Neviem čo mám robiť

terabasket
8. jún 2024

Mam frajera mame 2 rocny vztach ja som urobila dost zavazne chyby v nom no su stare a stale mi dal sancu za co som vdacan no ta posledna chyba bola najzavaznejsia. Pisala som s chalanom no poslala som si snim aj ityvnejsie fotky na to sme sa rozisli a na koniec sme sa dali znova dokopy. No ja blba som sla za tym chalanom do ineho mesta a tym som mojmu frajerovi velmi ublizila a neviem vlasne preco som to vlasne urobila mala som daky skrat v hlave . No na to sme sa rozisli a dali dokopy . No to bolo asi 5 maja a zrazu z nicoho nic zacal po asi 4 tyzdnochze ze straca city kazdou hadkou medzi tym sa mu pacila ina atd to sme rieaili a znova bolo vsetko vpohode a teraz v stredu sme sa rozisli lebo on nevie co chce a proste ze potrebuje cas a ked som sa ho pytala ze ci si je 100% isty svojim rozhodnutim tak mi povedal ze nie je ale ze proste potrebuje cas a stale mi pise dobre rano dobru noc raz mi napisal ze ma strach ze sa nebudem chciet vratit . Potom raz sme si cez den vobec nepisali a prisla mi od neho sprava ze ahoj , amm chcem sa spytat ako bolo v skole ja som sa ho na to opytala ze ako si to mam zobrat a on na to ze sa stara a ja ze ci to chce akusit a on ze nevie ai chce no chce len ai neni 100% a teraz je to tak ze mi povedal akp to chce on a ze nevie ci ma chut sa do toho vracat ja mu chcem dat ten cas ale on mi stale pise a stale daco . Ma ma na pozadi , ma gumku ma naramok ma proste vsetko tak ja uz neviem co mam robit

danica2711
8. jún 2024

2-ročný vzťah? Od 7. triedy na základke? Radšej sa venuj slovenskej gramatike a štylistike...

diewcatqoo
8. jún 2024

Ach deti.. este dobre, ze ma naramok a aj gumku - nemnozte sa.

really8
8. jún 2024

@terabasket zlaticka a kolko mate rockov? Ste na fb stale vo vztahu alebo ako?

terabasket
autor
8. jún 2024

@danica2711 od 14 ale dobre

terabasket
autor
8. jún 2024

@really8 mame 17 len uz fakt neviem co robit

pralinka25
8. jún 2024

@terabasket dievca zlate povenuj sa bezpecnosti na internete akekolvek fotky ktore posles mozu byt zneuzite a raz ti poriadne zneprijemnit zivot. a to myslim dost extremne zneprijemnit zivot aj po mnohych rokoch. nerob to nikdy. na vztahy mas este cas ocividne na ne nie si zrela pretoze ako sama pises robis chyby a dost zasadne. na vztahy treba aj dozriet.

really8
8. jún 2024

@terabasket pozri takto vztah nema vyzerat. Ani z jednej ani z druhej strany. V 17 je to asi velmi tazke uvedomit si to a nechat to plavat. Minas len energiu a cas na nieco co nema vyznam.

niki78281
8. jún 2024

@terabasket voľakedy bola linka dôvery pre deti. Skús si pýtať radu tam a nie medzi mamičkami na MK.

really8
8. jún 2024

@niki78281 neviem preco by si tu 17 rocne dievca nemohlo pytat vztahovu radu.

niki78281
8. jún 2024

@really8 a tak pýtať môže. Len tým čo píše sa to nejako podobá na oveľa nižší ročník.

svetlonos
8. jún 2024

@terabasket
vy mate 17 a nevieš co robiť??
Ja teda čumím, neviem ci sa mam smiať ci plakať. Drbnuti ste obaja, to poprve. Ty nevieš čo od radosti, zahybas mu kde môžeš a on zakomplexovany. Neverí si, že je schopný najst niekoho tak nevie odist.
Ja byt nim ta kopne do prdele hneď. Polial už teraz skaces od jedného k druhému, nebudeš teda ziadne terno. Podla vyjadrovanie tiez nie. Sustred sa radšej na školu a budeš mat šancu najs nirmalneho xhlapa. Ale najskôr dospej
.

jaskolka
8. jún 2024

Vysvetlí mi niekto celý príspevok? Lebo ja mam guláš v tom, s kým autorka bola, je a chce byť.😮
Alebo takto - autorka, vykašli sa na celý "vzťah" lebo ty na vzťah absolútne ešte nie si pripravená

danica2711
8. jún 2024

@terabasket moja, možno fyzicky máte 17, ale mentálne to nevyzerá ani na 13. S týmto "vzťahom" nerob nič, ani s chalanmi nerob nič, lebo kým trochu nedospeješ, nerobíš sama sebe aj ostatným viac škody než osohu

gribka1
8. jún 2024

Hlavne máte obaja dozrieť, ste ako deti.

domkakvet
8. jún 2024

@terabasket nie si pripravena na vztah.

terabasket
autor
8. jún 2024

@really8 dobre dakujem