Neverím v lásku, asi chcem zostať starý mládenec

ondro1122
29. dec 2023

Začnem tým, že už má niektorí užívatelia poznajú s predošlých komentov a môjho predošlého príspevku. Ale sľubujem, že toto bude posledná diskusia, ktorú zakladám a niektoré užívateľky budú mať pokoj odomňa. Teraz k veci. Už dosť dlho sa trápim a riešim ženy, že čo a jak s nimi. Problém je v tom, že im neverím vo vzťahoch takisto aj chlapom. Podľa mňa má 80 percent ľudí, ktorí sú vo vzťahu v hlave niekoho iného. Jednoducho by som neprekusol keby moja budúca mala v hlave niekoho iného a neustále by som bol v tlaku či má nepodvedie, či nezatúži po niekom v snoch a pod. Či už je to chlap z TV, niekto na živo a pod. Fakt nie som ten vyrysovaný fešák po ktorom by sa žena pozrela (aj keď cvičím ale naturálne bez suplementácie a ide to pomaly). Nedobre sa cítim v spoločnosti žien. Často myslím na to, že by som sa chcel pri niekom zobúdzať ale čo keby tá osoba mala v hlave niekoho iného. Poznám tie scenáre. Žena zatúži po niekom inom, rozplače sa. No frajera neopusti, pretože by mohla prísť o osobu, ktorá ju miluje. U tej druhej vysnívanej osobe nemá takú istotu. Takže by mohla prísť o veľa. Nechcem aby sa mi toto stalo, že zostane lenn kvôli tomu, že ma istotu u mňa. Vlastne také niečo sa nemusím ani dozvedieť. No ja by som vždy priateľku podozrieval. Nevydržal by som to mentálne. No vydržím zostať sám bez lásky ? Asi bude lepšie chodiť na priváty a ostať sám. Sex potrebujem. Možno som majetnicky a mám hlúpe názory. Ale som jednoducho taký. Žena by sa mi s tým nikdy nepriznala lebo by nechcela raniť moje city.

januska12323
29. dec 2023

🙄

kikusha2212
29. dec 2023

Vola sa to chorobna ziarlivost a problemy so sebavedomim. Tak ako sa najdu muzi, co nemaju v hlave ine zeny a veria na cistu lasku, tak sa najdu aj zeny co to tak maju. Ak si ty tou vynimkou tak mozes taku najst. Ale pochybnosti ti dodaju pravy opak.

chodec15
29. dec 2023

omg 🙂 Kedysi sa take veci pisali len do dennicka, teraz to ludia masochisticky pisu na net. To je vtip s krtkom, co si ide pozicat lopatku od jezka. Uz dopredu vie, co si bude mysliet.🙂

trema
29. dec 2023

Dobre robis 👍

la_dolce_vita
29. dec 2023

Tak cez toto vlak nejede, ako sa hovori.. tato obrovska nedovera a ziarlivost je velky problem a ziadny vztah nemoze ani fungovat ☹..

reanda
29. dec 2023

skus na zaciatok nejaku terapeutku

martul
29. dec 2023

@ondro1122 zostaň sám prosím ťa. Pre dobro tej druhej strany. Ty to nemáš v hlave všetko v poriadku. Takýmto zmýšľaním sa nečudujem, že nikoho nemáš a vlastne chvalabohu.

dzejny656
29. dec 2023

S týmto mentálnym nastavením by bol skôr zázrak keby si niekoho našiel 🙂

sona96
29. dec 2023

@ondro1122 môj manžel nieje jediný muž na svete. Sú aj svalnatejsi, krajší, vtipnejsi. Rovnako sú aj krajšie, štíhlejšie a šikovnejšie ženy ako ja. Láska nie je o tom, že môj manžel je jediný skvelý chlap, najskvelejsi na svete a v živote ma nikto iný nezaujme. Láska je o tom, že sa každý deň rozhodnem, že napriek všetkému je môj muž ten, ktorého chcem milovať. Nie preto, že by ma iný nechcel, ale preto, že je to moja voľba milovať môjho muža. Začni mať rád sám seba. Kým neziskas sebadomie, neprejde ťa táto žiarlivosť.

basulaak
29. dec 2023

@ondro1122 a to si este predstav, ze ked mas sex mozno si ta zena predstavuje niekoho ineho. 😅

mikadooo
29. dec 2023

@ondro1122 ok, máš zvláštne zmýšľanie, ale samozrejme nikto ti nebude brániť, aby si ostal sám. Vyzerá to, že nikdy nikomu nebudeš dôverovať, čiže zbytočne by si sa v akomkoľvek vzťahu len trápil. Plus trápil zároveň aj partnerku. Takže za mňa si sa rozhodol správne, ak to teda nechceš v spolupráci s nejakým odborníkom zmeniť. Tvoj život, tvoje rozhodnutia.

mandzula
29. dec 2023

@ondro1122 S tymto nastavenim sam aj ostanes, zadusil by si totiz kazdu partnerku. Staci len citat tvoje myslienky a je mi tazko. Skus so sebou nieco robit, a cvicenie (ci uz so suplementmi, alebo bez) na to isto nestaci.

marseillefan
29. dec 2023

@chodec15 super analógia... 😂 😂 😂 Ježko, ty skupáň prašivý, zadrhni sa s tou svojou sprostou lopatkou!!!!

egonsk
29. dec 2023

@ondro1122 no tu ti uz len poradit to jedine - Lepší nežli ženská zrada, je teplá prdel kamaráda. 🙂

ondro1122
autor
29. dec 2023

Mne je napríklad aj zle z toho keď na mňa nejaká pozrie dlhšie a je s frajerom. Si poviem: "Daj mi pokoj máš frajera". Možno to bude aj mojou rovnou chôdzou. Ale na zoznamkách ja šťastie nemám a to si nevymýšľam. Pri tom ostatní majú. Asi by som strašne chcel byť model. Chcem ženy fyzicky priťahovať.

marseillefan
29. dec 2023

@ondro1122 nekecaj... ty so svojim sebaľútostným svetnenávidiacim prejavom nemáš úspech u žien na zoznamkách? to nedáva zmysel... Ako je toto vôbec možné?

stanulienkat
29. dec 2023

Múdre rozhodnutie. A ešte ti poradím: keď sa nejaká na teba dlhšie zadíva, nemusí to byť len preto, že sa jej páčiš a že si jej sympaticky.....

martul
29. dec 2023

@ondro1122 aj ja sa niekedy zadívam a to mám manžela 25 rokov a ešte aj pred ním okomentujem, ale je to od hrôzy alebo zdesenia. Prečo si si namyslel, že bola z teba hotová?

ondro1122
autor
29. dec 2023

@marseillefan No vieš také do zoznamky nepíšeš a nevidíš. V zoznamke vidíš iba fotku danej osoby ✌️

ivangeline
29. dec 2023

Svet nie je dokonaly. Dokonalu lasku tu nenajdes. ;D Sam nim nie si. Vztah sa buduje. Na vztahu sa pracuje. Cenit sa ma chut kazdy den povedat tomu istemu cloveku ano. Myslienky mame rôzne. Myslienka nie je hriech. Akceptovanie a konanie podla nej uz ano.

Myslim,ze mas detinske predstavy. Nevnimas skutočných ludi. Realitu. Sledujes najma pocity/emocie/pudy.. Vztah je narocny. A aj ked su krasne chvile a obdobia,vzdy nasleduju problemy a tazkosti,vdaka ktorym vztah rastie,ked sa o5 kazdy den hovori ano vztahu,ano tomu danemu cloveku...

ondro1122
autor
29. dec 2023

@marseillefan Iba si na ľudí dávam bacha...už neraz sa človek popálil keď niekomu bezhlavo dôveroval

aurora33
29. dec 2023

@ondro1122 ´en som videla nadpis a hneď som vedela že to písal ondro

lenkasarka
29. dec 2023

@ondro1122 kto ti takto udupal sebavedomie,ty sám? Myslím,že ženy nemajú záujem o plačkoša. Zdravé sebavedomie by mal mat každý človek.
@chodec15 Ti dal úplne skvelý príklad. Skús si z toho zobrať ponaučenie. Verím,že to čo ti chcel povedať o krtkovi a jezkovi,že si tomu aj porozumel. Skutočne skvelý príklad.

pralinka25
29. dec 2023

@ondro1122 ja chcem vidiet fotku.

toto je na terapie. uplne vazne. s tymto sa fungovat vo vztahu neda.
ale su krajiny kde by ti mozno bolo dobre. tam zenam urcia manzela a stravia zvysok zivota v burke alebo zatvorene doma a von mozu len s manzelom.
si povrchny a povrchne zeny si a pritiahnes. na hlboku uprimnu lasku treba viac ako svaly a vyrysovanu postavu. je to suhrn mnohych veci.

ja si myslim ze toto sam neprekonas. otazne je ci to vobec prekonavat chces.
ktovie kolko zien by chcelo chlapika co chodi po privatoch. a kolko z nich by boli tie uprimne ciste duse ktore hladas ty.

ondro1122
autor
29. dec 2023

@ivangeline Aj mne to samému príde detinské. Je ma ťažko pochopiť. Ver tomu, že ma to zožiera. A možno sa takým zmýšľaním zbláznim. Ale ako som písal som jednoducho taký. Detinsky a zavistlivy

lenkasarka
29. dec 2023

@ondro1122 nebuď detinsky a závistlivy,ale dospej. Závisť ľudí zožiera z vnútra ako rakovina.

ondro1122
autor
29. dec 2023

@lenkasarka Keď zostanem sám aspoň mi nikto neublíži. Keby som sa dozvedel, že túži po druhom tak rozchod.

stanulienkat
29. dec 2023

@ondro1122 Zostaň prosím sám, nenič nikomu život.

tanyag
29. dec 2023

Už sme ti tu radili psychológa či psychiatra. Choď. Uvidíš, život sa ti možno zmení k lepšiemu, ale potrebuješ pomoc odborníka.

zobaka
29. dec 2023

máš strašne nízke sebavedomie a kvôli tomu by si utyral akúkoľvek zenu, normálnu ženu by si však nepritiahol, len nejakú, ktorá je v roli obete, aj to je otázne koľko by vydržala. Také myšlienky ako máš sú choré, obťažujúce, úzkostné, paranoidné myšlienky a rieši sa to s dobrým terapeutom. Cítiť z príspevku, že nechceš byť sám, ale vo vzťahu by si ešte viac zosalel a druhá strana tak isto,ale má to riešenie, prácu na sebe s pomocou kvalitnej psychoterapie