Neviem, čo chcem

31. júl 2023

Ahojte píšem anonymné lebo je to tak pre mňa lepšie
Potrebujem poradiť alebo sa asi len vyrozprávať .. mám manžela 3 deti no mám pocit že všetko ide dole vodou .. v mojom manželstve muž má na mňa same výhrady prečo prečo hento to není dobré hento není dobré .. a snažím sa ako viem .. necítim v našom manželstve ani medzi nami už vášeň lásku je to v podstate len o zvyku mám taký pocit on nikde nechce ísť ani len do kina von poprípade na večeru zabavu nikde len doma tv a pivo .. a mňa to nebaví povedala som mu to aj to ako s ku mne správa žiadna zmena jeho odpoveď je furt ja ťa milujem najviac na svete aj deti a to je všetko ale že by to nejak prejavil to nie.. poriadne sa mi nevenuje . A keď sa snazim ja tak mi to príde ako keby to bolo z jeho strany nasilu ... Už neviem ako mu to vysvetliť skúšala som snáď všetko .. čo už mám robiť neviem .. najhoršie je že sa mi páči niekto iný ale nie som s ním v kontakte ani o Tom ten dotyčný nevie ani vedieť nebude .. to mám len ja v hlave a potom sa cítim vínna ja ..

marcellka32
31. júl 2023

Treba odísť bez detí na víkend do wellness alebo preč s mužom...povedz mu, že nepotrebujes slová milujem ťa ale činy

autor
31. júl 2023

@marcellka32 povedala som .. a zbytočne furt do toho niečo príde .. keď sa niekde chystáme .

deti95060810
31. júl 2023

páči sa ti niekto iný??? - to radšej zabudni, lebo to býva začiatok konca vzťahov...
ešte len potom budeš ľutovať a spomínať na dobré časy s manželom....aj keď ležal na gauči s pivom

valandra26
31. júl 2023

treba aby ste si nasli opat cestu k sebe... treba ist spolu niekam, cosi zazit... utuzit ten vztah... hlavne nehladaj niekoho ineho, energiu venuj vztahu... lebo ked uz budes niekoho ineho vyhladavat, tak to je koniec...

fatima99
31. júl 2023

nie je tam nejaka ta vasen, ta dravost do vztahu, to aj my sme boli v takejto faze, nam velmi pomohli spolocne aktivity, napriklad na vianoce som nam kupila skolu varenia, spolu sme tam isli a velmi nas to zblizilo, taketo zazitky davaju vztahu novy vietor

luccija
1. aug 2023

Rozbiť tu nudu a ponorku.Na niekoho druhého rýchlo zabudni, lebo potom budeš muža porovnávať a pôjde Ti ba nervy ešte viac.
Veľa mužom staci, že chodia do práce, doma deti, žena zabehnuté koľaje aké vymýšľanie s výletmi, kinom🙂ešte si na RD?