Neustále otravovanie od kamarátky

12. jún 2024

ahojte, chcem sa spytat myslite ze je normalne ak ma kamaratka takmer neustale "otravuje" vypisovanim, posielanim hlasoviek co mam nove, a podobne?
Som tyzden a pol pred porodom a odkedy som na MD stale je zvedava ako sa mam, co nove, ako babatko, ci u Dr. vsetko OK...chcela by sa stretnut , prist ku mne domov a tak...popravde nemam na to naladu ani chut....
doteraz sme doma dorabali nejake veci , chystali izbu, veci pre babatko....proste ani nebolo na nu cas..
Ja jej to davam najavo tym ze neodposujem hned, niekedy aj po dvoch -troch dnoch len v kratkosti, nemam za potrebu stale pisat co mam nove. Ja ju chapem ze je zvedava aj mile ze sa o mna zaujima a tak...ale aj ja chcem mat svoj klud...

minenkak
12. jún 2024

A si jej to takto napísala,či len ignoruješ

ku_uk
12. jún 2024

Ja som takymto kamoska napisala narovinu, citim sa super, mozes si byt ista, ze sa ti ozvem, ked sa babatko narodi ❤️ chceme si uzit posledne dni bez babatka v klude. Bodka.

hederamonstera
12. jún 2024

Tak bud hrdinka a bud uprimna😊

lienka.7
12. jún 2024

Napis uprimne.... Zuzka, cením si tvoj záujem aj pozornosť, ale vážne sa už teraz chcem sústrediť na pôrod... mame sa fajn, ledva sa hýbem 😁potom sa ti veľmi rada ozvem, uvidím a uvítam tvoju pomoc a podporu.

betulinka1
12. jún 2024

Ona ta neotravuje ona sa zaujima a prežíva to s tebou. Normalne jej napis, prosim ta nemam chut a naladu na vypisovanie. Ozvem sa. Dobra kamoska to pochopi.

luccija
12. jún 2024

Buď rada za záujem, ale chápem, že si už nervózna, ale po pôrode možno budeš rada, že ti napíše či tá navštívi, prejde sa s tebou

prasiatko30
12. jún 2024

Za 4-5mesiacov bude post - kamaratky sa uz o mna vobec nezaujimaju, nepisu mi nevolaju mi, odkedy mam dieta ostala som uplne sama

gribka1
12. jún 2024

Keđ ťa začne ona ignorovať, pochopíš, no bude neskoro.

ivik4
12. jún 2024

Hlavne si ju neznepriatel, mozno teraz Ti to pride otravne, len je velmi mozne ze na materskej pride cas kedy Ti bude luto ze si stale ,,sama" s dietatom a zijes kolotoc a nemas sa pomaly s kym normalne porozpravat.Sama uvidis...Skus jej to povedat normalne ale je mozne ze sa bud urazi alebo to nevezme dobre

danielle21
12. jún 2024

Co by som ja dala aspon ha jednu kamaratku, ale nemam ani s kym na kavu ist

januska12323
12. jún 2024

Dobrej kamarátke nemôžeš mať problém povedať ako sa veci majú.

emm_i
12. jún 2024

Mala som kamarátku, ktorá sa presne takto odseparovala, keď zistila, že čaká bábo. Ja som jej nepísala každý deň, ale zaujímala som sa, chcela som za ňou prísť, hoci bola z iného mesta ako ja. Chápala som, že jej svet je jej muž a bábätko, ktoré sa potom aj narodilo. Ja som v tom období zažívala tiež radosti, štátnice, vodičák, nový vzťah... Ale to ju už nezaujímalo. Odpisovala stále menej a menej. Prešli asi 2 roky, medzitým jej svadba, kedy prišla s mužom do mesta, kde už bývam dlhšie. Napísala mi deň vopred, že či mám na ňu čas, lebo ona si chce urobiť výlet a nikoho tu nepozná. Nešla som... Mala som iné plány a vedela som, že som iba jej plán, aby sa tu nenudila. O veľa dobrých kamošiek prišla. Nehovorím, človek sa mení, niektoré kontakty vymiznú, ale často vidím tento trend, že keď má žena muža, frajera, dieťa, tak sa odseparuje. A potom príde čas, keď sa chce vrátiť, no ja už mám tiež iný život...

ivik4
12. jún 2024

@emm_i presne a vela zien spravi ihned stredobod vesmiru zo svojho frajera a zabudnu na kamosky ktore pri nich boli ked ho nemala. Nikdy nepochopim

simca06022011
12. jún 2024

zalezi co je to casto, ak 5x denne ok, ale inak mi to pride, ok. Temu mozes zmenit, pripadne napisat, ze nemas chut si pisat, lebo si neviem zaneprazdnena, ked sa ti ukludni situacia tak sa ozves atd... . Na kamosky nezabudaj, je dost mozne, ze stylom "nemam cas, neotravuj" sa ti zo zivota stratia a o par rokov ti nik nenapise. Tiez som mala prioritu pracu, potom rodinu a vsetko ine ako nejake kamosky.

esterr_ka
12. jún 2024

Mňa by taký záujem potešil, vidno že ťa má rada, teba by som za kamarátku nechcela.

marca12
12. jún 2024

Len aby ti tato otrava o par mesiacov aj nechybala 😂 Normalne jej napis,ze sa jej ozves,ked sa zzijete doma s babom,ale ze teraz sa uz necitis na navstevy a uz si chces uzit v klude posledne dni pre porodom.

danieli
12. jún 2024

Juj no neviem, ale ja mam kamosky, ktorym mozem po lopate povedat, ze som mala na 💩 den/tyzden/mesiac a neurazia sa, pochopia, ozvem sa ja alebo niekde medzitym oni co a ako, neurazame sa…nasledne pokracujeme tam, kde sme skoncili, cize ja by som napisala: Ela prepac, mam rusne obdobie, neviem kde mi hlava stoji, potrebujem svaty pokoj, dakujem, ze na mna myslis, ozvem sa o mesiac, bozkavam❤️

sense
12. jún 2024

A prečo kamarátke nepovieš ze si vážiš jej záujem ale momentálne by si chcela mať len čas sama pre seba

petamich
12. jún 2024

ja nechapem tieto diskusie - kamaratka sa zaujima zle je a otravuje ta to, kamaratka sa nezaujima v inej teme a zle je, lebo to nevie pochopit

ja uprimne nerozumiem ako ti zaujem kamaratky brani mat klud pred porodom, co take cely den robis, ze nemozes napisat raz za 2-3 dni co si robila a ako travis dni pred porodom a podelit sa s nou trochu alebo jej napisat, ze nevies, kde ti hlava stoji alebo ze nerobis nic len lezis a oddychujes

alickapusinka
12. jún 2024

Presne tak ak nemáš chuť sa s ňou rozprávať a ani jej odpisovať napíš na úprimne a nechovaj sa falošné. Nechcem sa s tebou kontaktovať nemám záujem. Prečo ak si taká kamarátka jej nenapíšeš. Len ešte aby si ju nepotrebovala a bude neskoro. Si falošná. Takú kamarátku falošnú ako si TY veru by som nechcela .Keby vedela že o jej kamarátstvo nemáš záujem tak ak si aspoň trochu normálna tak jej napíš nech sa nestará. Neboj nie si jediná jedna na Slovensku čo je tehotná a namyslená ani zastrúhaný vlas do zadku TI nevojde nie si sama tehotná takých tehotných už na svete bolo. Len nemajú maniere Kardashian. Kamarátke odpisovať raz za 3 dni len aby si ju nepotrebovala časom a dá Ti pocítiť to tvoje povýšenecké správanie. Keby si už dieťa mala a nemáš na nič čas ani sa najesť umyť pochopím ale odpísať ak ešte dieťa nemáš a už sa tváriš ako keby si existovala len TY.

alickapusinka
12. jún 2024

@gribka1 presne tak do bodky s tebou súhlasim

autor
12. jún 2024

@alickapusinka prosim? Ved ani nevies ako to v skutocnosti je a co mi vypisuje ani ako casto..a mne ides pisat ze som falosna a povysenecka?? A nie nieje to kamaratka s ktorou by som sa poznala cele roky,je to v podstate byvala kolegyna...

fionaodshreka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fionaodshreka
13. jún 2024

Autorka úplne ta chápem taktiež by mi vadilo keby ma pred pôrodom niekto takto zvedavo uháňal a nemusela by to byt ani bývala kolegyňa aj v rodine by som to stopla. Tu iné ako jej slušne napísať že nemáš čas a potrebuješ kľud nepomôže, a tipujem že to určite nie je ani blízska osoba ktorú by si chcela mať každý týždeň doma a udržiavať s ňou vo veľkom kamarátstvo po pôrode.

alickapusinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkadeticiek
13. jún 2024

@lienka.7 Presne takto suhlasim.Ocenit,ale jasne a zdvorilo formulivat svoje potreby a pocity.Hotovo.Na to sa nikto nikto nenahneva ked to presne takto povie.

fionaodshreka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fionaodshreka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
googlinqa
13. jún 2024

No tak to by ma už otravovalo tak by som jej na rovinu povedala ako sa veci majú a nech počká kym sa jej sama ozvem resp vyčlenila jej určitý čas keď sa s ňou stretnem a koľko času jej viem venovať

karolinakr
13. jún 2024

Napíš jej: " neviem, kde mi hlava stojí.celý deň pochrapkávam.potom sa ozvem!"