús aj Ty, možno to pomôže.

autor
13. mar 2024

@qrstxyz to pisanie listov mi uz radili
Ja som dlhe mesiace pisala prosila ponizovala sa povedala som vsetko co som chcela