Nevďačnosť verzus normálna reakcia

31. jan 2024

Dobrý deň. S bývalou partnerkou máme spolu dieťa. Rozhodla sa, že dieťatko bude vychovávať sama. Dnes som sa rozhodol dcerke kúpiť nausnicky. Odniesol som ich, ale prišiel po ne otec bývalej partnerky.
Jej reakcia ma trošku zaskočila.
Reagovala normálne podľa vás?
Ďakujem za názor.

anjelicek26
31. jan 2024

A pýtal si sa ex,či dcérka potrebuje a co sa jej páči? Sú hodne škaredé. Ja viem,úplne vec vkusu,ale len ti píšem zo ženskej strany - takéto veci si chceme vybrať samé pre dcérky.. poukážkou na nákup do zlatníctva s lístkom "na nausnicky" by si bol mal väčší úspech...

pribinak
31. jan 2024

Ty si tu už pisal, že ? Taka tá story, že ty chceš a ona nie, myslím tvoriť rodinu.

tykat
31. jan 2024

To si zase ty?

trgypadl
31. jan 2024

@anjelicek26 ja Ti nevim Karle, ale on ako otec nemoze pre svoju dceru kupit nieco aj sam,? Aj, ked spolu neziju, ale mohla poďakovať, a ak nie su jej styl odlozit jej ich/vyzerajú zo zlata

danyelia
31. jan 2024

Ahoj, mne sa tie náušničky páčia, ja by som na jej mieste napísala: ,,Ďakujeme za náušnice.,, Reakcia je určite strohá, znie to tak, akoby už od Teba nechcela vôbec NIČ...

klip0
31. jan 2024

Si ten čo nevie či je dieťa jeho ale bojuje on ? Aj o jeho vydarenú mamičku ?

autor
31. jan 2024

Ľudia kľud. Nie som nikto. S bývalou sa staráme o dcéru v rámci možnosti. Avšak jej dnešná reakcia ma zaskočila.

autor
31. jan 2024

@anjelicek26 opýtal vyber nechala na mna. Tak som vybral podľa seba.

anjelicek26
31. jan 2024

@trgypadl keďže to to dievčatko bude nosiť každý deň - je to jedna z mála veci,kde skutocne bud vyberu spolu, alebo nechá vybrať mamu.. to nie je tričko ci hračka, aspoň ja v tom vidím dosť rozdiel...

autor
31. jan 2024

@trgypadl áno sú zlate. Chcel som ich ísť vybrať spolu. Ale povedala že to nechá na mne.

autor
31. jan 2024

@klip0 nie

autor
31. jan 2024

@danyelia však to ma veľmi zaskočilo. Čakal som ďakujem sú krásne alebo prepac nepáčia sa mi..ale toto?

autor
31. jan 2024
autor
31. jan 2024

@pribinak omyl. Ja určite nie. Dieťa vychovávaného v rámci možnosti spolu.

anjelicek26
31. jan 2024

Autor tak potom nechápem. Len ten design je skutočne veľmi nemoderny,možno preto ta reakcia,ze ju nenapadlo,že vyberieš toto...

trgypadl
31. jan 2024

@anjelicek26 ano nie je to tricko ci hracka, ale vyzeraju byt malicke, len na nejake obdobie, potom si moze slecma vybrat aj sama ake sa jej budu pacit, babu to je asi suma fuk

autor
31. jan 2024

@anjelicek26 nemoderne? Sú to prvé nausnicky, ktoré sú na krátke obdobie a skončia odložené. Ona povedala, že to nechá na mne. Toto mi poradili

anjelicek26
31. jan 2024

@trgypadl jj to sú tie mini do 5 rokov...ja by som sa cez také neprekusla a dcére ich určite nedala ;( Ale určite spravila chybu aj ona,ked mala určitú predstavu,nemala nechať ho to vybrať samého.

autor
31. jan 2024

@trgypadl presne tak sú to len pre maličké dieťatko, skôr pamiatka..

tehotna40
31. jan 2024

Akože čo riešiš? Očividne sa ťa to dotklo, takže je úplne jedno čo ti tu my budeme písať. Bud si to nechaj pre seba, alebo si to vykomunikuj, že sa ťa to dotklo, že si chcel urobiť peknú vec pre svoje dieťa. Matka očividne podľa reakcie nechce mať s tebou nič spoločné, vidno to aj na tejto jednej správe. Prečo, to už viete vy dvaja. Radšej pošli nabudúce peniaze alebo poukážku, nech si vyberie sama ,ak chceš prispievať.

autor
31. jan 2024

@tehotna40 áno dotklo sa ma to. Volal som ju aby sme išli spolu. Povedala, že to nechá na mna. Bola to moja iniciatíva a chcel som ich kúpiť. Avšak takáto reakcia je v poriadku??? Ja som vychovaný minimálne na ďakujem, prosim či prepáč. Každopádne tu nebola žiadna reakcia, cit ani nič iné.padon, že som sa pýtal..

vroni
31. jan 2024

No, bývalá má v maličkú nielen pravopis ale aj slušne správanie. Čo už. Evidentne s tebou nechce mať nič spoločné a dáva to najavo dosť hrubým spôsobom. Čo a či sa s tým dá dačo spraviť, to je otázka...

tehotna40
31. jan 2024

Nie, nieje to vôbec v poriadku, máš pravdu ,ale my nevieme prečo takto matka na teba reaguje, preto píšem, že je vidieť, že nechce s tebou mat nič spoločné. Určite sa patrí minimálne poďakovať.

beata_k
31. jan 2024

Ja si myslim, ze akceptovala nausnice, ktore si vybral, ale tym to konci. Nic od teba viac nechce, nechce aby vasa dcera nosila nieco, co si jej ty kupil.

autor
31. jan 2024

@vroni tak nás dvoch sme vYriesili dosť dávno pred pôrodom. Obaja mame jasno v našom vzťahu. Avšak spoločne dieťa nám ostane navzdy. Len proste ma to zaskočilo naozaj

autor
31. jan 2024

@tehotna40 nechce mat so mnou nič spoločne to chapem rovnako tak ani ja s ňou. To je uzavretá vec. Len ma to zamrzwlo, že ako reaguje

autor
31. jan 2024

@beata_k ale prečo by nemala mat dcera veci odo mna? Napr všetko oblecenie čo ma je odo mna. Prečo to vám ženám vadí? Nemala by byt rada, že i keď nežijeme spolu tak sa chcem starať? Mohol som platiť len výživné a nič viac..ďalšia vec mohla povedať ďakujem, odložiť ich a kúpiť druhé. Ale to ďakujem je tak veľa?

beata_k
31. jan 2024

Ako matka ti poviem, ze mozes byt otec kolko len chces. Dieta, ktore som porodila je len moje. Keby sa rozvediem s muzom, nechcem s nim mat NIC spolocne. Zial, dieta spolocne je, to musim iba akceptovat. Ale veci, ktore ma oblecene by mi ta pripominali a toto teda nie.

autor
31. jan 2024

@beata_k nemyslíš že to je prehnane? Ľudia sa rozídu a dieťatko ostane navzdy. Ale nemyslím si, že dieťa je len matky. Prečo by bolo? Sme rovnaký rodičia predsa 😮😮

beata_k
31. jan 2024

To samozrejme sme. Nikdy by som ta o dieta nechcela pripravit. Ved aj to dieta ta lubi. A nechcem dieta ranit. Ale nechcem od teba nic co by mi ta pripominalo. Ono tazko sa taka emocia vysvetluje. Nejde tu o dieta samotne, ale o nu a o teba. To s tebou nechce mat nic spolocne a vyjadruje to cez hmotne veci pre dieta...odmieta ich. V podstate odmieta teba a nie tie veci.